Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4581 og/0 image1889/1987 Startverzameling in 5 albums KaBe, overwegend gest., zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4582 nh/og image1909/1975 Verzameling in 4 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen in gemengde kwaliteiten, merendeel **, zm/m/ntz (Yv. €4.050 ** + €820 *) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4583 nh/og/0 image1922/1991 Uitgebreide verzameling in 9 boeken met veel betere reeksen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4584 image1938/1981 Prachtverzameling gest./CTO in 3 oude Yvert albums zeer compleet, enorme hoeveelheid zegels, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4585 nh image1992/2004 Verzameling in 3 albums Safe, incl. blokken, zm (Yv. €2.123) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4586 nh/og/0 imageVanaf klassiek, samenstelling voor starter in 7 insteekboeken + 1 mapje, incl. blokken, overwegend gest., zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4587 nh/0 imageOuder materiaal in 2 boekjes met beter materiaal, tevens Polen lokaalpost en Oekraïne, interessant!, m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4588 nh/og/0 imageUSSR, alle periodes met blokken, losse waarden, volledige reeksen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4589 nh/og/0 imageRusland + gebieden, samenstelling, diverse periodes in insteekboek, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
UKRAINE - Letters and covers
4590 c image1989/1998 Samenstelling van +/-800 poststukken, merendeel aangetekende PWST, ook iets Belarus, diverse thema's en frankeringen, geklasseerd per stad, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4591 c imageJaren '90 Samenstelling van 712 poststukken (brieven en PWST), waarbij veel aangetekende brieven/PWST en mooie frankeringen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
RUSLAND - Baltische Staten
4592 nh imageEstland 1991/2018 Prachtige verzameling in Yvert & Tellier album w.o. veel volledige reeksen incl. blokken en kleinbogen, boekjes, zm (Yv. +€3.550) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4593 nh imageEstland, 1991/2002 Verzameling reeksen en blokken, in Safe album, zm (Yv. €357) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4594 c imageEstland, Litouwen en Letland, samenstelling 66 moderne brieven, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4595 nh imageLetland 1991/2002 Verzameling reeksen en blokken in album safe, zm (Yv. €531,89) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4596 nh imageLetland, 1991/2014 Verzameling in Yvert & Tellier album w.o. veel volledige reeksen en blokken, ook boekjes, zm (Yv. +€2.850) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4597 c imageLetland, Litouwen, Estland, 1990/1993 samenstelling van +/-180 poststukken w.o. veel zeer mooie frankeringen, merendeel PWST, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4598 nh imageLitouwen 1990/2017 Verzameling in Yvert & Tellier album, w.o. reeksen, blokken en kleinbogen, zm (Yv. +€3.000) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4599 nh imageLitouwen, 1990/204 verzameling reeksen en blokken in Safe album, zm (Yv. €685) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4600 imageBaltische Staten, 1918/1939 samenstelling in insteekboek, w.o. veel dubbels, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM