Worldwide continued...
3381 |
//0 |
Diversen in 2 insteekboeken w.o. veel postfris na 1980, boekjes, blokken, ook betere zegels voor 1940, ook wat andere landen, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3382 |
Samenstelling met 15 losse zegels w.o. betere, uit diverse nevengebieden, o.a. LP 32/33, TX 90/94, FM n° 4 (2x), enz., zm (OBP €630) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3383 |
//0 |
1849/1966 Eenvoudige verzameling in Davo album (1849/1966) , zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3384 |
/0/FDC |
STRIPFIGUREN opgesteld in 4 kaders met boekje- FDC- en MK 'Gaston, Morvan & Munera, Boule & Bill en Tintin' zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3385 |
MK |
Verzameling tientallen MK op zijde (1970/76) , zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
FRANKRIJK - Brieven
3386 |
1806/1929 Prachtig studielot van 10 voorlopers met inhoud, alle met departementsnummer uit: 55 Lonwy, 53 Verdun sur Meuse, 45 Marmande, 77 Mazamet, 53 Bar le Duc, 108 Savont, 105 Savigliano, 87 Nove, 106 Cazal, 128 Stade en bestemmingen
als Mantua, Genova (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3387 |
1809/1828, mooi studielot met 18 voorlopers in binnenlandse dienst, 40 Vendome (1813), 25 Crest (1821), 55 Metz (1811), 53 St.-Michel (1827), 7 Sedan (1820), 60 Vincennes, 37 Valenciennes Chalonne sur Saone (1828), 27 Chartres (1823),
Bordeaux (1809), 76 (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3388 |
1812/1879 Klasseurtje met ca. 40 poststukken, w.o. voorlopers, brieven en briefkaarten, ook wat postkaarten, overwegend zeer mooi, zm/ntz
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3389 |
1812/1823, 4 prachtige voorlopers in binnenlandse dienst w.o. P.55 P.Metz (1812), P.85 P.Nice (1813), P.65 P.Tarbes in rood (1823), Paris (1818) 60 P.P. en Port Payé-stempels, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3390 |
1814/1819 Vijf mooie voorlopers van 83 Auxerre in binnenlandse dienst, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3391 |
1821/1876 Twaalf mooie voorlopers in binnenlandse dienst uit Amiens, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3392 |
1822/1847, 11 zeer mooie Franse (van/naar) voorlopers: 1822 en 1847 Anvers-Paris, 1829 La Rochelle 16-Bordeaux, 1807 Angers 47-Paris, 1832 Salmonstart-Namur, 1823 Epargne-Laval, 1833 Lonen-Paris, 1832 Paris-Saint Quentin, 1833 La
Chailard-St Etienne en ee (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3393 |
1835/1850, 14 oude brieven en voorlopers uit periode 1835/1850, ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3394 |
1836 Brief uit Parijs naar Gent op 06.10.1836 en de zeer zeldzame ovale rode stempel van France – Par Quievrain/ B., detail toelichting is bij het lot gevoegd, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3395 |
1849 Brief Roubaix 22.03.1849 naar Saint-Ghislain met ingekaderde rode R. FRONT, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3396 |
Zeven voorlopers met groot taxe cijfer in binnenlandse dienst, Paviley (1852) met postbus OR, Orleans (1864), Lyon (1851), Given (1851), Blois (1852, 1855 en 1859), zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3397 |
1853/1875 Verzameling brieven en enkele briefstukjes, in totaal 67 stuks in insteekalbum en meestal zeer mooi, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3398 |
1861 N° 14Ad 20c. bleu sur vert percé en lignes, op brief verstuurd uit Parijs bureau D 12/04/1861, naar Antwerpen (Nota : brief met 1 ontbrekende zegel van 20c., port was 40c.), zm (Yv. +/-€700) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3399 |
1914 Lot van 20 mooie Franse brieven, postkaarten en postwaardestukken in de periode 1914/1918, met diverse censuurstroken en stempels en herkomststempels, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3400 |
1954/1992 Voorraad FDC's in 7 ringmappen, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |