Nederland continued...
1214 |
NEDERLAND. Doosje met onbeschreven FDC's 2005 t/m 2015 compleet. (Image)
Start Price EUR 130
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1216 |
NEDERLAND. Verz. prestigeboekjes nr. PR1 t/m PR32 incl. enkele doubletten alsmede 5 zilveren zegels met o.a. 2x Dirk Kuijt. Frankeerwaarde € 210,-. (Image)
Start Price EUR 50
1218 |
NEDERLAND. Doos met jaarsets velletjes 2003 t/m 2012. Frankeerwaarde € 880,-. (Image)
Start Price EUR 220
1219 |
NEDERLAND AUTOMAATBOEKJES. Postfrisse partij tussen nr. PB1 en PB15 los in houten bak, w.bij ook betere. Mooie koop!
Start Price EUR 100
1223 |
NEDERLAND [1980-1989]. Postfrisse partij hele vellen van 100 of 50 zegels tussen nr. 1191 en 1420 en alle zegels 200x behalve nr. 1285, 1286, 1387 en 1493, deze 100x aanwezig. Totaal 382 stuks. (Image)
Start Price EUR 200
1224 |
NEDERLAND. Doos met 13 jaarboeken Nederlandse Postzegels 2003 t/m 2015, postfris. Frankeerwaarde € 1.100,-. (Image)
Start Price EUR 300
1225 |
NEDERLAND [2010-2017]. Onbeschreven partij tussen nr. E601 en 748 in wisselende aantallen, tot 6 maal los in doos. Totaal 600 covers.
Start Price EUR 100
1226 |
NEDERLAND. DOOS MET POSTFRISSE JAARSETS TUSSEN 2002 EN 2014 ALSMEDE PTT-MAPJES TUSSEN NR. 256 EN 512b LOS IN DOOS. FRANKEERWAARDE € 2.235,-. (Image)
Start Price EUR 600
1231 |
NEDERLAND PLAATFOUTEN [1942-2008]. Verz./partij tussen nr. 402PM en 2694PM met blocks en velletjes gebr./ongebruikt en veel postfris in ringband, 3 stockboeken en op insteekkaarten. Hoge cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 100
1232 |
NEDERLAND SPOORWEGZEGELS. Zeer interessante partij en in zakjes gesorteerd in 3 doosjes alsmede wat literatuur. Leuk om uit te zoeken o.a. stempels. Prachtkoop en zelden in deze aantallen aangeboden! (Image)
Start Price EUR 150
1237 |
NEDERLAND. Doos met jaarsets 2010 t/m 2016. Frankeerwaarde € 950,-. (Image)
Start Price EUR 280
1240 |
NEDERLAND. Doos met vnl. nominaal, w.bij Beatrixvelletjes gespecialiseerd alsmede provincievelletjes en wat postzegelboekjes. Toegevoegd partij blauwdrukken. Frankeerwaarde € 767,-. (Image)
Start Price EUR 200
1245 |
NEDERLAND [1977-1979]. Postfrisse partij van 212 hele vellen van 100 of 50 zegels tussen nr. 1129 en 1189, w.bij veel complete series.
Start Price EUR 100
1247 |
NEDERLAND [1951-2005]. Veelal dubbele verz. zowel ongebruikt/postfris als gebruikt incl. combinaties en extra's in 11 Davo albums en 2 stockboeken, w.bij € 500,- frankeergeldig. Tevens wat diverse. (Image)
Start Price EUR 170
1252 |
NEDERLAND. Bananendoos met restantcollecties in 10 albums, 6 stockboeken, ringband en wat los, w.bij € 110,- frankeergeldig.
Start Price EUR 100
1253 |
NEDERLAND. Diverse in 8 albums en 2 stockboeken, w.bij puntstempels, perfins, oude ongebruikte postwaardestukken, etc. in doos.
Start Price EUR 75
1257 |
NEDERLAND. Doos met ongebruikte en later postfrisse verz. tussen 1960 en 2012 in 4 Davo albums en los. Bevat € 1.200,- frankeergeldig.
Start Price EUR 350
1259 |
NEDERLAND [1960-2001]. Grote postfrisse engrospartij tussen nr. 736 en 1951 in 15 vellenmappen in doos. Bevat ook hele en halve vellen. Prachtkoop! (Image)
Start Price EUR 250
1261 |
NEDERLAND STEMPELS. Verz./partij met o.a. punt- en kleinrondstempels op diverse emissies in 3 grote en 3 kleinere stockboeken. Bevat betere ex. doch in wisselende kwaliteit. (Image)
Start Price EUR 80
1264 |
NEDERLAND [2010-2022]. Geheel gebruikte winkelvoorraad frankeerzegels in 4 zeer dikke Importa insteekboeken. Prachtkoop met enorme aanschafwaarde! (Image)
Start Price EUR 250