Worldwide continued...
GREAT BRITAIN - Losse nrs/series
4122 |
"N° 400 (S.G.) ""2s. 6d. sepia-brown - Seahorses Waterlow"" met curiositeit ""accordeonplooitje"" in de rechterbenedenhoek, prachtig, zm "
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4123 |
//0 |
"N° 430/33 ""Br. Empire Exhibition 1924-1925"", both mint and used, mainly very fine, F/VF (S.G. £ 206)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4124 |
"N° 438 (S.G.) ""1£ black - ninth UPU congress London 1929"", vf (S.G. £750) - see photo cover." (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4125 |
"N° 438 (S.G.) ""1£ black - ninth UPU congress London 1929"", vf (S.G. £750)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4126 |
Imperf. |
"Type 499/502 (S.G.) ""75th anniversary of universal postal union"", accumulation of 15 photographic proofs of unadopted designs in black and white, glued on Davo album page, scarce and very interesting, vf " (Image)
Get Market Data for [Great Britain Collection] Visual Pricing Guide Sample Census |
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4127 |
"N° 536a/39a (S.G.) ""1958 - Castles de la Rue 10/- and £1 with lower selvedge"" with certificate B.P.A., vf (£600)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4128 |
"N° 595/98 ""Kastelen"" De La Rue printing in hoekbladboord (met *), zegels prachtig postfris, zm (S.G. £195 / Yv. €300)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4129 |
"LS 4 ""2001 labelsheet"", zm (S.G. £200)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
GREAT BRITAIN - Prestige booklets
4130 |
N° 6B - booklets Elizabeth II, uitgebreide verzameling van 502 booklets, onderverdeeld per subtype, zm (Frankeerwaarde: £603,77) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
GREAT BRITAIN - Postal History
4131 |
1830/1887 Mooi lot voorlopers, in totaal 15 stuks + 2 postwaardestukken, mooi lot voor specialist, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4132 |
1890/1934 Lotje van 7 mooie postwaardestukken, allen met bestemming in België, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4133 |
Mooi studielotje, zeven drukwerkbanden met ingedrukte en bijgekleefde waarde-aanduiding van Argentijnse Spoorwegen naar Brussel, omstreeks 1900, zm/m
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4134 |
"1970/1971 De Grote Staking, verzameling zegels en omslagen ""Emergency mail"", zm/m" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4135 |
Diverse periodes, samenstelling ook iets Commonwealth, +/-380 poststukken, w.o. brieven, PWST, FDC's en zichtkaarten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
GREAT BRITAIN - Collections/Accumulations
4136 |
/0 |
"1840/1925 Vrijwel volledige prachtverzameling met o.a. Yv. n° 1/43 volledig met ""EMBOSSED"", hoge waarden Maltese Cross ""5sh."" tot en met ""£1"", ""£5 orange"" (kort tandje), ""2sh. brown"" en ""milky blue"", pondzegels Victoria
Edward VII, officials (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4137 |
//0 |
1840/1970 Waardevolle verzameling in KaBe album met veel goede zegels, kwaliteit gemengd (zoals n° 1 en 2 beschadigd), maar veel in mooie kwaliteit, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4138 |
//0 |
1840/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel klassieke zegels, ook plaatstudie, veel volledige reeksen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4139 |
//0 |
1840/1969 Zeer mooie verzameling in klemband album w.o. veel betere zegels Yv.. n° 5 gest., 18/20 gest., 21/25 gest., 31 gest., 40 gest., 86/88 gest., enz. in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (CWI +€20.500) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4140 |
//0 |
"1840/1958, Verzameling in KaBe ringband met veel Victoria, vnl. black penny, red pennies uitgebreid, vele plaatnummers, ""1867 - 5sh. cross"", PVC £ **, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |