Extended Features

Visit the following Auction Calendars:

Help:

More Useful Information:

Newsletter:

For Auction Firms:

Return to Table of Contents of van Dieten Stamp Auctions Sale: 651

OMSLAGEN
   EUROPA EN GEBIEDEN (1)   next (2)
   NEDERLAND (1)   next (7)   next (5)   next (4)   next (10)   next (5)
Lot 1901 EUR 200
BESTELLERSSTEMPELS etc. 1857-1937, ruim 60 poststukken met een grote variatie aan typen en modellen w.o. met letters + cijfers, bestellen, bestellen + letter, letter zonder kader, letter in kader, cijfer in cirkel, naamstempel UTRECHT (postbussorteerdersstempels, 3x waarvan 2 verschillend), onbestel (page)
Lot 1903 EUR 100
STEMPELS, kleinrond-, punt- en naamstempels etc. w.o. mooie afdrukken op oude losse zegels op 2 insteekkaartjes, alsmede een kaartje met druktoevalligheden (page)
Lot 1907 EUR 200
BRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 8 kaarten G10 naar het buitenland, tegen de voorschriften afgestempeld met 39 (Goes 27-10-1875, Jans 5x), 44 ('sGravenhage 29-10-1877, Jans 9x), 57 ('sHertogenbosch 18-2-1876, Jans 2x), 82 (Nijmegen 17-11-1876, Jans 8x), 87 (Oudenbosch 22-3-1876, Jans 5x), 135 (Zwolle (page)
Lot 1909 EUR 100
STEMPELFOUTEN, insteekkaartje met 20 klassieke zegels wb. zonder maand- of dagaanduiding, kopstaande aanduidingen enz. Leuke koop! (page)
Lot 1911 EUR 100
KORTEBALKSTEMPELS, op hoofdzakelijk vooroorlogse zegels, uitsluitend volledige prachtafdrukken wb. div. betere, 240 + in klein insteekboekje (page)
Lot 1912 EUR 200
LANGEBALKSTEMPELS, 300 schitterende afstempelingen, waarbij div. op betere zegels, in klein insteekboekje (page)
Lot 1913 EUR 100
POSTHISTORIE, 3 prachtige voorfilatelistische brieven met departementsstempels P.121.P./WAGENINGEN in zwart (1811, zeldzaam stempel!) en P.124.P./LEER in rood (1812), tevens ROTTERDAM en ZEEBRIEF (PEP2.Z123) op gedateerde briefomslag uit Batavia (1823) (page)
Lot 1914 EUR 100
POSTHISTORIE, vier 2½ cent briefkaarten 1871-1880, G1 met puntstempel 20 van Culemborg 10-7-1871 naar Zaandam 11-7, G3 van Amsterdam 30-7-1872 naar Kampen 30-7 waarbij waarde-indruk met 2 is afgestempeld, G7 of 12 uit Woudenberg (naamstempel) via traject Amsterd:-Emm: 10-7-1877 met puntstempel 136 n (page)
Lot 1923 EUR 100
POSTHISTORIE, 20 poststukken met diverse reclamehand- en gelegenheidsstempels 1907-1947 w.o. met etiket Deze brief...adres te verleenen. Hoenderloo...´, tevens enorm groot couvert speels volgeplakt met Lebeau en Veth met stempel sGravenhage/Vredes-&Volkenbondstentoonst. -6.III-30.17 (page)
Lot 1930 EUR 500
POSTHISTORIE, 12½ cent Van Konijnenburg nr. 336 als enkel-, meervoudig-, combinatie- en mengfrankering op 43 bijzondere en gevarieerde poststukken 1940-54 w.o. met diverse Duitse en/of Geallieerde censuren, bestemmingen, 'geretoucheerde C', 'gesloten ter verzending aangeboden...', etiket 'Terug afze (page)
Lot 1936 EUR 300
POSTHISTORIE SCHEEPSPOST, Stoomvaart Maatschappij Zeeland, interessante maar ongeordende verzameling met poststukken w.o. kleinrond-, kortebalk- en rechthoekige trajectstempels Vlissingen-Queenborough en Queenborough-Vlissingen, ook Harwich-Vlissingen, propagandastempels, prentbriefkaarten, labels, (page)
Lot 1937 EUR 100
POSTHISTORIE, Veerdienst Enkhuizen-Stavoren met 13 poststukken afgest. kleinrond, div. grootrond en div. trajectstempels ('blokstempels'), prentbriefkaarten en documentatie (page)
Lot 1939 EUR 100
POSTHISTORIE, 18 poststukken waarvan 15 uit de Tweede Wereldoorlog en nasleep w.o. Duitse Dienstpost, krijgsgevangenpost, Rode Kruis o.a. voor verzending brief uit Velp naar Arnhem tijdens Operatie Market Garden, etc. (page)
Lot 1951 EUR 100
TWEEDE WERELDOORLOG, diverse stukken 1941-44 van/naar kampen o.a. uit St. Michielsgestel, Neumark (D), Kreuzburg (D) w.o. met inhoud, Kamp Westerbork: de laatste briefkaart van Samuel Bobbe, postblad van Jopie Blitz aan M. Polak, etc. (page)
