Nederland continued...
1061 |
NEDERLAND [1965-1977]. Verz. combinaties vnl. uit kindblocks op 86 onbeschreven FDC's in Safe album. (Image)
Start Price EUR 60
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1067 |
NEDERLAND. Postfrisse egrospartij met port betaald alsmede zegels uit automaatboekjes in 2 stockboeken. (Image)
Start Price EUR 15
1076 |
NEDERLAND [1993-1997]. Verz. van 47 profilbladen met zegels en voorzien met handtekeningen van de ontwerpers in ringbandje.
Start Price EUR 45
1083 |
NEDERLAND STEMPELS. Samenstelling diverse stempels, totaal 134 ex. vnl. verschillende met o.a. punt- en kleinrondstempels op insteekbladen. (Image)
Start Price EUR 70
1090 |
NEDERLAND. Diverse vanaf klassiek vnl. gebruikt op bladen en in insteekboekje. (Image)
Start Price EUR 30
1093 |
NEDERLAND [1940-2000]. Postfrisse collectie in blokken van 4 in 4 dikke insteekboeken en op wat insteekkaarten. Bevat o.a. Hartz nr. 474-489 en goed 50-er jaren doch hier en daar roest. (Image)
Start Price EUR 150
1094 |
NEDERLAND. Postfrisse collectie/partij hele vellen van 100 of 50 zegels tussen 1946 en 1999 hoofdz. complete series in 7 vellenmappen. Totaal 340 stuks en bij ieder vel de plaatfouten aangegeven. Mooie koop! (Image)
Start Price EUR 250
1097 |
NEDERLAND [1950-1987]. Postfrisse partij in 4 stockboeken. Tevens PTT 0-zegel (1998) in aantallen. (Image)
Start Price EUR 45
1100 |
NEDERLAND [1852-2008]. Collectie gebr./ongebruikt en later overgaand in postfris in 4 Davo albums. Bevat prima materiaal en € 370,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 300
1109 |
NEDERLAND [1852-1999]. Verz. in 4 luxe Davo albums hoofdz. gebruikt en vanaf circa 1973 vnl. postfris. Begin wisselende kwaliteit.
Start Price EUR 90
1112 |
NEDERLAND. POSTFRISSE VERZ. VELLETJES VOGELS IN NEDERLAND, ALLES 2 MAAL EXCL. HAVIK EN BOERENZWALUW IN 2 SPECIALE ALBUMS. TOTAAL 144 VELLETJES. FRANKEERWAARDE € 1569,-. (Image)
Start Price EUR 450
1115 |
NEDERLAND. Postfrisse verz. automaatboekjes nr. PB1 t/m PB49 incl. de betere nummers PB6, PB8 en PB9 in Davo cristal album. Toegevoegd verz. 1972-1998 postfris in 2 albums alsmede ringband Engeland. (Image)
Start Price EUR 100
1119 |
NEDERLAND [1945-2005]. Ongebruikte en vnl. postfrisse verz. in 4 luxe Davo albums incl. blocks en velletjes. Bevat € 360,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 100
1121 |
NEDERLAND. Doos met verz./partij vanaf 1852 in 3 albums, 2 stockboeken en wat los. Leuke koop, w.bij beter materiaal!
Start Price EUR 150
1125 |
NEDERLAND. Ongebruikte en later postfrisse verz. tussen 1891 en 2001 in 5 luxe Davo albums. (Image)
Start Price EUR 120
1130 |
NEDERLAND [1852-2008]. Verz. in 5 luxe Davo albums. Begin eenvoudig gebr./ongebruikt en in wisselende kwaliteit, later overgaand in postfris, w.bij € 340,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 120
1159 |
NEDERLAND (PIET BUKMAN) [1998]. Ingelijste presentatieset van 6 verschillende cinderella's in blokken van 4 alsmede op FDC (genummerd nr. 218) met stempel 18 mei 1998. Aangeboden bij zijn afscheid als 2e kamervoorzitter.
Toegevoegd 3 ingelijste veldelen postzegels. (Image)
Start Price EUR 25
1165 |
NEDERLAND. Bananendoos met € 1.350,- frankeergeldig tussen 2001 en 2017 alsmede partijtje Gulden materiaal los. Tevens 5 luxe lege Davo albums en 5 lege dikke insteekboeken. (Image)
Start Price EUR 400
1167 |
NEDERLAND. Doos met verz./partij vanaf 1852 in 2 Ka-Be albums en 12 stockboeken met gebr./ongebruikt en veel postfris Guldenmateriaal. Tevens € 230,- frankeergeldig los en album FDC's. (Image)
Start Price EUR 110
1168 |
NEDERLAND. Partijtje tussen nr. E9 en E61, w.bij t/m E24 met adres en vanaf E37 vnl. onbeschreven in doosje. (Image)
Start Price EUR 70