Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

4161 nh image1958/1995 Samenstelling vooral nominaal in 5 boeken, met diverse uitgiften waarbij diverse papiersoorten, zm (Frankeerwaarde: 521£ + 51 first + 21 second) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4162 nh image1965/1988 Verzameling in insteekboek, incl. regionals, zm (Hoog nominaal) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4163 nh image1970/2002 Uitgebreide verzameling in Yvert album, zm (Frankeerwaarde: 500£, 284 first, 107 second, 24E) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4164 nh image1970/2003 Voorraad machins in insteekboek, zm (Frankeerwaarde: £209) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4165 nh image1971/1997 Verzameling machins op kaartjes geklasseerd, waarbij papier- en gomsoorten, voor specialist, zm (Frankeerwaarde: 353£ + 61 first + 52 second) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4166 nh image"1973/1991 Verzameling in ""presentation packs"", zm (Frankeerwaarde: £122)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4167 nh image1979/2012 Samenstelling in 2 insteekboeken w.o. blokken, volledige reeksen, ook dubbels, zm (Frankeerwaarde: 871 + 876 first + 116 second + 8 Europe + 12 worldwide + 2 worldwide postcards) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4168 nh image"Verzameling honderden ""red booklets"" + ""prestige booklets"" in 2 ringbanden, zm/m (Frankeerwaarde: 79,52 + 1991 first + 910 second + 70 worldwide airmail + 72 worldwide postcard + 36 European airmail, totaal: £2.673)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4169 nh/og/0 imageDiversen, voornamelijk oud materiaal in albumbladen met betere zegels, tevens wat gebieden zoals Gibraltar, Helgoland, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4170 nh imageVerzameling boekjes, w.o. Wedgwood, tevens Kanaaleilanden, diverse betere boekjes, zm (Zeer hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4171 imageHonderden voornamelijk oude zegels in klemband w.o. betere, ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4172 image"Duizenden ""Machins"" op fragmenten, zm/m/ntz" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4173 nh/og/0 imageSamenstelling honderden zegels, overwegend gest. in insteekboek, diverse periodes, voor stempelzoeker, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4174 imageVan Victoria tot Elizabeth II, duizenden zegels in omslagen, w.o. veel machins, in 3 schoendozen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
COMMONWEALTH - Alderney
4175 nh image"N° 1/12 ""Landschappen en zichten"", reeks in volledige vellen van 40 met tussenpaneel, zm (Yv. €280)" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
COMMONWEALTH - Australia Samenstellingen
4176 nh image1981/2015 Prachtige volledige verzameling in 47 jaarboeken van de post, zm (Frankeerwaarde: 2.613 AUS $) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
COMMONWEALTH - Bhutan
4177 nh imageVerzameling met veel thematisch materiaal in insteekboek, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
COMMONWEALTH - Canada
4178 image"1850/1990 Voorraadboek met enkele duizenden zegels, w.o. veel klassiek, ""Back of the book"", revenues, fiscaal, zm/m/ntz" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4179 nh/og/0 image"1859/1982 Verzameling in klemband, voornamelijk ""Large Queens"" met betere waarden, tandingen, boekjes, etc., zm/m/ntz" (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
4180 image1870/2001 Gestempelde samenstelling in 5 insteekboeken w.o. veel dubbels, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM