BESTELLERSSTEMPELS etc. 1857-1937, ruim 60 poststukken met een grote variatie aan typen en modellen w.o. met letters + cijfers, bestellen, bestellen + letter, letter zonder kader, letter in kader, cijfer in cirkel, naamstempel UTRECHT (postbussorteerdersstempels, 3x waarvan 2 verschillend), onbestel
(page)
STEMPELS, kleinrond-, punt- en naamstempels etc. w.o. mooie afdrukken op oude losse zegels op 2 insteekkaartjes, alsmede een kaartje met druktoevalligheden
(page)
BRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 8 kaarten G10 naar het buitenland, tegen de voorschriften afgestempeld met 39 (Goes 27-10-1875, Jans 5x), 44 ('sGravenhage 29-10-1877, Jans 9x), 57 ('sHertogenbosch 18-2-1876, Jans 2x), 82 (Nijmegen 17-11-1876, Jans 8x), 87 (Oudenbosch 22-3-1876, Jans 5x), 135 (Zwolle
(page)
STEMPELFOUTEN, insteekkaartje met 20 klassieke zegels wb. zonder maand- of dagaanduiding, kopstaande aanduidingen enz. Leuke koop!
(page)
KORTEBALKSTEMPELS, op hoofdzakelijk vooroorlogse zegels, uitsluitend volledige prachtafdrukken wb. div. betere, 240 + in klein insteekboekje
(page)
LANGEBALKSTEMPELS, 300 schitterende afstempelingen, waarbij div. op betere zegels, in klein insteekboekje
(page)
POSTHISTORIE, 3 prachtige voorfilatelistische brieven met departementsstempels P.121.P./WAGENINGEN in zwart (1811, zeldzaam stempel!) en P.124.P./LEER in rood (1812), tevens ROTTERDAM en ZEEBRIEF (PEP2.Z123) op gedateerde briefomslag uit Batavia (1823)
(page)
POSTHISTORIE, vier 2½ cent briefkaarten 1871-1880, G1 met puntstempel 20 van Culemborg 10-7-1871 naar Zaandam 11-7, G3 van Amsterdam 30-7-1872 naar Kampen 30-7 waarbij waarde-indruk met 2 is afgestempeld, G7 of 12 uit Woudenberg (naamstempel) via traject Amsterd:-Emm: 10-7-1877 met puntstempel 136 n
(page)
POSTHISTORIE, 20 poststukken met diverse reclamehand- en gelegenheidsstempels 1907-1947 w.o. met etiket Deze brief...adres te verleenen. Hoenderloo...´, tevens enorm groot couvert speels volgeplakt met Lebeau en Veth met stempel sGravenhage/Vredes-&Volkenbondstentoonst. -6.III-30.17
(page)
POSTHISTORIE, 12½ cent Van Konijnenburg nr. 336 als enkel-, meervoudig-, combinatie- en mengfrankering op 43 bijzondere en gevarieerde poststukken 1940-54 w.o. met diverse Duitse en/of Geallieerde censuren, bestemmingen, 'geretoucheerde C', 'gesloten ter verzending aangeboden...', etiket 'Terug afze
(page)
POSTHISTORIE SCHEEPSPOST, Stoomvaart Maatschappij Zeeland, interessante maar ongeordende verzameling met poststukken w.o. kleinrond-, kortebalk- en rechthoekige trajectstempels Vlissingen-Queenborough en Queenborough-Vlissingen, ook Harwich-Vlissingen, propagandastempels, prentbriefkaarten, labels,
(page)
POSTHISTORIE, Veerdienst Enkhuizen-Stavoren met 13 poststukken afgest. kleinrond, div. grootrond en div. trajectstempels ('blokstempels'), prentbriefkaarten en documentatie
(page)
POSTHISTORIE, 18 poststukken waarvan 15 uit de Tweede Wereldoorlog en nasleep w.o. Duitse Dienstpost, krijgsgevangenpost, Rode Kruis o.a. voor verzending brief uit Velp naar Arnhem tijdens Operatie Market Garden, etc.
(page)
TWEEDE WERELDOORLOG, diverse stukken 1941-44 van/naar kampen o.a. uit St. Michielsgestel, Neumark (D), Kreuzburg (D) w.o. met inhoud, Kamp Westerbork: de laatste briefkaart van Samuel Bobbe, postblad van Jopie Blitz aan M. Polak, etc.
(page)
POSTHISTORIE, Postwaardestukken. Verzameling van 33 verschillende internationale antwoordcoupons van diverse modellen tussen 14 en 250 cent w.o. G1 met vroege afst. grootrond Arnhem 9-10-1907 (uitgiftedatum 1-1-1907), tevens ter vergelijking 1 Zweeds ex. uit mei 1964
(page)
POSTWAARDESTUKKEN, verzameling van 43 briefkaarten 1872-1892, vnl. van 2½ cent, met een aardige variatie aan particuliere reclame-, boodschap-, adres- en afzenderbedrukking
(page)
POSTWAARDESTUKKEN, 38 briefkaarten Koning Willem III verzonden naar het buitenland w.o. New York, Buenos Aires, Ned.-Indië (met 2½c bijgefrankeerd), en met aardige stempels w.o. naamstempels en punt 8 (Arnhem 11-8-1874), halvecirkel Gendringen 9-12-1880 met naam Aalten, spoorwegtrajecten, tevens 1 e
(page)
POSTWAARDESTUKKEN, Olympiade 1928, ongebruikte particulier bedrukte nrs. OL10, OL15, OL18, OL19, OL20 en OL21 en twee 5 cent kaarten G216 met Olympiade-afstempelingen
(page)
POSTHISTORIE, Nationaal Crisis Comité 1933, kleine verzameling van 16 briefkaarten G233-235, de 3 en 5 cent met diverse bijfrankeringen w.o. met vredeszegels, zwart gemaakte afzender, kaarten met perforatie NIETIG, naar particuliere adressen (o.a. kunstenaar Koos Koen te Laren) en meerdere naar het
(page)
POSTWAARDESTUKKEN, Spoorwegbriefkaarten, 20 verschillende kaarten waarvan 9 ongebruikt w.o. NS103-Ic met versnijding, en 11 gebruikt
(page)
Emissie 1852, 5 cent blauw (3 losse ex., 2 ex. op briefstukje en 3 x op brief), 10 cent rood (11 losse ex. en 5 x op brief), hoofdzakelijk goed gerande zegels
(page)
Emissie 1852, nr.1 (21 losse ex. en 3 paren), nr.2 (39 losse ex. en 1 paar), nr.3 (12), en emissie 1864, nr.4 (16 losse ex. en 2 paren), nr.5 (27 losse ex. en 3 paren), nr.6 (20 losse ex.). Alles in keurige kwaliteit
(page)
1852-1908, */** op insteekkaart met o.a. nrs. 2, 4, 14 (2), 16, 18 (2), 23, 24, 27, 43, 48, 64 en 68. Ondanks 17 certificaten toch diverse zegels met kleine of grotere bemerkingen. Wordt verkocht "as is"!
(page)
1852-1923, geheel gebruikte verzameling met o.a. 45/48, 61b/c, 80, 90/101, 104/05, 130/31, etc., in meest nette kwaliteit
(page)
Emissie 1864, nrs. 4, 5 en 6 in aantallen, Utrechtse en Haarlemse druk, papier- en stempelvariaties en een 17-tal brieven
(page)
1899-1939, postfrisse blokken van vier wb. betere o.a. Olympiade, ANVV, Zeeman en goede kind- en zomerseries
(page)
Vooroorlogs postfris, wb. enkele ex. nagegomd, series en losse waarden met o.a. 49, P1, D8 en IN1 (2)
(page)
1930-1945, blokken van vier in nette kwaliteit waarbij o.a. 229/36, 279/86, 296/309, etc., meestal 2 ex. postfris en 2 ex. ongebruikt, enkele gebruikte ex.
(page)
474/89 (10), 521 (40), 527 (42), 529 (28) en 530 (30), alle postfrisse prachtex. Cat.wrd. € 4130
(page)
Nrs. 563/67** en 637/40** in aantallen, cat. ruim € 675
(page)
ROLTANDING, postfrisse nummers en series op insteekblad waarbij 1/18, 19/31, 33/56 en 57/70
(page)
ROLTANDING, type Veth gebruikt op insteekblad waarbij 6/18, 22/31, 40/56 (w.o. blokken van vier) en 64/70
(page)
FRENCH COLONIES 1881-1941, o/* on albumpages with some better numbers
(page)
GERMAN POSTOFFICES ABROAD and COLONIES, o/* on stockcards with several high values, some nice cancellations, etc., despite somewhat variable quality a nice lot with high cat. value
(page)
GERMAN COLONIES, Morocco, East Africa, Cameroon, Carolines, Kiautschou, Marianen, Marshall Isl., Samoa and Togo, mainly unused on old albumpages with several good high values in nice quality
(page)