3361 |
/ |
1900/1974 Prachtige verzameling in 2 Safe albums op enkele uitzonderingen na in zeer mooie kwaliteit met o.a. Orphelins volledig, Caisse d'Amortissement volledig, Bordeaux, Le Havre (gekeurd), transatlantique **, Samothrace ** v.a. 1940
volledig, BL 1 en (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3362 |
//0 |
1906/1980 Behoorlijk gevulde verzameling in 2 Davo albums met betere zegels, PEXIP blok * (zegels **), zm/m (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3363 |
/0 |
1924/1960 Samenstelling in insteekboek, waarbij dubbels, enkele betere zegels, ook luchtpost, zm/m/ntz (Yv. +/-€2.026) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3364 |
//0 |
Voorraad, voornamelijk 1930/1960 in bakken met veel postfris, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3365 |
1942/1943 Samenstelling volledige vellen F565 (8x), F568 (1x) en F580A (1x), zm/m/ntz (Yv. €3.095) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3366 |
1960/1981 Quasi volledige verzameling in Leuchtturm album, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3367 |
1960/2005, uitgebreide verzameling in 4 albums, zm (Frankeerwaarde 5.711 FF, € 602, rood (137x), groen (6x), lettre 20g (35x) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3368 |
1960/2009 Voorraad in pergamijnzakjes, zm (Frankeerwaarde: 1.986 FF, €371, rood (594x), groen (18x), lettre 20g. (401x)) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3369 |
1961/84, verzameling in album (zonder boekjes), zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3370 |
1964/2012 Mooie verzameling blokken en velletjes (w.o. BL 6), zegels en boekjes, tevens betere LP w.o. Yv. 1/2, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3371 |
1968/1975 Verzameling op speciale CEF herdenkingsbladen in 4 albums, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3372 |
/0 |
1968/88, postfrisse verzameling in album met dubbels en map ouder materiaal op bladen, zm/m/ntz. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3373 |
1968/2000, verzameling in 2 insteekboeken, met zeer veel reeksen, boekjes, blokken, hoge cote, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3374 |
1971/1987, Samenstelling boekje posterijen, tevens wat Polynesië en T.A.A.F., zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3375 |
/PWS |
Moderne periode, 363 voorgefrankeerde kaarten en brieven, cartes pneumatics en aerogrammes, ook wat Fila souvenirs bijgevoegd, zm (Frankeerwaarde: 311 FF en €406) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3376 |
MIX |
Verzameling zegels, boekjes, brieven, voorlopers, PA, preo's, dienst, nominaal in ringklasseur, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3377 |
//0 |
Diversen, voornamelijk 1849 tot modern met veel beter materiaal in 3 insteekboeken w.o. PEXIP blok *, boekjes, goede LP, zm/m/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3378 |
Prachtige verzameling in 2 Safe albums met meest modern (tot 2015) materiaal maar ook 1937 PEXIP zegels uit blok **, BL 6 **, weinig aangeboden, mooie koop!, zm (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3379 |
//0 |
Voorraad w.o. veel postfris, met ook een quasi leeg Davo album en wat andere landen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |
3380 |
Frankrijk, met Monaco en wat andere gebieden, op kaartjes, vrijwel alles postfris, zm. (Image)
Closing..Oct-15, 06:00 AM |