Nederland continued...
1317 |
NEDERLAND [1852-2013]. Verz. in 5 Importa albums en 2013 los. Begin gebruikt, later vnl. ongebruikt en overgaand in postfris. Bevat € 1.050,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 275
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1321 |
NEDERLAND [1963-2016]. Vrijwel geheel onbeschreven verz. tussen nr. E55 en E743 in 8 albums. Bevat ook kindblocks en velletjes van 10 op kleinformaat cover o.a. nr. E81a, E87a, E93a, E100a, E109a, E304a, E313a, E331a en
E338a. (Image)
Start Price EUR 200
1326 |
NEDERLAND [1940-2003]. Geheel ongebruikte winkelvoorraad, w.bij veel postfris doch in wisselende kwaliteit o.a. roest in 4 zeer dikke en deels uitpuilende insteekboeken. Bevat ook wat materiaal voor 1940 en € 720,-
frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 300
1328 |
NEDERLAND [1950-2011]. Verz. tussen nr. E2 en E642 in 7 albums en wat los in doos. Begin wisselende kwaliteit. Tevens wat diverse.
Start Price EUR 150
1329 |
NEDERLAND [1876-2001]. Geheel ongebruikte en later vnl. postfrisse verz. in 7 luxe Davo albums. Bevat ook wat back of the book, automaatboekjes en combinaties. Begin wisselende kwaliteit. (Image)
Start Price EUR 300
1336 |
NEDERLAND. Partij met vnl. postfris Gulden materiaal in 4 stockboeken, album en veel los in 2 dozen. Bevat o.a. jaarsets en PTT-mapjes.
Start Price EUR 70
1337 |
NEDERLAND. Diverse in 22 albums of ringbanden en los in 2 verhuisdozen, w.bij € 700,- frankeergeldig en veel Gulden materiaal o.a. PTT-mapjes. Ook FDC's en maximumkaarten. (Image)
Start Price EUR 200
1338 |
NEDERLAND. Verhuisdoos met restanten in 7 stockboeken en ringband alsmede flinke hoeveelheid los materiaal. Bevat ook wat Overzeese Rijksdelen en buitenland. (Image)
Start Price EUR 50
1340 |
NEDERLAND. Verz. luchtpost met vnl. speciale vluchten en dag van de Areofilatelie alsmede ballonpost in 10 ringbanden en los. Tevens wat diverse. (Image)
Start Price EUR 75
1343 |
NEDERLAND [1945-1997]. Vrijwel geheel postfrisse verz. in 3 luxe Davo albums. Bevat o.a. hoge waarden En Face met fotocertificaat (2013). (Image)
Start Price EUR 180
1345 |
NEDERLAND. Gebruikte verz. tussen 1852 en 1991 in 2 Leuchtturm albums alsmede tussen 2005 en 2020 (niet compleet) vnl. jaarcollecties.
Start Price EUR 130
1346 |
NEDERLAND. Leuke partij vanaf klassiek met gebruikt en ongebruikt, w.bij postfris in 4 insteekboeken. Bevat o.a. veel blokken van 4. Flinke cat. waarde doch in wisselende kwaliteit. (Image)
Start Price EUR 220
1347 |
NEDERLAND. Postfrisse hele vellen met vnl. complete series tussen 1978 en 1990, totaal ± 230 vellen in 3 vellenmappen alsmede wat veldelen. (Image)
Start Price EUR 100
1349 |
NEDERLAND. Diverse in 2 stockboeken en 2 albums, w.bij beter materiaal alsmede complete vellen o.a. hoge waarden Juliana Regina en dienst. Tevens wat O.R. (Image)
Start Price EUR 130
1354 |
NEDERLAND [1980-2014]. Uitgebreide gebruikte collectie incl. blocks, velletjes, boekjes, etc. in 6 Davo albums. Hoge aanschafwaarde!
Start Price EUR 100
1356 |
NEDERLAND [2001-2010]. Postfrisse verz. in 7 albums en los, w.bij PTT-mapjes nr. 240 t/m 428 en prestigeboekjes nr. PR1 t/m PR32. Bevat € 1.340,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 350
1359 |
NEDERLAND [1940-2011]. VNL. POSTFRISSE VERZ. IN 4 DIKKE INSTEEKBOEKEN ALSMEDE OP BLADEN INCL. VELLETJES, BLOCKS, ETC. BEVAT € 1.730,- FRANKEERGELDIG. (Image)
Start Price EUR 450
1363 |
NEDERLAND [1950-2023]. Collectie tussen nr. E1 met fotocertificaat N.V.P.H. (1973) doch met gebreken en nr. E864 in 8 luxe Davo albums. Begin beschreven en vanaf nr. E53 veelal onbeschreven. Begin kwaliteit zeer divers. Hoge
cat. waarde! (Image)
Start Price EUR 300
1365 |
NEDERLAND [1852-2010]. Verz. in 7 luxe Davo albums, w.bij € 1.050,- frankeergeldig. Begin gebruikt, vanaf 30-er jaren overgaand in ongebruikt en later postfris. (Image)
Start Price EUR 300
1368 |
NEDERLAND [1957-2010]. Ongebruikte en later postfrisse verz. in 5 klembanden. Bevat € 1.250,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 350