Worldwide continued...
RUSLAND - Nieuwe Staten
4602 |
Belarus, 1/2 (50x), 7/12 (36x), in volledige vellen, zm (Yv. €258) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4603 |
Moldavië, 1991/2017 Prachtige verzameling in Yvert & Tellier, w.o. volledige reeksen, blokken, kleinbogen, zm (Yv. +€3.280) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4604 |
Wit-Rusland 1992/2017 Verzameling in 2 Yvert & Tellier albums, reeksen, kleinbogen en blokken, zm (Yv. +€3.900) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - Denemarken
4605 |
1851/1969 Verzameling in Davo album w.o. veel volledige reeksen en klassieke zegels, n° 1 gestempeld (ntz en dun), inclusief luchtpostzegels, dienst, etc., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4606 |
1851/1921, Mooie verzameling op Yvertbladen met o.a. Yv. n° 1/20 volledig, beide 5fr. zegels, postkantoor, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4607 |
1851/1863 Samenstelling (24 zegels), eerste emissies vnl. n° 4, na te zien op stempels en kleurnuances, voor specialist, ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4608 |
//0 |
1852/1940 Samenstelling op insteekbladen w.o. beter klassiek, reeksen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4609 |
1893/1999 Samenstelling van +/-200 poststukken w.o. FDC, eerstedaguitgiften, enkele PWS en fragment, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4610 |
/0 |
1901/2010 Kleine voorraad in insteekboek w.o. veel **, ook enkele blokken, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4611 |
"1938 Samenstelling van 3 brieven gefrankeerd met Yv. n° 267A ""D.F.U. Fria-U.D.S.T."", zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4612 |
FDC |
1979/1990 Verzameling 114 FDC's, in ringmap, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4613 |
/0 |
Julenzegels, verzameling v.a. 1904 in insteekboek, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - Faroër
4614 |
1975/1991 Verzameling in album KaBe + iets Aland, zm (Yv. €684) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - Finland
4615 |
"N° 3 ""5k. blauw - wapenschild en posthoorn"" met pen- en stempelontwaarding, uiterst minieme verdunning (getekend), zm/m (Yv. €2.000)"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4616 |
"N° 10 ""1 mark geelbruin"" met penontwaarding met certificaat, zeldzaam, zm (Yv. €1.300)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4617 |
/0 |
1856/1920 Mooie verzameling op Yvertbladen met ca. n° 1/2, Serpentines in mooie kwaliteit, types Rusland, incl. 3 hoogste waarden, zm/m (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4618 |
1860/1979 Verzameling in Davo album w.o. enkele klassieke zegels en veel volledige reeksen, ook luchtpost, autopakket, militair en Ost-Karelien, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4619 |
/0 |
1866/1980 Verzameling in Davo-album, voornamelijk Serpentines, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
SCANDINAVIË - IJsland
4620 |
N° 110, 111 en 120, 3 goede waarden, zm (Yv. €1.175) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |