NEDERLAND continued...
1104 og image4AIb, 5 cent blauw Utrechtse Druk in ongebruikt prachtblok van vier, ex. Gray € 3000 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1105 og image4B/6B, 5, 10 en 15 cent Haarlemse Druk, ongebruikte prachtex. € 3600 (Image)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1106 nh image5A, 10 cent rozerood Utrechtsedruk, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 4200 (Image) (Image2)

Est. EUR 1,500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1107 og image5B, 10 cent rood in ongebruikt blok van vier, linkerboven ex. mist hoekje, ov. pr.ex. € 3750 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1108 nh image6A, 15 cent donkeroranje Utrechtsedruk, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 7000 (Image) (Image2)

Est. EUR 3,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1109 (og) imagePC31, proef van de 10 cent type I in zwart op wit kartonpapier, prachtex. Hfl.500 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1110 (og) imagePC52c, stempelproef van Berger-Levrault 5 cent groen op wit papier, zeer fraai ex. met roestvlekjes. Hfl.350 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1111 (og) imagePC.52d, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit november 1868 van 5 cent met het koningskopje op een effen achtergrond, twee zegelafdrukken in karmijn op een velletje van roze papier. Hfl. 700 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1112 (og) imagePC.54b, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit juni 1869, zegelbeeld zonder waardecijfer van 21x25 mm, met brede rand in de kleur van de zegel, op velletje, in de kleur zwart. Hfl. 600 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1113 (og) imagePC.54f, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit juni 1869, zegelbeeld zonder waardecijfer, met brede rand in de kleur van de zegel, op velletje, in de kleur blauw. Hfl. 600 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1114 (og) imagePC55a, b, d en e, Schmidlin-gravure van Koningskopje op wit papier in zwart, lilarood, oker en bruin, prachtex. Hfl.1000 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1115 nh image9IC, 15 cent oranjebruin, Kt.13 kl.g., postfris prachtex. met certificaat NVPH (2011) € 18.000 (Image) (Image2)

Est. EUR 10,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1116 nh image11-IIA, 25 CENT DONKERVIOLET KAMTANDING 12 3/4 : 11 3/4, POSTFRIS!!!! WAARSCHIJNLIJK DE ZELDZAAMSTE POSTZEGEL VAN NEDERLAND. HET CERTIFICAAT VAN DE HEER VLEEMING (2012) LEEST: "ZEGEL EN TANDING ECHT, GOM ORIGINEEL EN POSTFRIS, GOM ENKELE MINIEME BRUINE VLEKJES, OVERIGENS FRIS ZEGEL ZONDER GEBREKEN IN MOOIE KLEUR. POSTFRIS UITERST ZELDZAAM ZEGEL, MIJ TOT OP HEDEN SLECHTS 2 EX. IN PARTICULIER BEZIT BEKEND". CATALOGUSWAARDE € 160.000,= CURSIEF (Image) (Image2)

Est. EUR 50,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1117 nh image12IA, 50 cent goudkleur, Kt.12¾ x 11¾, postfris prachtex. met certificaten Muis en Vleeming (2023), "....Uiterst zeldzaam in deze kwaliteit" € 50.000 (Image) (Image2)

Est. EUR 20,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1118 nh image14A, 1 cent zwart, Lt.14 kl.g, postfris prachtex. met plaatfout Leiddraad 16, Mast PM3, "rechtsonder hapje uit randlijn en witte vlek in ornament", certificaat Vleeming (2023) € 2700 + (Image) (Image2)

Est. EUR 1,000

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1119 (og) imagePC.79a/h, j/o, stempelproeven van Delpierre te Brussel uit 1869, waarde 10 cent met koningskopje op velletje van oorspronkelijk 160x120 mm, met brede opstaande randen, in diverse kleuren op wit kartonpapier (nrs. 79a/h en j/k) en zwart op geglaceerd kartonpapier (nrs. l/o). De meeste in de handel gekomen velletjes hebben afgeknipte randen, de 14 velletjes in dit kavel (79i ontbreekt) hebben nog redelijk grote afmetingen. Hfl. 4900 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 1,500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1120 (og) imagePC.93, Haarlemse kleurproeven vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit mei 1875 voor een nieuw in te voeren waarde van 12½ cent, ongetand en zonder gom, uit deze reeks de kleuren licht geelbruin, licht beigegrijs, oranjegeel en blauw, in prachtblokken van vier. Hfl. 960 (Image) (Image2)

Est. EUR 200

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1121 (og) imagePC.95a/u, Haarlemse kleurproeven vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit 1888 voor een nieuw in te voeren waarde van 22½ cent, ongetand en zonder gom, de gehele serie van 21 kleurproeven, op de gekozen kleur blauwgroen na allemaal met ondervelrand. Hfl. 1970 (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1122 (og) imagePC.96, Haarlemse kleurproef in metaalverf genomen, vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit juli 1891 voor de 5 cent blauw, ongetand en ongegomd. Twee prachtparen, pos. 12/13 en 14/15, ooit een strip van vier geweest. Hfl. 300 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM
1123 on cover image19/29 en 30/33 als filatelistische frankering op envelop van Amsterdam 22-7-1889 naar St. Moritz 25-7. Volgens de inzender is deze datum voor de 1 gulden de vroegst bekende op poststuk. Ondanks de hor. vouw en enkele bruine puntjes een aantrekkelijke en kleurrijke traktatie voor de liefhebber van deze emissies! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Apr-11, 03:00 PM