4141 |
//0 |
1840/2005 Samenstelling in map en 3 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen, blokken, boekjes, zm/m (Frankeerwaarde: 549 + 225 first + 50 second + 31E)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4142 |
/0 |
1840/1957 Verzameling in album, klassiek in gemengde kwaliteit, Victoria, plaatnummers, telegraaf, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4143 |
//0 |
1840/1963 Verzameling in Davo album, met wat betere zegels, zm/m/ntz (kwaliteit gemengd) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4144 |
1841/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel goede zegels en volledige reeksen, interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4145 |
//0 |
"1841/1964 Verzameling in Davo-album, incl. wat ""Back of the book"" en betere waarden, zm/ntz " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4146 |
1841/1910 Samenstelling in insteekboek w.o. veel betere zegels en mooie afstempelingen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde Yv. ++€2.800) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4147 |
//0 |
"1841/1970 Verzameling in Davo album met flink deel Victoria w.o. ""£1 green"", m/ntz " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4148 |
1841/1900 Samenstelling diverse waarden w.o. plaatnummers, stempels, op bladen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4149 |
1841/1989 Deelverzameling op bladen in ringmap w.o. mooi exemplaar van n° 13, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4150 |
"1841/1858 Samenstelling ""Stempels"" met 12 zegels, w.o. 1d. blue paper met zeldzame stempel 92 (iets kort), zm/m/ntz" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4151 |
//0 |
1854/1996 Samenstelling in 2 insteekboeken + 3 insteekboekjes + iets Commonwealth, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4152 |
//0 |
1855/2010 Verzameling met veel dubbels w.o. wat betere zegels Victoria in 7 dikke insteekboeken, tevens map poststukken, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4153 |
1858/2000 Startverzameling in Davo album, m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4154 |
MIX |
1860/2000 Groot-Brittannië en gebieden (Isle of Man, Jersey), samenstelling in insteekboek w.o. volledige reeksen en dubbels met nog betere waarden, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4155 |
//0 |
1870/1980 Voorraadboek **/* met Edward VII, George V, diverse watermerken en variëteiten, ook gestempeld, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4156 |
/0 |
1875/2005 Twee insteekboeken met o.a. wat ouder materiaal, veel postfrisse reeksen, boekjes, regionals, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4157 |
1880/1883 Samenstelling w.o. (S.G.) N° 159, 163, 168, 169, 192/94, m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4158 |
1887 en 1892, 2 lease contracten op perkament en papier, met fiscaalzegels, interessant, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4159 |
1952/1994 Verzameling volledige reeksen in insteekboek, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4160 |
1957/1990 Zeer mooie postfrisse verzameling in insteekalbum, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |