Belgium continued...
2281 |
Imperf. |
1865/1929 Samenstelling ongetanden w.o. 17 en 18 gest., 38/41 *, 164 *, 182 *, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2282 |
Imperf. |
1928/1940 Verzameling ongetand in insteekboekje w.o. 302/4, 390/93, Astrid, BL 7, Koekelberg, zm/m (OBP €2.579) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2283 |
Imperf. |
1943/1945 Verzameling ongetand in insteekboekje, w.o. Orval, Leopold III, klein staatswapen, 9 provincies, zm/ntz (OBP €1.504) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2284 |
Imperf. |
1946/1969, samenstelling van 9 ongetande reeksen, 787/91 *, 1013/18 *, 1214/15 ** (blok van 4), 1296/97 **, 1505/7 **, 1519/22 **, 1523/35 **, 1557/60 **, zm (OBP €672,50) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2285 |
Imperf. |
1946/1948 Verzameling ongetand in insteekboekje w.o. 728/36, Senaat reeksen, industrie, dokwerker en weerstander, prachtig, zm (OBP €1.639)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2286 |
Imperf. |
1950/1954 Verzameling volledige reeksen ongetand in 2 insteekboekjes, w.o. Poortman, cijfer op heraldieke leeuw, Breendonk I + II, Elisabeth, Antitering, Boudewijn, UPU, Schrijvers, 2-luiken, toerisme, Brugge, prachtig, zm (OBP €4.554) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2287 |
Imperf. |
1963/1980 Verzameling, volledige reeksen en blokken ongetand in insteekboek, zm (OBP €8.031) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2288 |
Imperf. |
1969/1990 Samenstelling 5 reeksen en 4 blokken, zm (OBP €405) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
NA Niet aangenomen ontwerpen
2289 |
Imperf. |
"1949, 100 jaar Belgische postzegel niet aangenomen proef van Renard, ""Koningin Louise-Marie"", zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2290 |
Imperf. |
Ebinger, CEPT 1962 en 1968, niet aangenomen ontwerpen, fotoclichés en afdrukken, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2291 |
Imperf. |
1995/2020 Volledige verzameling NA (zonder specialiteiten) in insteekboek, Franstalig + Nederlandstalig, zm (OBP €1.130,50) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2292 |
Imperf. |
1995/2010 Voorraad, waarbij 2x NA 4, zm (OBP €745) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Proeven en/of Ministervellen
2293 |
Imperf. |
1864 Proef van H. de Patoul van de matrijs op wit paper met cijfers in het wit, twee kleurendruk, zm (STES n° 0894) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2294 |
Imperf. |
"Proef van het aangenomen type van ""20c."", in het zwart op klein velletje, met vermelding ""Before hardening 25 jan. 83"", zeer zeldzaam, zm (STES n° 1815)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Blokken
2295 |
//0 |
1924/1999 Uitgebreide voorraad in insteekboek, zeer hoge cat. waarde + nominaal, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: 15.942 BEF) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2296 |
//0 |
1936/1949 Voorraad blokken in pergamijnzakjes w.o. BL 5, 6, 7 en 26, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2297 |
/0 |
1936/1990 Samenstelling met dubbels in ringband, vooral nominaal, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: 6.176 BEF) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2298 |
//FDC |
1937/1996 Samenstelling met dubbels in insteekboek w.o. 27/28 ** (plooitjes), 29/30 ** + nominaal, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: 7.614 BEF + FDC . FV)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2299 |
/ |
1938/1960 Samenstelling blokken, enkele dubbels w.o. BL 8, 27/28, 32, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
2300 |
1938/1957 Kleine voorraad in pergamijnzakjes w.o. kleine Orvalblokken, Zuidpool (2x), zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |