Worldwide Stamps and Covers SCANDANAVIA / Scandinavië
Sale No: 61
Lot No: 1051
Collectie postfris Scandinavië in 2 blanco albums wb. Denemarken 1960-1975, Noorwegen 1969-1981, Zweden 1967-1990 en Finland 1972-1990. Tevens iets Groenland en IJsland.
Low Estimate € 100
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1368
Doos Scandinavië 1856-1972 postfris/(on)gebruikt in 11 mappen wb. Denemarken, Finland, Noorwegen en IJsland. Alle gbieden met wat beter klassiek doch in wat wisselende kwaliteit.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1369
Doos Scandinavië in 5 insteekboeken wb. veel postfris periode 1960-2000, deels in kleinere aantallen.