SB7 - postfris postzegelboekje Jaar van de Hond 1982, pr.ex., catw. € 75 (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 10.00
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sold For 10
Sale No: 69
Lot No: 831
SB8 - postfris postzegelboekje Jaar van het Varken 1983, pr.ex., catw. € 160 (Image)
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 832
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 948
China 1959-1966. Insteekblad postfris (deels zonder gom, als uitgegeven) en meest in goede kwaliteit w.b. div. beter genoteerd. (Image)
Low Estimate € 300
Opening EUR 340.00
Sale No: 69
Lot No: 949
China 1885-1939. Partij oud China op albumbladen wb. provincies en gebieden alsmede Russische, Franse en Engelse post in China en wat local post. Interessante koop! (Image)
Low Estimate € 250
Opening EUR 460.00
Sale No: 69
Lot No: 950
China 1959-1961. Insteekblad postfris(deels zonder gom, als uitgegeven)alle complete series. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 951
China 1949-1959. Collectie ongebruikt (zonder gom als uitgegeven) op insteekblad wb. tevens wat Noordoostchina. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 952
China 1961-1970. Insteekblad postfris meest in goede kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 150
Opening EUR 190.00
Sold...EUR 290.00
Sold For 290
Sale No: 69
Lot No: 953
China 1951-1960 op insteekblad. Kleine collectie ongebruikt (zonder gom als uitgegeven) meest in pracht kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 954
China 1973-1974. Insteekblad postfris wb. Michel nrs. 1221-1224 (kleine bemerkingen). (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 955
China 1974-1975. Collectie postfris op albumbladen, meest in goede kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 958
Gestempeld China in een zakje en op een kaartje.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 69
Lot No: 959
Diverse postfrisse complete vellen van verschillende landen wb. modern China.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 10.00
Sold For 10
Sale No: 69
Lot No: 960
Mapje diversen China wb. oude brief van Shanghai naar Frankfurt (1930) met perforatiegaten, wat fiscaal en divers.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 69
Lot No: 961
Enveloppe met oa. gebruikt China en Taiwan.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 1148
Insteekboekje met complete postfrisse series China tussen 1956-1977 met veel beter materiaal wb. iets licht getint. Zeer hoge cataloguswaarde. Zie foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 1000
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 69
Lot No: 1149
Prachtige partij China en gebieden*/**/gebruikt in 7 insteekalbums. Zie de foto voor een impressie! (Image)
Low Estimate € 750
Opening EUR 1,300.00
Sold...EUR 5,500.00
Sold For 5500
Sale No: 69
Lot No: 1150
China 1898-1981 in insteekboek wb. ouder China met gebieden gebruikt en div. doubletten, volksrepubliek gebruikt/ongebruikt en div. postfris 70er jaren. Tevens Taiwan, Korea en Vietnam. Prachtkoop!
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No: 1154
China 1976-1990 in ordner. Ruim 100 presentatiefolders alle met zegels/serie en 1e dag stempel/bijzonder stempel.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1155
Mooi kavel in een stockboek met veel postfris materiaal van diverse landen oa. Griekenland, Taiwan, India en China wb. beter oa. ongetande Aapjes 741-743.
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1159
Gestempelde verzameling Sport wb. China tussen 1952 ( gymnastiek 10 blokjes van 4 cat. € 700,-) en 1995, Formosa en iets andere landen in een album - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1160
Verzameling Azië wb. aardig China.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1161
Wereldverzameling meest ouder en gestempelde zegels in een zelfgemaakt album wb. China.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1162
Mooie postfrisse voorraad China, zegels en blokjes, 2x tot 6x tussen 1993-1997 in 2 insteekalbums.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1163
Ordner met ca. 80 presentation packs uit 1991-2001 veelal met serie en blok /velletje, wb. enkele met bijzonder stempel doch merendeels postfris.
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1165
Gestempelde partij China en Taiwan waarbij veel ouder materiaal met stempels in 2 insteekboeken.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1166
Partij postfrisse series China uit de jaren '70 en gestempeld Korea in een insteekalbum.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1167
Stockboek met voornamelijk gestempeld China wb. de serie 744-759, Taiwan en iets Japan.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1168
Map China 2010 met 36 vellen persoonlijke postzegels vrijwel alle met thema "Tijger" en enkel diverse motieven.
Low Estimate € 70
Sale No: 69
Lot No: 1170
Map China 2002-2018 met 42 vellen persoonlijke postzegels vrijwel alle met thema "Paard" wb. tevens wat diverse motieven.
Low Estimate € 70
Sale No: 69
Lot No: 1171
Ringband met China*/**/gebruikt.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1172
Voorraad*/**/gestempeld China Keizerrijk vanaf 1897 in een insteekalbum.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1173
Stockboek met een postfrisse voorraad series en blokjes tussen 1989-2000.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1174
Stockboek met gestempeld China, Formosa en Japan waarbij klassiek.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1175
Stockboek met China en Japan waarin meest gestempeld materiaal wb. klassiek.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1176
Diverse China en Taiwan*/**/gebruikt in 2 insteekboeken.