Italy, Italian States and Colonies Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No: 1881
ITALIË 1861-2007, meest gebruikte verzameling met veel goede nrs. en series zoals 95/98, 194/200, 285/94, 373/407, 415/34, 494/513, 576/90, etc., tevens aardig Port, Dienst, AMG-FTT, etc. Hoge cat.wrd. (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 1882
ITALIË 1861-2012, prachtige o/*/** verzameling in 2 insteekboeken met veel goede nummers zoals 95/98, 194/200, 345/57, 361, 373/407, 415/434, 439/46, 532/542, 748/59, 773, etc., tevens een leuke afdeling Port, Dienst, AMG, VG en FTT w.o. 47/50. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 641
Lot No: 1883
ITALIË 1863-1994, goed gevulde collectie o/*/** met veel betere nrs. en series in 3 Victoria albums, bevat o.a. 97/98, 153/56, 188/204, 275/78, 345/57, 415/34, 439/46, 494/513, 704, 773/76, etc., etc. Prachtkoop met enorme cataloguswaarde! (Image)
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1965
ITALIË POSTHISTORIE, ca.96 brieven, kaarten en postwaardestukken, veelal gebruikt met ouder materiaal (Image)
Map - Europa
Sale No: 641
Lot No: 1535
ITALIË POSTHISTORIE, verzameling van 19 brieven uit de eerste helft van de 17e eeuw, merendeels uit Italië naar handelsconnecties w.o. binnen Italië (o.a. Firenze) en naar Londen (o.a. Corsini). De brieven bevinden zich in zeer goede staat (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1537
ITALIË 1961, "Gronchi Rosa", postfris hoekrandblok van vier (Image)