Asia (52)   |  Canada (5)   |  Congo - Belgian Congo (329)   |  France and French Colonies (255)   |  Germany and German Colonies (50)   |  Great Britain and British Commonwealth (130)   |  Portugal and Portuguese Colonies (16)   |  Postcards (388)   |  Topicals (158)   |  Worldwide (833)   |  Worldwide Stamps and Covers (2523)   |

Worldwide continued...

3401 imageSamenstelling 1° helft van 20° eeuw met censuurbrieven, zichtkaarten, 40 stuks, zm/m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3402 image14 brieven gefrankeerd met div. uitgiften van Ceres Dentelé tussen n° (Yv.) 37 en 60, merendeel mengfrankeringen, zeer mooie kwaliteit, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3403 imageBoekje met 27 Franse voorlopers uit de 19° eeuw en één uit Nederland, zm/m (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3404 imageEnkele 100den poststukken, vnl modern, zm/m. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Congo Fr.
3405 imageType N° 33 'Femme Bakalois' 8 kleurproeven op kartonpapier en zonder waardeaanduiding, zm/m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3406 imageType N° 34, kleurproef in groot formaat zonder waarde in niet aangenomen kleuren, roest maar toch zeldzaam, ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3407 imageType 36 Proef van de matrijs in bruin, zonder achtergrondtoon, dat is groen in de uitgegeven zegel en op karton papier, zeldzaam, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3408 imageType N° 40, Proef vd matrijs '2 Fr roodkarmijn en oranje', in niet aangenomen kleur op karton papier, zm. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3409 imageType N° 40, Proef vd matrijs '2 Fr karmijn en bruin', in aangenomen kleur op karton papier, zm. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3410 imageType N° 41, kleurproef vd matrijs in niet aangenomen kleur '5 Fr oranje en blauw' i.p.v. 'oranjegeel en zwart' op karton papier, zm. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3411 og/0 image1962/1982, verzameling in insteekboek w.o. veel volledige reeksen, ook LP en TX, merendeel gestempeld, zm/m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Guadeloupe
3412 image1913 Charge, aangetekende brief gefrankeerd met Yvert n° 33, 34 en 59 20c. en 25c. - type groupe - Guadeloupe en 10c. Mont Houëlmont verstuurd uit Port Louis (11 juli 1913) naar Castres/France, via pointe à pitre en Franse paquebot, zm (Image)

Get Market Data for [Guadeloupe Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Madagascar
3413 image1897 Brief gefrankeerd met Yv. n° 35 25c. - type groupe - Madagascar (beschadigd) verstuurd uit Tamatave 7/5/1897 naar Port Louis/Mauritius 11/5/1897, doch zeldzame bestemming, m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3414 image1902 Zichtkaart gefrankeerd met Yv. n° 32 10c. - type groupe - Madagascar, verstuurd naar Harrismith/O.R.C. (Orange River Colony) via Zanzibar, Pretoria, Lorenço Marques met censuurstempel CENSOR PASSED PRESS - PRETORIA (Second Boer War), zeldzam (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Marokko
3415 image1927, luchtpostbrief gefrankeerd met Yv LP 11, verstuurd uit Marakech- Gueliz 28/5/1927, naar Londen/UK, doorgestuurd naar Wien en dan naar USA, diverse stempels w.o. militair, zm/m/ntz. (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Réunion
3416 image1894 Brief gefrankeerd met Yv. n° 39 25c. - type groupe - Réunion verstuurd uit St. Denis naar Bordeaux/France via Ligne T PAX. FR N° 1 (Franse Paquebot lijn), m (Image)

Get Market Data for [Reunion Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Oct-15, 06:00 AM
3417 PWS image1895 PWST (omslag met groot formaat) 25c. - Réunion, verstuurd uit Réunion - pointe des galets, 25/1/1895 naar Bordeaux/France via La Réunion à Marseille L.V. n° 4 (Franse Paquebot), geplooid en flap missing, stempel zeldzaam, m/ntz (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Sénégal
3418 image1904 Zichtkaart gefrankeerd met Yv. n° 111 (2x) verstuurd uit Lille/France 23/11/1904 naar een zeeman aan boord van Goeland in Dakar/Senegal, doorgefrankeerd met Yv. n° 10c. - type groupe - Senegal en doorverstuurd uit Dakar 8/12/1904 naar Santa (Image)

Get Market Data for [Senegal Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - Syrië
3419 0/og image1972/1980 Verzameling in oud Yvert album, zm (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM
Franse Gebieden - T.A.A.F.
3420 nh imageN° 12/17 '1959 Fauna' (blokken van 4), zm (Yv € 1.048) (Image)

Closing..Oct-15, 06:00 AM