Lot 1955 EUR 100
POSTHISTORIE, Postwaardestukken. Verzameling van 33 verschillende internationale antwoordcoupons van diverse modellen tussen 14 en 250 cent w.o. G1 met vroege afst. grootrond Arnhem 9-10-1907 (uitgiftedatum 1-1-1907), tevens ter vergelijking 1 Zweeds ex. uit mei 1964 (page)
Lot 1958 EUR 100
POSTWAARDESTUKKEN, verzameling van 43 briefkaarten 1872-1892, vnl. van 2½ cent, met een aardige variatie aan particuliere reclame-, boodschap-, adres- en afzenderbedrukking (page)
Lot 1962 EUR 200
POSTWAARDESTUKKEN, 38 briefkaarten Koning Willem III verzonden naar het buitenland w.o. New York, Buenos Aires, Ned.-Indië (met 2½c bijgefrankeerd), en met aardige stempels w.o. naamstempels en punt 8 (Arnhem 11-8-1874), halvecirkel Gendringen 9-12-1880 met naam Aalten, spoorwegtrajecten, tevens 1 e (page)
Lot 1963 EUR 150
POSTWAARDESTUKKEN, Olympiade 1928, ongebruikte particulier bedrukte nrs. OL10, OL15, OL18, OL19, OL20 en OL21 en twee 5 cent kaarten G216 met Olympiade-afstempelingen (page)
Lot 1964 EUR 100
POSTHISTORIE, Nationaal Crisis Comité 1933, kleine verzameling van 16 briefkaarten G233-235, de 3 en 5 cent met diverse bijfrankeringen w.o. met vredeszegels, zwart gemaakte afzender, kaarten met perforatie NIETIG, naar particuliere adressen (o.a. kunstenaar Koos Koen te Laren) en meerdere naar het (page)
Lot 1965 EUR 200
POSTWAARDESTUKKEN, Spoorwegbriefkaarten, 20 verschillende kaarten waarvan 9 ongebruikt w.o. NS103-Ic met versnijding, en 11 gebruikt (page)
Lot 1968 EUR 200
Emissie 1852, 5 cent blauw (3 losse ex., 2 ex. op briefstukje en 3 x op brief), 10 cent rood (11 losse ex. en 5 x op brief), hoofdzakelijk goed gerande zegels (page)
Lot 1970 EUR 500
Emissie 1852, nr.1 (21 losse ex. en 3 paren), nr.2 (39 losse ex. en 1 paar), nr.3 (12), en emissie 1864, nr.4 (16 losse ex. en 2 paren), nr.5 (27 losse ex. en 3 paren), nr.6 (20 losse ex.). Alles in keurige kwaliteit (page)
Lot 1971 EUR 1,000
1852-1908, */** op insteekkaart met o.a. nrs. 2, 4, 14 (2), 16, 18 (2), 23, 24, 27, 43, 48, 64 en 68. Ondanks 17 certificaten toch diverse zegels met kleine of grotere bemerkingen. Wordt verkocht "as is"! (page)
Lot 1973 EUR 400
1852-1923, geheel gebruikte verzameling met o.a. 45/48, 61b/c, 80, 90/101, 104/05, 130/31, etc., in meest nette kwaliteit (page)
Lot 1976 EUR 200
Emissie 1864, nrs. 4, 5 en 6 in aantallen, Utrechtse en Haarlemse druk, papier- en stempelvariaties en een 17-tal brieven (page)
Lot 1979 EUR 1,000
1899-1939, postfrisse blokken van vier wb. betere o.a. Olympiade, ANVV, Zeeman en goede kind- en zomerseries (page)
Lot 1980 EUR 100
Vooroorlogs postfris, wb. enkele ex. nagegomd, series en losse waarden met o.a. 49, P1, D8 en IN1 (2) (page)
Lot 1985 EUR 100
1930-1945, blokken van vier in nette kwaliteit waarbij o.a. 229/36, 279/86, 296/309, etc., meestal 2 ex. postfris en 2 ex. ongebruikt, enkele gebruikte ex. (page)
Lot 1987 EUR 200
474/89 (10), 521 (40), 527 (42), 529 (28) en 530 (30), alle postfrisse prachtex. Cat.wrd. € 4130 (page)
Lot 1988 EUR 24
Nrs. 563/67** en 637/40** in aantallen, cat. ruim € 675 (page)
Lot 1989 EUR 300
ROLTANDING, postfrisse nummers en series op insteekblad waarbij 1/18, 19/31, 33/56 en 57/70 (page)
Lot 1990 EUR 100
ROLTANDING, type Veth gebruikt op insteekblad waarbij 6/18, 22/31, 40/56 (w.o. blokken van vier) en 64/70 (page)
Lot 2051 EUR 100
FRENCH COLONIES 1881-1941, o/* on albumpages with some better numbers (page)
Lot 2065 EUR 300
GERMAN POSTOFFICES ABROAD and COLONIES, o/* on stockcards with several high values, some nice cancellations, etc., despite somewhat variable quality a nice lot with high cat. value (page)
Lot 2066 EUR 300
GERMAN COLONIES, Morocco, East Africa, Cameroon, Carolines, Kiautschou, Marianen, Marshall Isl., Samoa and Togo, mainly unused on old albumpages with several good high values in nice quality (page)