Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

ROEMENIË continued...
4561 nh/og/0 image1900/1950 Goed gevulde verzameling in 2 Safe albums met betere postfris, blokken, zm/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4562 nh image1960/2000 Verregaand volledige verzameling in 9 Safe albums w.o. blokken en ongetand, zm (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4563 nh/0 image1969/1993 Verzameling in 5 klembanden, w.o. reeksen en blokken, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4564 nh image2004/2020 Samenstelling 8 reeksen in volledige vellen, mooi thema, zm (Mi. €2.161) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
RUSLAND - Zegels, blokken, Samenstellingen/Verzamelingen
4565 image"N° 7 ""3 k. roze en groen, 1858"", zm (Yv. €300)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4566 nh imageDuitse bezetting 1918 Dorpat n° 14 (Yv.) veldeel van 25 ex., enkele kleine vlekjes in gom, tanding boven iets los, zeldzaam, zm (Yv. €3.000) - zie foto kaft. (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4567 imageTussen BL 29 en BL 254, samenstelling van 110 verschillende blokken (vele meerdere keren), zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4568 nh/og/0 image1858/1976 Verzameling in insteekboek en Schaubek album w.o. veel volledige reeksen, merendeel *, m/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4569 imageVerzameling (vanaf 1858/1918) op Yvertbladen, voornamelijk n° 1 volledig, behalve a-nummers tot en met Yv. n° 35, tevens Polen n° 1 met Wenden, Levant, w.o. n° 1 *, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4570 nh/0 image1864/1970 Samenstelling in 2 insteekboeken, overwegend gestempeld + map met kleinbogen postfris, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4571 image1940/1994 Tussen n° 804/809 en 6073/74, samenstelling waarbij verscheidene meermaals in 3 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
RUSLAND - Brieven en poststukken
4572 c image1882 Gefrankeerde doodsbrief van de consul generaal Raffalovich naar de Perzische consul-generaal in Brussel, mooi tijdsdocument, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4573 c image"1916, N° (Yv.) 63, 66 en 67 op aangetekende brief verstuurd uit Moskou 34, 25/9/1916 naar informatiebureau van het ""Nederlandsche Roode Kruis 's Gravenhage"", Russische censuurstempel en sluitetiket, zm " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4574 c image1990/1993 Samenstelling van +/-500 poststukken (aangetekende PWST), merendeel in binnenland of naar Sovjet Republieken, veel verschillende frankeringen, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4575 c image1990/1994 Samenstelling van +/-300 poststukken (brieven en PWST), diverse frankeringen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
RUSLAND - Verzamelingen / Samenstellingen
4576 nh/og/0 image1856/1985 Enorme voorraad in dik insteekboek, enkele duizenden zegels o.a. voor stempels/variëteiten, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4577 nh/og/0 image1858/2000, Verzameling met dubbels, in 3 insteekboeken, vnl. 2° emissie met o.a. Libau (ntz), Armenië, tevens wat moderne ex. Sovjetstaten, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4578 nh/og/0 image1858/2014 Enorme verzameling met sterk klassiek, voornamelijk n° 1, betere reeksen van de jaren '40 en '50, blokken n° 1/400 volledig, 8 dikke albums, zm/ntz (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4579 og/0 image1858/1960 Verzameling in 2 insteekboeken, overwegend gest., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4580 image1883/1980 Uitgebreide samenstelling zegels en blokken in pergamijnzakjes, omslagen en insteekboek, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM