Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4141 nh/og/0 image1840/2005 Samenstelling in map en 3 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen, blokken, boekjes, zm/m (Frankeerwaarde: 549 + 225 first + 50 second + 31E) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4142 og/0 image1840/1957 Verzameling in album, klassiek in gemengde kwaliteit, Victoria, plaatnummers, telegraaf, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4143 nh/og/0 image1840/1963 Verzameling in Davo album, met wat betere zegels, zm/m/ntz (kwaliteit gemengd) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4144 image1841/1982 Verzameling in Davo album w.o. veel goede zegels en volledige reeksen, interessant om na te kijken, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4145 nh/og/0 image"1841/1964 Verzameling in Davo-album, incl. wat ""Back of the book"" en betere waarden, zm/ntz " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4146 image1841/1910 Samenstelling in insteekboek w.o. veel betere zegels en mooie afstempelingen in gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde Yv. ++€2.800) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4147 nh/og/0 image"1841/1970 Verzameling in Davo album met flink deel Victoria w.o. ""£1 green"", m/ntz " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4148 image1841/1900 Samenstelling diverse waarden w.o. plaatnummers, stempels, op bladen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4149 image1841/1989 Deelverzameling op bladen in ringmap w.o. mooi exemplaar van n° 13, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4150 image"1841/1858 Samenstelling ""Stempels"" met 12 zegels, w.o. 1d. blue paper met zeldzame stempel 92 (iets kort), zm/m/ntz" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4151 nh/og/0 image1854/1996 Samenstelling in 2 insteekboeken + 3 insteekboekjes + iets Commonwealth, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4152 nh/og/0 image1855/2010 Verzameling met veel dubbels w.o. wat betere zegels Victoria in 7 dikke insteekboeken, tevens map poststukken, zm/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4153 image1858/2000 Startverzameling in Davo album, m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4154 MIX image1860/2000 Groot-Brittannië en gebieden (Isle of Man, Jersey), samenstelling in insteekboek w.o. volledige reeksen en dubbels met nog betere waarden, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4155 nh/og/0 image1870/1980 Voorraadboek **/* met Edward VII, George V, diverse watermerken en variëteiten, ook gestempeld, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4156 nh/0 image1875/2005 Twee insteekboeken met o.a. wat ouder materiaal, veel postfrisse reeksen, boekjes, regionals, zm/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4157 image1880/1883 Samenstelling w.o. (S.G.) N° 159, 163, 168, 169, 192/94, m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4158 image1887 en 1892, 2 lease contracten op perkament en papier, met fiscaalzegels, interessant, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4159 nh image1952/1994 Verzameling volledige reeksen in insteekboek, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4160 nh image1957/1990 Zeer mooie postfrisse verzameling in insteekalbum, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM