Postcards continued...
561 |
Imperf. |
Originele foto's Nels, prachtgeheel (14 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
562 |
ZK |
Klein album met 70 prachtige fotokaarten met Duitse militairen (veelal groepsfoto's), voornamelijk Noord-Frankrijk en West-Vlaanderen (70 stuks)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
563 |
ZK |
Rode Kruis, W.O. I, ca. 150 ZK en geïllustreerde postkaarten W.O. I, diverse landen w.o. Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
564 |
ZK |
Negen bijzondere postkaarten uit W.O. I, thema de Britse troepen, bijschriften in de Franse en Engelse taal, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
565 |
ZK |
W.O. I, diverse (+/-150 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
566 |
ZK |
Rond 1900-1920, mooie samenstelling wo. veel fotokaarten (105 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
THEMA - Fantasie
567 |
ZK |
Nieuwjaars- en wenskaarten vanaf 1896 tot 2012 (100 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
THEMA - Kaarten
568 |
ZK |
"Muziek, ""Sir"" Cliff Richard, mooie samenstelling, enkele dubbels, alle periodes, overwegend oudere, één gesigneerd (80 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
569 |
ZK |
Muziek, Conny Froboess, Peter Kraus, overwegend Conny, alle klein formaat, ook dubbels (+170 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
THEMA - Fantasie
570 |
ZK |
Alfabet, uit diverse reeksen (38 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
571 |
ZK |
Celluloid (Beendermeel), prachtige kaarten, de meeste met opbouw (90 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
572 |
ZK |
Chocola De Beukelaer's, reclamekaarten, Kasteel De Beukelaer (Brasschaat) (4 stuks), enz. (Totaal: 38 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
573 |
ZK |
Componisten, schrijvers en historische figuren (+/-500 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
574 |
ZK |
Esperanto, diverse congressen (4 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
575 |
ZK |
Expo 1958, alle moderne en 3 ZK-boekjes (+/-150 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
576 |
ZK |
Fantasie, 86 reeksen (462 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
577 |
ZK |
Fantasie, oude periode in schoendoos (900 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
578 |
ZK |
Fantasie, prachtige verzameling, het betere werk!, zeker bekijken (390 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
579 |
ZK |
"Fauna ""Apen"", groot formaat (+/-300 stuks)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
580 |
ZK |
Fauna en flora, uitgeverij P. Sluis en stierengevechten (223 stuks) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |