DUITSE RIJK, Michel nr.66, 8 x gebruikt in meest nette kwaliteit op insteekkaart (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 1781
DUITSE RIJK 1872-1945, goed gevulde verzameling o/*/** in Davo album met o.a. 66, 456/58, 496/98, Blok 1/3 (zeer fraai) (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 644
Lot No: 1782
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** in Davo de Luxe album wb. aardig klassiek en Infla en verder met goede series zoals 344/50 **, Polar- en Chicagofarht * en alle blokken. Hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No: 1783
DUITSE RIJK 1875-1945, o/*/** verzameling in Davo album met enkele aardige nrs. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1786
ABSTIMMUNGSGEBIETE, Allenstein, Marienwerder, Oberschlesien, Memel, Saar, o/*/**, uitgebreide collectie veelal dubbel verzameld in insteekboek, wb. talloze kleurnuances, stempels, etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1787
DANZIG 1920-1939, uitgebreide verzameling o/*/** met vele variëteiten, kleurnuances, etc. in insteekboek, veelal zowel gebruikt als ongebruikt verzameld, w.o. beter materiaal (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1788
DANZIG en SAAR 1920-1935, o/*/** in 2 Leuchtturm albums wb. Danzig 28II *, en o.a. de series 202/06, 207/11, 231/35, en 237/39 postfris en Saar 128/34 *, 144/50 gebr. (gepr. Hoffmann), 161/67 **, 171-77 (Befund Ney), 199/205 (gepr. Ney), div. variëteiten en keerdrukken en Saarland wb. Blok 1 en 2. Mooie koop met hoge waarde! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1789
BERLIJN 1948-1990, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album waarbij alle beter genoteerde nrs. zoals 1/20 (keur), 21/34 (keur), 35/41, Blok 1, etc., etc. en verzameld in doorgaans zeer nette kwaliteit (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1790
BERLIJN en BUNDESPOST 1948-1990, zo goed als complete, vrijwel geheel postfrisse verzameling in 2 Kabe en 1 Lindner album en 1 insteekboek, wb. bijna alle belangrijke nrs. zijn voorzien van keur Schlegel (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1791
BIZONE, BUNDESPOST en BERLIJN, o/*/** in 3 Davo de Luxe albums, verregaand compleet wb. enkele series zowel gebr. als ongebr. resp. postfris verzameld en waarbij div. ex. met keur! Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1792
BUNDESPOST 1990-2011, postfrisse verzameling in 3 Davo albums
Sale No: 644
Lot No: 1793
BUNDESPOST 1990-2012, postfris in 4 Lindner albums, het frankeergeldige gedeelte bedraagt € 765
Sale No: 644
Lot No: 1810
ENGELSE KOLONIËN, Indische Staten Alwar, Barwani, Bhopal, Bijawar, Bundi, Charkhari, Kishangarh, Las Bela, Nawanagar, Orchha en Wadhwan, o/*, keurig opgezet in 2 banden (Image)
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 644
Lot No: 1963
DUITSLAND, o/*/** voorraadstock, meest Bundespost en Berlijn in 3 winkelboeken, 4 insteekboeken en 1 album
Sale No: 644
Lot No: 1974
GEHELE WERELD, o/*/** in 95 albums/insteekboeken, wb. enkele aardige nrs. en series van o.a. Duitsland, iets Engelse Gebieden en USA. Totaal in 6 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 644
Lot No: 2056
DUITSLAND, Duitse Rijk, Franse Zone, Bundespost en Berlijn 1872-2005, o/*/** in 4 Davo albums en 5 insteekboeken
Sale No: 644
Lot No: 2069
DDR 1948-1990, o/*/** cpl. verzameling incl. blokken in 5 Davo de Luxe albums
Sale No: 644
Lot No: 2085
BUNDESPOST 1994-2000, verz. zgn. 'Zehnerbogen' postfris in 4 banden
Sale No: 644
Lot No: 2104
VERENIGD EUROPA 1949-2002, */** nagenoeg complete verzameling in 11 albums wb. ook de voor- en meelopers waarbij Italië 774/76, Saar 298, Berlijn 71, Luxemburg 478/83 en 555/57, etc., etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 2120
U.P.U. 1892-1999, o/*/** verzameling in 1 album, 1 groot en 3 kleine insteekboeken waarbij diverse betere ex. en series wb. Engeland 'Puc Pound' ongebr. en gebruikt, Zweden 159/73, Berlijn 85/41 ongebr. en gebruikt, aardig Zuid Amerika, etc., etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 2159
NEDERLAND 1948-2001, */** in 3 Davo albums, PTT-mapjes in 4 bandjes, alsmede een naoorlogse collectie Duitsland in 3 Davo albums
Sale No: 644
Lot No: 2189
DUITSLAND, Bundespost postfris incl. Posthoornserie, Berlijn met goede series uit de beginjaren, Franse Zone, Bizone, Saar en een zo goed als cpl. verz. DDR incl. Marx blokken, combinatie's en aardig Dienst, alles in keurige kwaliteit in 6 albums. Zeer hoge waarde! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 2214
BUNDESPOST en BERLIJN 1980-2010, in 6 albums, 2 insteekboeken en zakjes, het frankeergeldige gedeelte bedraagt reeds € 500, alsmede iets diversen
Sale No: 644
Lot No: 2224
WERELD, o/*/** en op brief, wb. aardig Duitsland en Nederland, totaal in 25 albums en 10 insteekboeken. Totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 2225
DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 1 album en 21 insteekboeken, in 2 verhuisdozen
Sale No: 644
Lot No: 2227
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Franse Zone, Bund, Berlijn enz., o/*/** in 4 banden
Sale No: 644
Lot No: 2232
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 13 albums en 3 insteekboeken, wb. enkele betere nrs. en aardig deel frankeergeldig (veel zonder gom). Hoge waarde! In 2 dozen