1152 on cover imageMEPPEL A (de H/S 300) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-14. Prachtex. met mooie afst. op zeer frisse, maar ongedateerde, dichtgeplakte briefomslag van 9-3(-1852) naar Assen 10-3 (zéér oud model type K.29, PEP.0010-06) (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1153 on cover imageNYKERK C (de H/S 700) op 10 cent nr. 2j-Pl.V-69. Vol tot zeer breed gerand prachtex. met twee afst. op brief, geschreven op 29-12-1860 te Putten (az. naamstempel) over Nykerk 29-12-1860 naar Amsterdam 30-12-1860. Zeldzaam stempel op brief! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1154 on cover imageOUDEWATER B type I (de H/S 200) op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-35. Zeer breed gerand prachtex. met lichte, duidelijke afst. op vrij frisse briefomslag van 24-2-1857 naar ´sGravenhage 24-2-1857 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1155 on cover imageROERMOND B (de H/S 125) op 15 cent. Bovenrand links smal, overigens prima gerand ex. met scherpe afst. op briefomslag (vert. vouw) van 4-8-1854 naar Amsterdam 8(€)-8-1854 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1156 on cover imageSAS VAN GEND C (de H/S 700) op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-85. Vol tot breed gerand prachtex. met lichte, volledige afst. op frisse brief, lokaal verzonden op 3-8-1860. Uiterst zeldzaam en mogelijk enig bekende brief met dit stempel. Ex Emanuele (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1157 on cover image´sGRAVENHAGE B (de H/S 75) op 5 cent. Zeer breed gerand prachtex. met mooie afst. op complete brief, geschreven op 1-4-1853 te Noordwijkerhout, via Noordwijk (az. naamstempel) naar ´sGravenhage, waar de zegel alsnog is afgestempeld (Leiden, waaronder Noordwijk ressorteerde, heeft dit verzuimd), met tevens op az. rondstempel 2-4-1857 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1158 on cover imageSITTARD A (de H/S 900) op 15 cent. Vol tot breed gerand prachtex. met zoals gebruikelijk een wat onduidelijke, gevlekte afst. op frisse, gedateerde briefomslag uit Limbricht (bij Sittard) van 2-10(-1853) naar Amsterdam 3-10-1853 (Image)

Est. EUR 300

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1159 on cover imageVENLO B. 10 Cent (breed gerand prachtex.) met mooie afst. Venlo B op frisse brief van 8-9-1853, met op vz. in rood Na Posttijd, volgens grenstarief gefrankeerd met 5 cent tot de grens + 1 silbergroschen = ca. 5 cent tot de bestemming, via Viersen 9-9- en traject Gladbach/Düsseldorf 9-9 naar Wald 9-9 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1160 on cover imageZEIST B. 15 Cent in verticaal prachtpaar centraal afgest. met Zeist B type I op dichtgeplakte, schoongemaakte envelop van 16-2-185€ via traject Emmerich/Oberhausen 17-1 naar Wenen 19-2. Brieven naar Oostenrijk zijn zeer zeldzaam! (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1161 on cover imageZEVENBERGEN B (de H/S 175) op 10 cent rood plaat IV op briefje naar Haarlem 22/11/1858 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1162 on cover imageZIERIKZEE C type II (de H/S 200) op 10 cent nr. 2l-Pl.VI-16. Breed tot zeer breed gerand prachtex. met vrij duidelijke afst. op dichtgeplakte envelop van 26-1-1861 naar Leeuwarden 29-1-1861 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1163 on cover imageOOSTERWOLDE Naamstempel, breedgerande 5 cent blauw op lokale brief naar de bekende Notaris Tadema (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
NEDERLAND
1201 (og) imagePC.13, Stempelproef, zonder waarde-inschrift in zwart op dik wit karton van J.W. Kaiser. Uiterst Zeldzaam, slechts enkele ex. in particulier bezit, ondanks enkele roestvlekjes een rariteit! Cert Dr. Louis (2007) Hfl.10.000 (Image)

Est. EUR 5,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1202 (og) imagePC.21a/c, 22a/c, 23a/c, proefdrukken op dik wit karton zonder gom, prachtex. Hfl.1350 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1203 og imagePC.25a, b, c, e, g, h en i, proeven van de 5 cent Utrechtse druk plaat I, getand 12½ x 12, prachtex. met gom en enkele papierrestjes in 7 kleuren. Hfl.1050 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1204 og image4A/6A, 5, 10 en 15 cent Utrechtse druk, ongebruikte prachtex. € 2550 (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1205 og image4A en 5A, 5 en 10 cent Utrechtse druk, ongebr. prachtex. € 1050 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1206 og image4AI, 4AII en 5A, ongebruikte prachtex. € 1500 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1207 nh image4AIb, 5 cent blauw, Utrechtse druk, type I, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2023) €2100 (Image)

Est. EUR 1,000

Closing..Oct-12, 11:59 PM
1208 nh image4AII, 5 cent blauw, Utrechtse druk, type II, beh. enkele vlekjes en gomkreukjes, een postfris prachtex. met cert. Vleeming (2023) € 2100 (Image)

Est. EUR 750

Closing..Oct-12, 11:59 PM