Belgium continued...
1221 |
"N° 4A ""20c. donkerblauw"", zeer goed gerand, zeer mooie centrale, ogenvrije afst. P.73-Liège, 18-balkenstempel, zm (OBP €70)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1222 |
"N° 4 ""20c. blauw"", zeer goed gerand + gebuur op mooie brief van P.79-Marche naar Liège 19/2/1851, zm (OBP €70 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1223 |
"N° 4 ""20c. blauw"", goed gerand, zeer mooie centrale ogenvrije afst. P.123-Verviers, zm (OBP €70 + COBA €5)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1224 |
"N° 4 ""20c. blauw"", volrandig, op mooie brief van P.148 Walcourt naar Bruxelles 5/4/1851, zm (OBP €150 + COBA €20)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - wmk. in kader 40 cent.
1225 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"" op dun papier, licht ingesneden rechts onderaan, zeer fris van kleur en ingedroogde, originele gom, m/ntz (OBP €5.700)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1226 |
"N° 5a ""40c. karmijn framboos"" in paar, zegel rechts tegengesneden aan zijkant, verder zeer goed gerand en lichte afstempeling P.123-Verviers, zm/m (OBP €1.300)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1227 |
"N° 5a ""40c. karmijnframboos"", goed gerand + gebuur en lichte beeldvrije afst., mogelijk P.75-Lokeren, zm (OBP €625)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1228 |
"N° 5a ""40c. karmijn framboos"", 2 zijden licht geraakt, maar zeer mooie centrale distributiestempel D.2-Amay, m/ntz (OBP €625 + COBA €200)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
Medaillons - wmk. in kader 40 cent. Perceptie
1229 |
"N° 5 ""40c. karmijn"", goed gerand, zeer mooie centrale ogenvrije afst. P.7-Ath, zm (OBP €575 + COBA €75)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1230 |
"N° 5 ""40c. karmijn"", goed gerand, wat slordige afst. P.23-Bruges en verschillende sporen van gomkreuken, mooi albumstuk, m (OBP €575)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1231 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", breed gerand + volle gebuur, prachtige centrale afst. P.24-Bruxelles, pracht ex., zm (OBP €575) - zie foto kaft."
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1232 |
"N° 5 ""40c. karmijn"", bovenaan ingesneden doch verder goed gerand, mooie centrale afst. P.24-Bruxelles op mooie briefomslag van Bruxelles naar Parijs 29/1/1851 (2 dagen voor invoering van de zegels zonder kader in wmk.), m/ntz (OBP
€1.100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1233 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", zeer breed gerand, zeer mooie centrale afst. P.24-Bruxelles, naar P&rijs 8/3/1851, brief is beschadigd, maar zegel is prachtig, zm/m (OBP €1.100)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1234 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", mooi gerand, zeer mooie afst. P.25-Charleroi, zm (OBP €575 + COBA €10)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1235 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"" in paar met P.45-Gand, zm/m " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1236 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", tegengesneden onderaan, maar verder goed gerand, prachtige centrale afst. P.62-Grammont, zm/m (OBP €575 + COBA €75)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1237 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", goed gerand, prachtige centrale, ogenvrije afst. P.58-Heer, pracht ex., zm (OBP €575 + COBA €150) - zie foto kaft."
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1238 |
"N° 5 ""40c. karmijn-roze"", zeer goed gerand en prachtige centrale afst. P.62-Huy, zm (OBP €575 + COBA €30)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1239 |
N° 5 Volrandig, met bladboord, P.73-Luik, zm (OBP €575) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
1240 |
"N° 5 ""40c. karmijnroze"", breed gerand en prachtige centrale afst. P.83-Mons, pracht ex., zm (OBP €575 + COBA €10) - zie foto kaft." (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |