Nederland continued...
1265 |
NEDERLAND [1982-2010]. Postfrisse verz. PTT-mapjes tussen nr. 1 en 427 in 19 ringbanden en deels voorzien van extra zegels. Bevat € 1.000,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 270
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1269 |
NEDERLAND. Verz./partij vanaf 1852 in 12 albums, 3 ringbanden, 3 dikke stockboeken en los met gebr./ongebruikt en postfris, w.bij € 550,- frankeergeldig in 2 verhuisdozen. (Image)
Start Price EUR 200
1272 |
NEDERLAND. Omvangrijke partij vanaf 1852 met gebruikt en later ook ongebruikt/postfris in 14 stockboeken in verhuisdoos. Bevat o.a. 50-er jaren in aantallen en ook wat back of the book. Hoge cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 400
1275 |
NEDERLAND. Verhuisdoos met restanten en partijen in 6 albums, stockboek en veel los materiaal o.a. jaarsets en PTT-mapjes. Bevat € 1.300,- frankeergeldig en gestempeld materiaal t/m 2011. (Image)
Start Price EUR 350
1277 |
NEDERLAND [1981-2023]. Onbeschreven verz. tussen nr. E195 en E871b in 15 albums. Tevens wat diverse in 4 stockboeken. Hoge aanschafwaarde! (Image)
Start Price EUR 250
1279 |
NEDERLAND PLAATFOUTEN [1953-2015]. Verz. tussen nr. E15 en E713 met plaatfouten tussen nr. 613W en 3297PM, w.bij ook doubletten in 14 albums en wat los. Tevens wat diverse. Hoge cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 170
1281 |
NEDERLAND. Partij met gebr./ongebruikt en veel postfris o.a. 50-er jaren in blokken van 4 alsmede flinke hoeveelheid Gulden materiaal in 2 ringbanden, 4 stockboeken en los. Tevens wat O.R. (Image)
Start Price EUR 150
1282 |
NEDERLAND. Gebruikte verz. tussen 1960 en circa 2018 met vnl. blocks en velletjes in 6 Davo albums en na 2011 los in doos. Hoge aanschafwaarde! (Image)
Start Price EUR 150
1284 |
NEDERLAND [1940-2009]. Gebruikte winkelvoorraad frankeerzegels met prima 50-er jaren in 5 vuistdikke Importa insteekboeken. Mooie koop met hoge cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 200
1285 |
NEDERLAND. Twee verhuisdozen met restantcollecties en partijen in 24 albums of stockboeken en los. Bevat o.a. € 670,- frankeergeldig.
Start Price EUR 250
1290 |
NEDERLAND. Diverse restanten en partijen in 10 albums en 11 stockboeken alsmede los materiaal in 2 verhuisdozen. Bevat ook wat frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 100
1293 |
NEDERLAND. Zeer omvangrijke verz. met speciaal enveloppen, FDC's, zelf gemaakte enveloppen, Amphilex, etc. in 32 albums, 14 ringbanden en los in 2 schoenendozen in 3 bananendozen. Ook blocks op kleinformaat covers. (Image)
Start Price EUR 130
1294 |
NEDERLAND. Diverse restanten in 27 albums/ringbanden of stockboeken in 3 dozen. Tevens los materiaal en wat kleine stockboekjes.
Start Price EUR 60
1298 |
NEDERLAND [1967-2002]. GIGANTISCHE VOORRAAD/PARTIJ MET BLOCKS, VELLETJES, BOEKJES, BLOKKEN VAN 4, ENKELE HANGVERPAKKINGEN, ETC. IN 27 IMPORTA RINGBANDEN MET HOOFDZ. POSTFRIS IN 3 VERHUISDOZEN. BEVAT € 2.100,- FRANKEERGELDIG.
MOOIE KOOP! (Image)
Start Price EUR 600
1300 |
NEDERLAND MAXIMUMKAARTEN. Collectie tussen Zeehelden en 1994 in 4 Importa albums. (Image)
Start Price EUR 50
1305 |
NEDERLAND. Diverse in ringband, 2 stockboeken en los, w.bij € 440,- frankeergeldig en wat misperforaties. (Image)
Start Price EUR 120
1306 |
NEDERLAND [1852-1991]. Doos met verz. in 4 Davo albums gebr./ongebruikt en later postfris. (Image)
Start Price EUR 90
1308 |
NEDERLAND [1852-1996]. Verz. in 3 Importa albums. Tot 1959 gebruikt en daarna hoofdz. postfris. (Image)
Start Price EUR 100
1310 |
NEDERLAND [2005-2019]. Verz. velletjes Mooi Nederland in 2 ringbanden alsmede Grenzeloos Nederland in luxe Davo album. Frankeerwaarde € 760,-. (Image)
Start Price EUR 200
1313 |
NEDERLAND [1950-2015]. Verz. tussen nr. E2 (met 1 zegel) en E725 in 6 Davo albums. Begin in diverse kwaliteit en later onbeschreven.
Start Price EUR 130