Worldwide continued...
ROEMENIË continued...
4561 |
//0 |
1900/1950 Goed gevulde verzameling in 2 Safe albums met betere postfris, blokken, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4562 |
1960/2000 Verregaand volledige verzameling in 9 Safe albums w.o. blokken en ongetand, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4563 |
/0 |
1969/1993 Verzameling in 5 klembanden, w.o. reeksen en blokken, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4564 |
2004/2020 Samenstelling 8 reeksen in volledige vellen, mooi thema, zm (Mi. €2.161) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
RUSLAND - Zegels, blokken, Samenstellingen/Verzamelingen
4565 |
"N° 7 ""3 k. roze en groen, 1858"", zm (Yv. €300)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4566 |
Duitse bezetting 1918 Dorpat n° 14 (Yv.) veldeel van 25 ex., enkele kleine vlekjes in gom, tanding boven iets los, zeldzaam, zm (Yv. €3.000) - zie foto kaft. (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4567 |
Tussen BL 29 en BL 254, samenstelling van 110 verschillende blokken (vele meerdere keren), zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4568 |
//0 |
1858/1976 Verzameling in insteekboek en Schaubek album w.o. veel volledige reeksen, merendeel *, m/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4569 |
Verzameling (vanaf 1858/1918) op Yvertbladen, voornamelijk n° 1 volledig, behalve a-nummers tot en met Yv. n° 35, tevens Polen n° 1 met Wenden, Levant, w.o. n° 1 *, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4570 |
/0 |
1864/1970 Samenstelling in 2 insteekboeken, overwegend gestempeld + map met kleinbogen postfris, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4571 |
1940/1994 Tussen n° 804/809 en 6073/74, samenstelling waarbij verscheidene meermaals in 3 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
RUSLAND - Brieven en poststukken
4572 |
1882 Gefrankeerde doodsbrief van de consul generaal Raffalovich naar de Perzische consul-generaal in Brussel, mooi tijdsdocument, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4573 |
"1916, N° (Yv.) 63, 66 en 67 op aangetekende brief verstuurd uit Moskou 34, 25/9/1916 naar informatiebureau van het ""Nederlandsche Roode Kruis 's Gravenhage"", Russische censuurstempel en sluitetiket, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4574 |
1990/1993 Samenstelling van +/-500 poststukken (aangetekende PWST), merendeel in binnenland of naar Sovjet Republieken, veel verschillende frankeringen, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4575 |
1990/1994 Samenstelling van +/-300 poststukken (brieven en PWST), diverse frankeringen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
RUSLAND - Verzamelingen / Samenstellingen
4576 |
//0 |
1856/1985 Enorme voorraad in dik insteekboek, enkele duizenden zegels o.a. voor stempels/variëteiten, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4577 |
//0 |
1858/2000, Verzameling met dubbels, in 3 insteekboeken, vnl. 2° emissie met o.a. Libau (ntz), Armenië, tevens wat moderne ex. Sovjetstaten, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4578 |
//0 |
1858/2014 Enorme verzameling met sterk klassiek, voornamelijk n° 1, betere reeksen van de jaren '40 en '50, blokken n° 1/400 volledig, 8 dikke albums, zm/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4579 |
/0 |
1858/1960 Verzameling in 2 insteekboeken, overwegend gest., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4580 |
1883/1980 Uitgebreide samenstelling zegels en blokken in pergamijnzakjes, omslagen en insteekboek, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |