539 |
Nederland 1876-1889 10 gulden goud 5 stuks met verschillende jaartalllen pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
540 |
Nederlandse Antillen 1979 50 gulden goud en 1980 10 gulden goud pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
541 |
Nederland 1990,1991 en 2000 3 gouden dubbele dukaten pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
542 |
Nederland 1990-2001 gouden dukaten 5 ex. met verschillend jaartal pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
543 |
Nederland 1991-2001 gouden dukaten 5 stuks met verschillend jaartal pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
544 |
Nederland 1986 gouden dukaat pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
545 |
Nederland 1875-2001 gouden dukaten (10 stuks) pracht tot unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
546 |
Nederland 1985-2003 gouden dukaten (11 ex.) pracht tot unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
547 |
Nederland 1898-1933 10 gulden goud w.o. 1917 (2x) 7 stuks zeer fraai tot pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
548 |
Ned. Antillen 50 gulden 1979 en 300 gulden 1980 goud unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
549 |
Australië 1992 en 2000 twee "Nuggets" pracht/unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
550 |
Australië en Engeland 1866, 1872 en 1911 3 gouden ponden pracht- tot vrijwel unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
551 |
Britse gouden ponden 1880-1965 (16 items) pracht tot unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
552 |
Canada 2007 200 dollars goud in originele verpakking unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
553 |
Canada 6
verschillende 100 dollar munten goud fraai- tot unc (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
554 |
China 1994, 2002
en 2004 3 gouden halve panda's unc (Image)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
555 |
Engeland, Zweden, Rusland en Denemarken 5 gouden munten pracht (zie scans op websites)
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
556 |
Frankrijk 1855-1909 4 gouden munten zeer fraai tot pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
557 |
Frankrijk 1812-1907 gouden 20 Francs w.o. jaartal 1813 (7 items)pracht
Closing..Nov-30, 11:59 PM |
558 |
Duitsland 1907 20 Mark goud, Pruisen 1872 20 Mark goud en Saksen 1905 20 Mark goud pracht tot unc
Closing..Nov-30, 11:59 PM |