559 |
Oostenrijk en Hongarije 20 Francs 1885, 10 Krona 1903 en 10 Corona 1906 goud pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
560 |
Zwitserland 10 francs 1922 en 20 francs 1925 pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
561 |
Israël Golda Meir gouden herdenkingsmunt en gouden vredesmunt beide met puntje diamant (netto goudgewicht ca. 7 gram) pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
562 |
USA 1908-1909 2 vijf dollar stukken goud pracht-
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
563 |
Nederland 1979 gouden herdenkingsmunt 50 Uniedaalders pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
564 |
Munten Jaarsets 1988-2008
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
565 |
Nederland in album met o.a. Zilver
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
566 |
Ned.Antillen Muntensets 1991-2010
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
567 |
Duitsland noodgeld ca.240 items w.o. iets betere ex.
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
568 |
Bankbljetten 23 unc. ex. in Borek album
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
569 |
Prentbriefkaarten w.o. Hondenkarren, Scheveningen, Borculo na cycloon etc. (ca.110 ex.)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
570 |
Prentbriefkaarten en prentjes van Anton Pieck (ca.85 items)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
571 |
Zilveren rijksdaalders vnl. Willem III kwaliteit overwegend zeer fraai tot pracht w.o. iets betere jaren (32 stuks)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
572 |
Diverse munten w.o. zilver (o.a. halve guldens)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
573 |
Blik met ca.800 gram munten w.o. zilver (2½ gld 1846) en koersgeld
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
574 |
Bankbiljetten in doosje (ca.100 ex.) w.o. Nederland in China
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
575 |
Moderne zilveren gedenkmunten Nederland (28 ex.) en één panda in doosjes
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
576 |
Munten wereld in 3 albums w.o. Nederland provinciaal en zilveren rijksdaalders
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
577 |
Munten en bankbiljetten in 8 albums/mappen
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
578 |
Nederland muntencollectie met o.a. Zilver en betere halve guldens in 4 albums, tevens 2 albums buitenland
Closing..Nov-30, 11:59 PM |