Worldwide continued...
4281 |
//0 |
Verzameling Duitsland in Schaubek, Nederland op bladen, diversen op kaartjes, etc., Spanje postfris, Egypte, Groot-Brittannië engros gest., veldelen w.o. Zuid-Amerika, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4282 |
//0 |
Diversen in insteekboeken, w.o. veel thema (fauna, transport, etc.), Engeland, v.a. klassiek met betere zegels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4283 |
//0 |
Aardige samenstelling w.o. Frankrijk **/*, oud Yvert album Franse kolonies, FDC's Frankrijk, Nederland **, Davo album België, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4284 |
//0 |
Mooie samenstelling, beter materiaal o.a. thema, blokken, Zwitserland, Midden-Oosten, Spanje, Spaanse kolonies, DDR, Zuid-Amerika, etc., in 6 grote insteekboeken en 1 ringband, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4285 |
//0 |
Samenstelling vele landen in 24 insteekboeken + 1 doosje, w.o. België, Groot-Brittannië, San Marino, Italië, thema, Scandinavië, Oostenrijk, USA, Spanje, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4286 |
//0 |
Betere zegels en blokken op insteekkaartjes, w.o. België, Finland, Frankrijk, Vaticaan, tevens modern China, zm/m (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4287 |
//0 |
Doos met voornamelijk postfris materiaal van Nederland (in vellen), Israël + uitgebreid Kanaaleilanden, prachtige koop, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4288 |
//0 |
Ruilboekjes, bladen, doosjes, etc., Groot-Brittannië in enveloppen **, vellen Guinée **, Zuid-Amerika, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4289 |
//0 |
Interessante samenstelling met o.a. Papua New Guinea, ** vellen Griekenland, Luxemburg, verzameling Europa, Nederland, w.o. boekjes, veel postfris, w.o. veldelen, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4290 |
//0 |
Massa zegels op blaadjes uit clubboekjes, heel veel verschillende landen, bezichtigen loont!, veel betere zegels, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4291 |
/0 |
Massa losse blaadjes uit ruilboekjes, interessant, zm/m/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4292 |
//0 |
Diversen, w.o. zegels op bladen en los in kistjes, w.o. Frankrijk, Duitsland, Nederland, Zweden klassiek (stempels!), clubboekjes, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4293 |
//0 |
Bonte samenstelling met van alles, w.o. klassiek, Italië, Nederland, Groot-Brittannië, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4294 |
//0 |
Diversen in mappen, insteekboeken, w.o. Luxemburg, Monaco, VN, Duitsland modern **, zones e.a., veel thema, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4295 |
//0 |
Diverse landen w.o. veel postfris, oude albumbladen, Rusland, Bulgarije, Duitsland, Nederland, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4296 |
//0 |
Enorme voorraad zegels gesorteerd in zakjes, etc., w.o. Luxemburg **, Vaticaan, Europa CEPT, Nederland + Overzeese gebieden, Hongarije, VN, ntz
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4297 |
//0 |
Diversen, w.o. Israël ** engros, Hongarije, oude albumbladen, clubboekjes, Duitsland ** op albumbladen, Nederland, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4298 |
//0 |
Veel verschillende landen oa. Cuba, fauna, verzameling Europa, lokaaluitgiften, San Marino **, veldelen, Italië, Duitsland op albumbladen, veel postfris, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4299 |
//0 |
Snuffeldoos met vele duizenden zegels w.o. postfris, thema op albumbladen, ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |
4300 |
//0 |
Zeer gevarieerd geheel w.o. Bund op albumbladen, veldelen diverse landen, w.o. Bulgarije, Vietnam, Israël, zm/ntz (Image)
Closing..Jun-12, 04:00 AM |