Nederland continued...
1170 |
NEDERLAND STEMPELS. Partijtje met vele diverse soorten stempels op insteekkaartjes en los in zakjes in doosje. Leuke koop!
Start Price EUR 75
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1174 |
NEDERLAND [1990-2001]. Postfrisse partij hele vellen van 100 of 50 zegels tussen nr. 1455 en 1951, w.bij complete series. Totaal 95 stuks. (Image)
Start Price EUR 90
1177 |
NEDERLAND STEMPELS. Partijtje lange- en kortebalkstempels op vele verschillende emissies op insteekkaartjes en los in zakjes in doosje.
Start Price EUR 50
1179 |
NEDERLAND. Partijtje FDC's vanaf nr. E51 alsmede 28 ex. met kindblock op kleinformaat cover tussen nr. E114a en E153a los in doos. Toegevoegd nr. E313a (met adres). (Image)
Start Price EUR 75
1180 |
NEDERLAND [1852-1893]. Gebruikt partijtje klassiek tussen nr. 1 en 46 gesorteerd in enveloppen in doosje. Kwaliteit helaas zeer divers. (Image)
Start Price EUR 70
1182 |
NEDERLAND [1994-1999]. Complete postfrisse vellen, totaal 136 stuks en meest van 100 zegels los in doos. (Image)
Start Price EUR 120
1183 |
NEDERLAND [1937]. Testzegel nr. TA7 (Andreaskruis in rood) complete postfrisse rol van 1000 zegels. Schaars! (Image)
Start Price EUR 100
1185 |
NEDERLAND GROOTRONDSTEMPELS. Partijtje op insteekkaartjes en los in zakje, w.bij veel op Hangend Haar en Bontkraag in kistje.
Start Price EUR 50
1186 |
NEDERLAND. Doosje met voorlopers, FDC's met andere stempels, E53 i.p.v. E54, etc., enveloppen met enkelfrankering en maximumkaarten o.a. kind 1951. (Image)
Start Price EUR 60
1188 |
NEDERLAND MAXIMUMKAARTEN [1943-1944]. Doosje met Germaanse Symbolen, Zeehelden en Winterhulp, totaal 22 stuks. (Image)
Start Price EUR 30
1193 |
NEDERLAND. Postfrisse partij hele vellen van 50, 100 of 200 zegels tussen 1963 en 1976. Bevat ook complete series. Totaal 81 stuks.
Start Price EUR 70
1196 |
NEDERLAND. Verz. vanaf 1852 in ringband en album veelal gebruikt in diverse kwaliteit. (Image)
Start Price EUR 60
1198 |
NEDERLAND KINDERBEDANKKAARTEN. Verz. los in doosje, w.bij 1949, 1950 en 1951. (Image)
Start Price EUR 40
1199 |
NEDERLAND. Doos met jaarsets 2010 t/m 2013, alle 2 maal. Frankeerwaarde € 1.080,-. (Image)
Start Price EUR 320
1200 |
NEDERLAND. Partij zeer modern materiaal meest 2023 zowel postfris als gestempeld in schoenendoos. Frankeerwaarde € 330,-.
Start Price EUR 150
1201 |
NEDERLAND. Leuke partij in zakjes en op kaartjes in schoenendoos, w.bij veel postfris o.a. 30-er en 50-er jaren. (Image)
Start Price EUR 175
1202 |
NEDERLAND. Doos met jaarsets velletjes 2010 t/m 2016. Frankeerwaarde € 1.050,-. (Image)
Start Price EUR 310
1203 |
NEDERLAND. Postfrisse engrospartij bijplakzegels Euro, w.bij variatie met betere TPG L fosfor, TNT logo en Postnl logo in doosje.
Start Price EUR 50
1208 |
NEDERLAND [1980-1989]. Postfrisse partij complete vellen tussen nr. 1191 en 1420 los in doos. Totaal 320 stuks. (Image)
Start Price EUR 150
1209 |
NEDERLAND. Doos met jaarsets 2001 t/m 2008. Frankeerwaarde € 325,-. (Image)
Start Price EUR 80