Belgium continued...
Blokken continued...
2301 |
1989/2008 Voorraad moderne blokken in insteekboek + wat boekjes, prachtig, zm (OBP €3.045) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Briefkaarten
2302 |
"BK 34/43 ""Pausbezoek en metro"", zm (OBP €205)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2303 |
1971/2005 Verzameling BK in ringmap w.o. Pausbezoek, Belgica '82, Metro, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2304 |
1971/2009 Verzameling BK in album + op bladen, zm (Frankeerwaarde: €113) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2305 |
1971/2011 Verzameling BK in 2 albums Davo w.o. betere, zm (Frankeerwaarde: €199) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2306 |
1975/2009, verzameling in album + op albumbladen, zm (Frankeerwaarde: €91) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2307 |
1997/2011 Verzameling BK in 2 albums Davo, zm (Frankeerwaarde: €163) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Luxevelletjes
2308 |
Imperf. |
"LX 6 ""Crombez"", zm (OBP €40)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2309 |
Imperf. |
LX 18 (plooi), LX 21, LX 25, LX 31, SLX 4, LX 41, LX 55, zm/m/ntz (OBP €535,50) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2310 |
Imperf. |
LX 32, 41, 44 en 55, zm (OBP €230) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2311 |
Imperf. |
"LX 73 ""CEPT 1984"", zm (OBP €110)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
S Dienst
2315 |
D 1/19, 4 volledige reeksen, D 18 zeer licht spoor van *, quasi **, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2316 |
"D 53 ""Cijfer op heraldieke leeuw 65c."" (8x) in veldeel, zm (OBP €240)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2317 |
1929/1982 Verzameling D 1/84 compleet, op albumbladen, slechts 4 zegels met * (D 17, 19, 23 en 35, niet geteld), zm (OBP €550) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |