1132 on cover image3c en 1i-Pl.III op briefje naar een Antiquair en Naturalist, van Maastricht 19/2/1856 naar Tournay (B) (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1133 on cover image3d, 15 cent oranjegeel en 1o-Pl.V, beide in paar op 40 cent brief van Amsterdam 7/8/1861 naar London (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1134 on cover image15 cent oranjegeel in paar en 10 cent rood kort gerand, op 40 cent tarief-brief van Zeist 22-2-1864 naar London (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1135 on cover image15 cent oranje in strip van vijf, pos.nrs.81/85 en 1 ex. los pos.nr.86 op frisse, complete brief van 's-Hertogenbosch 6-1-1860 naar D.G. Brand, Adelborst 1e klas aan boord van Z.M. Vice Admiraal Koopman te Batavia, doorgezonden naar Riouw. 90 cent tarief per landmail via Marseille. Spectaculair tentoonstellingsstuk! ex. Gray (Image)

Est. EUR 2,000

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1136 on cover image3c, 15 cent oranje in strip van vijf pos.nrs.76/80 en een licht aangesneden 5 cent blauw, juist gefrankeerd met 80 cent tarief, brief van Rotterdam 3-6-1863 via London en New York (5 cent U.S. Inland postage to be collected) naar Andover. Ondanks bemerkingen een fantastisch tentoonstellingsstuk! (Image)

Est. EUR 750

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1137 on cover image10 Cent en 15 cent met centrale afst. Maastricht B type Ia op complete brief met gedrukte afzender ´Société/Historique et Archéologique/à Maestricht´ van 6-12-1853 over Aachen, via trajecten Verviers/Coeln 7-12 en Minden/Berlin 8-12 van Breslau naar Berlijn. Info over o.a. tarieven bijgesloten. Afgebeeld in EY. als afb. 42 met uitvoerige toelichting. Bijzondere brief! (Image)

Est. EUR 400

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1138 on cover image3d, 15 cent oranjegeel in combinatie met 5 cent blauw nr.4 op brief van Rotterdam 6/8/1864 naar Stettin (D), ex. Gray (Image)

Est. EUR 750

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1139 on cover imageAMSTERDAM A type II (de H/S 125) op 15 cent. Normaal tot breed gerand prachtex. op briefomslag van 20-12 naar de ´Commesares Des Konings´ te Leeuwarden 21-12-1852 (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1140 on cover imageAMSTERDAM B type II (de H/S 75) op 10 cent nr. 2e-Pl.III-58. Prachtex. met mooie afst. op als gewone brief gefr. complete voorgedrukte annonce (uitnodiging voor vergadering) op 21-4-1855 naar Utrecht 22-4. Info betreffende met zegels eerste emissie gefrankeerd drukwerk bijgesloten (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1141 on cover imageCULEMBORG A (de H/S 350) op 10 cent nr. 2g-Pl.IV-71. Normaal tot breed gerand prachtex. met volledige afst. in de gebruikelijke wat gevlekte kwaliteit, op briefomslag van 28-11 naar Amsterdam 29-11-1857 (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1142 on cover imageEINDHOVEN A (de H/S 900) op 5 cent nr. 1a-Pl.I-2. Prachtex. (linkerrand boven iets smal, overigens prima gerand randstuk) op in het Frans geschreven rouwbrief van Boxtel (az. naamstempel) over Eindhoven 11-3(-1852€) naar Aarle Rixtel ´par Helmond´. Zeer zeldzame brief! (Image)

Est. EUR 500

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1143 on cover imageFRANEKER A (de H/S 250) op 5 cent. Prachtex. met mooie afst. op zeer frisse, ongedateerde en dichtgeplakte briefomslag van 13-2(-185€) naar Harlingen 13-2. Mooie afdruk op de zegel (zie: de H/S)! (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1144 on cover imageGOOR B (de H/S 175) op 15 cent. Prachtex. met bijzonder mooie afst. op frisse briefomslag van 10-6-1854 naar Amsterdam 11-6 (Image)

Est. EUR 200

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1145 on cover imageGORINCHEM C type I (de H/S 100) op 10 cent. Normaal tot zeer breed gerand prachtex. met scherpe afst. op briefomslag van 31-8-1856 naar Maastricht 2-9-1856 (Image)

Est. EUR 50

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1146 on cover imageGRONINGEN B type I (de H/S 250) op 15 cent 3a op briefje 20/3/1852 naar Amsterdam (Image)

Est. EUR 100

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1147 on cover imageHAARLEM C type V (= zonder jaar, de H/S 250) op 5 cent. Prachtex. op deels gedrukte brief van de Haarlemsche Brandverzekering Maatschappij (blauw ovaalstempel) op 7-4(-1860) naar Amsterdam 8-4-1860. Wegens het niet tijdig ontvangen van de jaarcijfers 60 heeft men uit het stempel de gefixeerde cijfers 18 5 weggebeiteld. Zeldzaam op (gedateerde) brief! (Image)

Est. EUR 300

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1148 on cover imageHARLINGEN C type II (de H/S 250) op 5 cent nr.1n-Pl.IV-5. Prachtex. met volledige afst. op zeer frisse briefomslag, gemaakt van dik papier met mooi, groot watermerk van de gekroonde leeuw, op 3-4-1860 naar de kantonrechter te Franeker 3-4-1860. Keur H. Okker (Image)

Est. EUR 150

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1149 on cover imageHELLEVOETSLUIS C type I (de H/S 125) op 10 cent. Vol tot breed gerand prachtex. met complete afst. op briefomslag van 10-12-1857 naar Elburg 11-12-1857 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1150 on cover imageKAMPEN C type II (de H/S 75) op 10 cent nr. 2j-Pl.V. Breed tot zeer breed gerand prachtex. met mooie, scherpe afst. op complete brief van 17-8-1860 naar Amsterdam 18-8-1860 (Image)

Est. EUR 75

Closing..Oct-11, 11:59 PM
1151 on cover imageLEEUWARDEN A (de H/S RR) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-13. Prachtex. met gevlekte afst. op ongedateerde briefomslag van Bergum (az. naamstempel) via Leeuwarden 12-1(-1852€) naar Jhr. van Panhuys te Groningen. Zeer zeldzaam en slechts enkele poststukken met Leeuwarden A bekend (Image)

Est. EUR 500

Closing..Oct-11, 11:59 PM