OMSLAGEN continued...

NEDERLAND continued...
1983 imageTYPE VETH, kleine, hoofdzakelijk postfrisse verzameling op insteekbladen waarbij diverse aardige nummers o.a. 136/38 (2 x postfris en 2 x gestempeld), 137P, 163/65B, 177/89B, plaatnummers, roltanding, etc. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1984 image1924-1940, blokken van vier op insteekbladen, bovenste series met 1e plakker, onderste series postfris, div. goede sets zoals Olympiade, ANVV en roltanding kinderseries. Keurige kwaliteit en hoge waarde! (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7)

Est. EUR 500

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1985 image1930-1945, blokken van vier in nette kwaliteit waarbij o.a. 229/36, 279/86, 296/309, etc., meestal 2 ex. postfris en 2 ex. ongebruikt, enkele gebruikte ex. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1986 image1945-1955, geheel postfrisse verzameling op Lindner bladen met 346/49, 518/537 en LP12/13 (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1987 image474/89 (10), 521 (40), 527 (42), 529 (28) en 530 (30), alle postfrisse prachtex. Cat.wrd. € 4130 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1988 imageNrs. 563/67** en 637/40** in aantallen, cat. ruim € 675 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 25

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1989 imageROLTANDING, postfrisse nummers en series op insteekblad waarbij 1/18, 19/31, 33/56 en 57/70 (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 300

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1990 imageROLTANDING, type Veth gebruikt op insteekblad waarbij 6/18, 22/31, 40/56 (w.o. blokken van vier) en 64/70 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1991 imageLUCHTPOSTGESCHIEDENIS, luchtpoststukken w.o. zeer vroege vluchten (o.a. 'Gravenhage 6-7-1920 naar Londen en Amsterdam 28-9-1920 naar Stockholm), Van der Hoop-vlucht, meerdere stukken Koppenvlucht v.v., SCADTA, veel Uiver kerstvlucht 1934 met diverse rampstukken, rampstuk Maraboe, bijzondere en 1e vluchten, Zeppelinvluchten, prentbriefkaarten o.a. ELTA 1919, propagandastempels op PCGD-enveloppen, formulieren, labels, KLM-etiketten, luchtpost timetables, censuur, foto's, documentatie etc. etc. deskundig beschreven op bladen. Ex Jobbins (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17) (Image18) (Image19) (Image20) (Image21) (Image22) (Image23) (Image24) (Image25) (Image26) (Image27) (Image28) (Image29) (Image30) (Image31) (Image32) (Image33) (Image34) (Image35) (Image36) (Image37) (Image38) (Image39) (Image40) (Image41) (Image42) (Image43) (Image44) (Image45) (Image46) (Image47) (Image48) (Image49) (Image50) (Image51) (Image52) (Image53) (Image54) (Image55) (Image56) (Image57) (Image58) (Image59) (Image60) (Image61) (Image62) (Image63) (Image64) (Image65) (Image66) (Image67) (Image68) (Image69) (Image70)

Est. EUR 600

Closing..Apr-12, 03:00 PM
NEDERLAND en O.G.D.
1992 imagePOSTHISTORIE, 31 Nederlandse frankeermachinestempels 1926-1953 en 4 Ned.- Indische 1936-1941 op (firma)enveloppen (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1993 imagePOSTHISTORIE, Rode Kruis Tweede Wereldoorlog en nasleep 6 formulieren en 2 poststukken, Japanse bezetting en Revolutieperiode Indonesia diverse documenten, en bankbiljetten Japanse bezettingsgebied (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
O.G.D.
1994 imageNED.- INDIË & INDONESIË POSTHISTORIE, 25 binnenlandse en buitenlandse gevarieerde poststukken 1897-1966 waarop portzegels, noodportzegels of een te betalen port notitie (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1995 imageNED.-INDIË, langwerpige Dienstenvelop met sublieme afstempeling "Neth. Mil./Post Section/Singapore" verzonden op 21-07-1947 naar Batavia (Bu. blz.356 type 8) (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1996 imageNED.- INDIË, halfrond-francostempels op nr. 1 (17x) en nr. 2 (5x), tevens rondstempel Samarang uit 1870 op nr. 2 (2x), meerdere goede stempels op zegels in zeer gevarieerde kwaliteit (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1997 imageNED.- INDIË, halfrond-francostempels op nrs. 8 (15x), 9 (23x), 12 (8x) en 15 (40x), meerdere goede stempels op zegels in zeer gevarieerde kwaliteit (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 300

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1998 imageNED.- INDIË, proef voor briefkaart G23, twee vrijwel prachtkaarten in samenhang (Image) (Image2)

Est. EUR 50

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1999 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, 33 poststukken 1871-1962 in zeer gevarieerde kwaliteit w.o. (enkel)frankeringen, stempels, aangetekend, luchtpost, censuur, etc. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
2000 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, 4 poststukken uit Frankrijk (1883, 1887), India (1914 via N.I. Postagent Penang), en Singapore (1887) in gevarieerde kwaliteit, in Indië beport w.o. met 15 cent P3 (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
2001 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, censuurbrief met inhoud uit Soerabaja 1917 van de Tasmanian Transport (met info), 2 luchtpostbrieven met zegels van Engeland (1930) resp. Straits Settlements (1933) per trajectpost luchtlijn Indië-Nederland verzonden en 2 brieven uit Palembang 1940-41 naar de USA met censuurstroken en stempels (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
2002 imageNED.- INDIË POSTHISTORIE, 7 uit China of Hong Kong afkomstige poststukken 1928-1948 in gevarieerde kwaliteit, w.o. per luchtpost, aangetekend, censuur (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM