Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4601 nh/og imageDiverse Staten, aardige verzameling in klemband in nette kwaliteit, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
RUSLAND - Nieuwe Staten
4602 nh imageBelarus, 1/2 (50x), 7/12 (36x), in volledige vellen, zm (Yv. €258) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4603 nh imageMoldavië, 1991/2017 Prachtige verzameling in Yvert & Tellier, w.o. volledige reeksen, blokken, kleinbogen, zm (Yv. +€3.280) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4604 nh imageWit-Rusland 1992/2017 Verzameling in 2 Yvert & Tellier albums, reeksen, kleinbogen en blokken, zm (Yv. +€3.900) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
SCANDINAVIË - Denemarken
4605 image1851/1969 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en klassieke zegels, n° 1 gestempeld (ntz en dun), inclusief luchtpostzegels, dienst, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4606 image1851/1921, Mooie verzameling op Yvertbladen met o.a. Yv. n° 1/20 volledig, beide 5fr. zegels, postkantoor, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4607 image1851/1863 Samenstelling (24 zegels), eerste emissies vnl. n° 4, na te zien op stempels en kleurnuances, voor specialist, ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4608 nh/og/0 image1852/1940 Samenstelling op insteekbladen w.o. beter klassiek, reeksen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4609 c image1893/1999 Samenstelling van +/-200 poststukken w.o. FDC, eerstedaguitgiften, enkele PWS en fragment, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4610 nh/0 image1901/2010 Kleine voorraad in insteekboek w.o. veel **, ook enkele blokken, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4611 c image"1938 Samenstelling van 3 brieven gefrankeerd met Yv. n° 267A ""D.F.U. Fria-U.D.S.T."", zm " (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4612 FDC image1979/1990 Verzameling 114 FDC's, in ringmap, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4613 og/0 imageJulenzegels, verzameling v.a. 1904 in insteekboek, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
SCANDINAVIË - Faroër
4614 nh image1975/1991 Verzameling in album KaBe + iets Aland, zm (Yv. €684) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
SCANDINAVIË - Finland
4615 image"N° 3 ""5k. blauw - wapenschild en posthoorn"" met pen- en stempelontwaarding, uiterst minieme verdunning (getekend), zm/m (Yv. €2.000)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4616 image"N° 10 ""1 mark geelbruin"" met penontwaarding met certificaat, zeldzaam, zm (Yv. €1.300)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4617 og/0 image1856/1920 Mooie verzameling op Yvertbladen met ca. n° 1/2, Serpentines in mooie kwaliteit, types Rusland, incl. 3 hoogste waarden, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4618 image1860/1979 Verzameling in Davo album w.o. enkele klassieke zegels en veel volledige reeksen, ook luchtpost, autopakket, militair en Ost-Karelien, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4619 og/0 image1866/1980 Verzameling in Davo-album, voornamelijk Serpentines, zm/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
SCANDINAVIË - IJsland
4620 nh imageN° 110, 111 en 120, 3 goede waarden, zm (Yv. €1.175) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM