Worldwide continued...
3421 |
PA 2/3 '1956 Pinguins' (Blokken van 4), zm (Yv € 432) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3422 |
PA 4 '1959 Albatros' (Blok van 4), zm (Yv € 224) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3423 |
PA 18 '1969 Antarctic Treaty' (Blok van 4), zm (Yv € 260) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3424 |
PA 20 '1970 Kerguelen' (blok van 4), zm (Yv € 500) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3425 |
PA 29 '1973 schip' (blok van 4), zm (Yv € 148) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3426 |
1968/1986, mooie samenstelling van 34 zegels ongetand (geen dubbels), w.o. Yv N° 25, prachtig thema, zm (Yv € +800) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3427 |
1986/1991 postfrisse samenstelling in vellenmap, mooi thema, zm (Facial 246) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
Franse Gebieden - Diverse gebieden
3429 |
Algérie N° 363A Voor de strijders met bladboordje, zm (Yv. €400) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3430 |
Guinée Rép. Eq. N° 1a '10 F' (in paar) met dubbele opdruk en dubbel gekeurd (Brun), zm (Yv € 174) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3431 |
/ |
Marokko N° 57 in blok van 8 zegels, 4 onderste zegels zijn postfris, zm (Yv. +€224) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3432 |
//0 |
Verzameling in album en voorraadboeken, veel Frankrijk, maar ook Andorra, Monaco e.a., zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3433 |
//0 |
Verzameling in Ordners, insteekboeken, etc., w.o. Tunesië, tevens veldelen Frankrijk en verzameling Frankrijk vanaf klassiek, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3434 |
//0 |
Verzameling in 4 insteekboeken met o.a. Kameroen, Côte d'Ivoire, Senegal, Mali, mooi thema, zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3435 |
Moderne periode, diverse gebieden samenstelling brieven/ FDC's, w.o. veel thema, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
Griekenland
3436 |
/ |
N° 12 50 op 50 blauw in strip van 3, linkerzegel met gewone opdruk, middelste zegel * met dubbele opdruk, zegel rechts ** met dubbele foute opdruk, zm/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3437 |
N° 242 Grieks-Turkse vrede 5l. groen, ongetand in paar, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3438 |
N° 452/61 Nationale jeugd, zm (Yv. €425) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3439 |
N° 571/74 Saint Paul, zm (Yv. €260) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3440 |
N° 618/21 Pythagoras, zm (Yv. €120) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |