Oostenrijk 1850-1937 in Leuchtturm ringband. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel klassiek (deels in gemengde kwaliteit en veel beter genoteerd jaren 20/30 overwegens ongebruikt wb. ook iets postfris. Voor impressie zie fotocollage! Mooie koop! (Image)
Low Estimate € 300
Closed..Feb-16-2019, 08:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1036
Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo albums. Collectie gebruikt met oa. nr. 158 en va. 1947 zeer goed gevuld incl. luchtpost Vogels wb. tevens wat extra's en gebieden.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1037
Oostenrijk 1867-2006 in 4 Davo albums. collectie ongebruikt/postfris wo. betere series jaren 20/30* en veel modern postfris. Tevens aantal albumsupplementen Oostenrijk.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1038
Oostenrijk 1945-2000 in 4 Safe albums. Collectie zeer overwegend postfris met vrijwel alle betere jaren 50 aanwezig, wat moderne velletjes, Port en iets luchtpost.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1039
Insteekboek gebruikt en postfris vanaf 2002 wb. veel frankeergeldig.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1040
Oostenrijk 1945-1997 in 2 Davo albums. Collectie postfris, aardig gevuld en va. 1955 compleet aanwezig.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 61
Lot No: 1041
Collectie Oostenrijk 1916-1985, overwegend ongebruikt met div. beter genoteerd en va. 1945 vrijwel compleet. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1042
Oostenrijk 1945-1999 in album. Collectie postfris en goed gevuld in overwegend prachtkwaliteit. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1043
2 voorraadboeken Oostenrijk postfris uit 1960-2001.
Low Estimate € 70
Sale No: 61
Lot No: 1044
Oostenrijk (1947/2000) in 3 insteekboeken wb. enkel en in blok van 4 verzameld. Tevens iets VN.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1046
Insteekboek postfris Oostenrijk uit 1982-2001 vrijwel alle hoekrandstukken en wat blokken/velletjes.
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1362
Doos Oostenrijk 1850-2014. Starcollectie postfris/(on)gebruikt in 4 ringbanden doch moderne deel va. 1981 in abonnement geleverd incl. velletjes en grotendeels nog in post-leveringen aanwezig.
Low Estimate € 400
Sold...EUR 550.00
Sale No: 61
Lot No: 1363
Doos Oostenrijk in 4 albums en 2 insteekboeken wo. postfris jaren 80. Tevens wat diversen.
Low Estimate € 30
Sale No: 61
Lot No: 1364
Doos Oostenrijk met startverzameling 1908-1977 in 2 albums en insteekboek gebruikt tot ca. 2000.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
BELGIUM / België
Sale No: 61
Lot No: 500
914B - postfris Rode Kruisboekje 'Prinses Josephine-Charlotte' 1953 met voorrang Nederlandse tekst, vr.pr.ex. (linkerzegels deels aan kaftjes gehecht), catw. € 220 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sold For 5
Sale No: 61
Lot No: 850
Belgisch Congo 1886-1959 in 2 mappen. Collectie gebruikt/ongebruikt met div. beter genoteerd in overwegend goede kwaliteit wb. tevens wat Ruanda Urundi.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 851
België 1849-1866. 11 stuks gebruikt uit nrs. 1-19 meest in goede kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 903
België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964).
Low Estimate € 250
Sale No: 61
Lot No: 904
België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode
Low Estimate € 250
Sale No: 61
Lot No: 905
België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 908
Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier).
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 909
België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 910
België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 911
FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten.
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1303
België 1969-1991 in 3 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld (zegels en blokken) wb. tevens ouder Dienst en Spoorwegen incl. modern Spoorwegen ongebruikt/postfris.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1304
Doos België met oa. 4 insteekboeken en 1 album diversen wo. ruim € 100 frankeergeldig, moderne hoekblokken gebruikt, boekjes, Pubs, voorafstempelingen etc. Tevens partij FDC's en OBP catalogus 2014.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1306
Doos België postfris/(on)gebruikt in 7 insteekboeken/albums kistje en 1 doosje wb. veel postfris jaren 60 incl. motief van Belgisch Congo en Ruanda Urundi alsmede zegels uit 1996-2002 bestemd voor publicaties (ontwaard dmv. cirkel), automaatboekjes, wat k
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1307
Doos België jaren 70/80 wb. FDC's in kleine aantallen en postfrisse blokken van of paren.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 61
Lot No: 1308
Doos Begië meest oud gebruikt wb. veel stempelmateriaal.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 61
Lot No: 1664
Verhuisdoos België 1849-2012 in 9 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie postfris/(on)gebruikt veel zowel gebruikt als ongebruikt/postfris (en deels ook o/*/**) incl. div. betere nrs. als. 76 (2x), 127A*, 157A(2x) en goed achterin wo. betere spoorwegen, (Image)
Low Estimate € 1500
Sale No: 61
Lot No: 1665
Verhuisdoos België in 13 Davo albums wb. collectie gebruikt/ongebruikt 1851-1999, coll. gebruikt/ongebruikt 1849-1996 en coll. ongebr./postfris 1894/1999. Kwaliteit nogal wisselend.
Low Estimate € 150
CURACAO / Curaçao
Sale No: 61
Lot No: 236
LP2 - ongebruikte 1 gulden 1929 Luchtpost, met extra perforatieslag en verschoven opdruk, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 20
Closed..Feb-15-2019, 03:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 465
Curaçao/Ned. Antillen/Aruba 1873-2010. Complete collectie postfris/(on)gebruikt met alle topnummers van Curaçao incl. Port en Luchtpost en Antillen/Aruba zeer uitgebreid verzameld met veel modern postfris en vele extra's als brugparen en velletjes. Mooie (Image)
Low Estimate € 750
Closed..Feb-15-2019, 08:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 466
Curaçao/Nederlandse Antillen 1873-2006 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. Curaçao compleet gebruikt/ongebruikt aanwezig incl. LP en Port en Ned. Antillen gebruikt/ongebruikt en va. 1960 overwegend postfris. Tevens Davo-album Aruba 1986- (Image)
Low Estimate € 450
Sale No: 61
Lot No: 467
Verzameling Curaçao en Nederlandse Antillen postfris /(on)gebruikt deels dubbel verzameld in 3 albums tussen 1873-1993 waarbij een leuke afdeling tandingen en types, luchtpost oa. Lp. 1-2 en 18-25, betere porten (incl. div. types) wo. 11-20 en 34-43. Mooi
Low Estimate € 250
CZECHOSLOVAKIA / Tsjechoslowakije
Sale No: 61
Lot No: 1057
Tjechoslowakije 1939-1945 in blanco album. Tentoonstellingscollectie oa. Böhmen und Mähren (incl. wat post(waarde)stukken) en veel lokaal opdrukken Revolutieperiode (Ubergansprovisorien) wo. Olomouc, Partizanenbrigade Janazizky, Praag-Holesovice, Jicin, F (Image)
Low Estimate € 250
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1058
Tjechoslowakije 1918-1990 in 5 Ka-Be blembanden. Collectie ongebruikt/postfris met wat beter oud en zeer veel modern postfris wb. tevens wat ongetande blokken aanwezig.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 1374
Doos Tjechoslowakije wb. startcollectie overwegend gebruikt 1918-1979 in 3 albums en 3 insteekboeken doubletten 1918-1979 wb. ook modern postfris.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1375
Doos Tjechoslowakije uit 1918 2010 (w.b Tjechië) overwegend gebruikt wb. startcollectie in 2 albums en 3 voorraadboeken.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1376
Doos Tjechoslowakije in ringband en insteekboek wb. veel postfris wo. blokken/velletjes met veel motief.
Low Estimate € 40
DENMARK / Denemarken
Sale No: 61
Lot No: 857
Groenland 1945. Michel nrs. 8/16 ongebruikt in goede kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 20
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 61
Lot No: 926
Denemarken 1851-1940 in ringband. Voorraadboek klassiek en oud wb. veel beter genoteerd klassiek met oa. nr. 1 (6x), 2 (fr./z.fr), 3 (3x), 4 (19x), 5 (2x), 6 (fr./z.fr.), 11/15 (meest 3x), uitgebreid posthoorn wb. kopstaande ramen en stempelmateriaal en v
Low Estimate € 350
Sale No: 61
Lot No: 927
Denemarken 1854-1973. Insteekboek Denemareken met veel beter genoteerd wo. klassiek in goede kwaliteit, beter jaren 20, Postfaerge, goed Faroer (wb. 1 t/m 6!), Groenland met 11 pakketzegels*/** en Mich. nrs. 8 t/m 25* alsmede div. Deens West Indië. Wat ro (Image)
Low Estimate € 300
Sale No: 61
Lot No: 928
Denemarken 1851-2007. Mooi startcollectie gebruikt in ringband en insteekboek met div. klassiek en beter genoteerd materiaal. Tevens doubletten en wat Groenland.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 929
Denemarken 1851-1980 in blanco album. Mooie startcollectie met aardig klassiek (in gevarieerde kwaliteit), een mooie nr. 66, veel ongebruikt va. 1935 alsmede Luchtpost, Port en Dienst.
Low Estimate € 70
DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen
Sale No: 61
Lot No: 472
Nederlandse Antillen 1950-2010 in Holland album. Complete collectie incl. 230/233 geheel ongebruikt in prachtkwaliteit.
Low Estimate € 300
Sale No: 61
Lot No: 473
Nederlandse Antillen 1953-1997** en Aruba 1986-1997** in 2 Davo albums. Vrijwel compleet aanwezig.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 474
Ringband postfris modern uit 2010-2017 wb. Saba, Bonaire, Aruba, St. Eustatius wb. 18 jaarcollecties.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 476
Nederlandse Antillen 1949-1985 in Erka album. Collectie ongebruikt en va. 1970 overwegend postfris, geheel compleet incl. 230/233*. Tevens Ned. Nieuw-Guinea ongebruikt compleet incl. UNTEA en iets Indonesië.