OMSLAGEN continued...

NEDERLAND continued...
1903 imageSTEMPELS, kleinrond-, punt- en naamstempels etc. w.o. mooie afdrukken op oude losse zegels op 2 insteekkaartjes, alsmede een kaartje met druktoevalligheden (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1904 imagePUNTSTEMPELS, op insteekbladen tussen nr.1 en 255 (incompleet) op diverse emissies en waarden, waarbij aardige ex., enkele poststukken alsmede iets O.G.D. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1905 imageBRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 5 kaarten G8 naar België tegen de voorschriften afgestempeld met 2 (Almelo 18-12-1874, Jans 3x), 5 (Amsterdam 17-8-1875, Jans 83x), 41 (Gorinchem 4-8-1874, Jans 7x), 44 ('sGravenhage 2-4-1875, Jans 9x) en 68 (Leiden 16-8-1875, Jans 5x) (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 150

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1906 imageBRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 6 kaarten G5 naar België tegen de voorschriften afgestempeld met 33 (Eindhoven 23-6-1874, Jans 7x), 42 (Gouda 8-1-1874, Jans 3x), 91 (Rotterdam 7-2-1874, Jans 8x), 97 (Sittard 21-9-1874, Jans 3x), 98 (Sluis 3-3-1874, Jans 2x) en 116 (Vlissingen 13-3-1874, Jans 4x) (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 150

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1907 imageBRIEFKAARTEN MET PUNTSTEMPELS, 8 kaarten G10 naar het buitenland, tegen de voorschriften afgestempeld met 39 (Goes 27-10-1875, Jans 5x), 44 ('sGravenhage 29-10-1877, Jans 9x), 57 ('sHertogenbosch 18-2-1876, Jans 2x), 82 (Nijmegen 17-11-1876, Jans 8x), 87 (Oudenbosch 22-3-1876, Jans 5x), 135 (Zwolle 5-1-1876, Jans 17x), 138 (Amsterd:-Emm: / II 30-6-1876, Jans 16x) en 176 (Geldrop 19-10-1877 in blauw, Jans 4x). Info bijgesloten (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1908 imagePOSTHISTORIE Portemissie 1870, uitgebreide verzameling puntstempels tussen de nummers 1-247 op de 5 en 10 cent port, de zegels niet allemaal maar over het algemeen van prima kwaliteit, de afstempelingen doorgaans in prachtkwaliteit, enkele portzegels hebben tevens een met pen getrokken kruis of geschreven 'nietig', keurig opgezet op stevige bladen. Bijzondere verzameling, meerdere puntstempels zijn schaars tot zeldzaam op deze portzegels! (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17)

Est. EUR 1,000

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1909 imageSTEMPELFOUTEN, insteekkaartje met 20 klassieke zegels wb. zonder maand- of dagaanduiding, kopstaande aanduidingen enz. Leuke koop! (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1910 imageGummistempels, overzichtsverzameling van de verschillende stempels met tekst en uitleg op 4 bladen (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6)

Est. EUR 50

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1911 imageKORTEBALKSTEMPELS, op hoofdzakelijk vooroorlogse zegels, uitsluitend volledige prachtafdrukken wb. div. betere, 240 + in klein insteekboekje (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17) (Image18)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1912 imageLANGEBALKSTEMPELS, 300 schitterende afstempelingen, waarbij div. op betere zegels, in klein insteekboekje (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17) (Image18)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1913 imagePOSTHISTORIE, 3 prachtige voorfilatelistische brieven met departementsstempels P.121.P./WAGENINGEN in zwart (1811, zeldzaam stempel!) en P.124.P./LEER in rood (1812), tevens ROTTERDAM en ZEEBRIEF (PEP2.Z123) op gedateerde briefomslag uit Batavia (1823) (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1914 imagePOSTHISTORIE, vier 2½ cent briefkaarten 1871-1880, G1 met puntstempel 20 van Culemborg 10-7-1871 naar Zaandam 11-7, G3 van Amsterdam 30-7-1872 naar Kampen 30-7 waarbij waarde-indruk met 2 is afgestempeld, G7 of 12 uit Woudenberg (naamstempel) via traject Amsterd:-Emm: 10-7-1877 met puntstempel 136 naar Scherpenzeel en G14 uit Groningen 25-6-1880 met prachtig afzenderetiket (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1915 imagePOSTHISTORIE Emissie 1872, 12 poststukken naar Frankrijk incl. 4 monsterzakjes naar Argenteuil, met diverse (bij)frankeringen en stempels (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1916 imagePOSTHISTORIE Emissie 1872, 20 poststukken (+ 1 voorzijde) naar Ned.- Indië, 2 naar Curaçao en 8 naar Suriname, w.o. in gevarieerde kwaliteit, met diverse (bij)frankeringen o.a. met Cijfer en Hangend Haar, ook (op) postwaardestukken, vertrek-, doorgangs- en aankomststempels (w.o. Veldpostk.Atjeh), routestempels, aangetekend, etc. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1917 imagePOSTHISTORIE, tien 2½ cent briefkaarten 1877-1880 in mooie kwaliteit met buitenlandse bestemmingen w.o. Finland, allemaal bijgefrankeerd met postzegels van of 2½ cent nr. 33 (5x), of 3x 1 cent nr. 31 (2x) of 5 cent nr. 19 (3x) (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1918 imagePOSTHISTORIE 'sGRAVENHAGE, bijzonder aardige kleine tentoonstellingscollectie rondom het Vredespaleis, met veel prentbriefkaarten w.o. over de vredesconferenties en hun deelnemers vanaf de eerste in 1899 (toen in Huis ten Bosch), de tweede in 1907 (toen in de Ridderzaal), met poststukken afgestempeld met speciale gelegenheidsstempels, aangetekende stukken met speciaal R-strookje, en niet-filatelistische poststukken gefrankeerd met Courzegels, alles even prachtig en gedocumenteerd opgezet op 35 bladen (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17) (Image18) (Image19) (Image20) (Image21) (Image22) (Image23) (Image24) (Image25) (Image26) (Image27) (Image28) (Image29) (Image30) (Image31) (Image32) (Image33) (Image34) (Image35) (Image36) (Image37)

Est. EUR 200

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1919 imagePOSTHISTORIE, 35 mooie prentbriefkaarten ca. 1902-1912 vanuit verschillende landen als Gibraltar, Tunesië, Egypte, Ceylon, en Staits Settlements, Ned.- Indië verzonden naar vnl. Nederland, met diverse frankeringen en stempels w.o. postagenten (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1920 imagePOSTHISTORIE, 5 adreskaarten naar Zwitserland (4x) en Triëst (1x) met mooie Bontkraag- en Veth-frankeringen uit Maastricht (1903), Amsterdam (1928), Amsterdam-Amstel (1925), Amsterdam-Bilderdijkstraat (1916) en Haarlem (1927) (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1921 imagePOSTHISTORIE, 9 prentbriefkaarten 1905-1912 uit Nederland (2), Duitsland (5), Italië (1) en Egypte (1) alle verstuurd naar een Nederlander p/a China Trading Company te Shanghai, met interessante stempels w.o. meerdere Shanghai/Deutsche Post, Singapore-to-Hong-Kong (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM
1922 imagePOSTZEGELTENTOONSTELLINGEN 1906-2010, hoofdzakelijk in Nederland, ook Groot-Brittannië en enkele andere Europese landen, met poststukken en stempels, zegels, souvenirvelletjes, foto's, vignetten, etc. (Image) (Image2) (Image3) (Image4) (Image5) (Image6) (Image7) (Image8) (Image9) (Image10) (Image11) (Image12) (Image13) (Image14) (Image15) (Image16) (Image17) (Image18) (Image19) (Image20) (Image21) (Image22) (Image23) (Image24) (Image25) (Image26) (Image27) (Image28) (Image29) (Image30) (Image31) (Image32) (Image33) (Image34) (Image35) (Image36) (Image37) (Image38) (Image39) (Image40)

Est. EUR 100

Closing..Apr-12, 03:00 PM