Stamps - Boxes continued...

Netherlands continued...
1519 Doos Nederland wb. Startverzameling in album, FDC's, PTT mapjes (Fl) en wat frankeergeldig. Tevens wat benodigdheden.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1520 Nederland een start verzameling in 2 Davo albums w.o. FDC's en 4 stockboeken diversen **/*/0.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1521 Doosje ongeveer 200 automaatboekjes Nr 1-14, waarbij 1xPB9D.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1522 Doos Nederland en Overzee, periode 1882 t/m 2000, Nederland (jaarcollecties), Suriname, Ned Antillen. **/*/0.

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
Netherlands and (former)overseas territories
1523 imageDoos Nederland en O.G. met veel beter genoteerd met oa. Roltanding (wb. R51a* en R51a gebruikt), Plaatfouten (oa. 105P, 292P**, 556P** 2x, 559P**) lage waardes Bontkraag postfris, Postzegelboekje 22 (3x), Automaatboekje 6c (5x), Port 1957 met verticaal WM., jaren 50 in postfrisse veldeeltjes, RIS serie gebruikt, Specimen Ned. Indie (1870) N.I 180P**(2x), Curaçao etc. Zeer leuke koop! (Image)

Low Estimate € 250

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1524 Doos Nederland met 9 Gouden (1xBonaire 50) , 15 Zilveren, 6 Vergulde Postzegels, 1 Cryptozegel en 3 stockboeken met divers materiaal, 1 album Ecu Brieven plus wat los in 3 zakjes

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1525 Doos Nederland in zakjes, kaartjes, albumbladen. Veel beter materiaal waaronder Legioenblokken (meermaals aanwezig), NVPH 1 t/m 6, 101, langbalkstempels, puntstempels, roltanding etc. **/*/0 (in gevarieerde kwaliteit).

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1526 imageDoos Nederland en Overzee 1852-1999. Roltanding, Coupon rèponse, vanaf de jaren 30 veel postfris, stempeltjes en nog veel meer op albumbladen/ insteekkaartjes en zakjes **/*/0. Let op gevarieerde kwaliteit en ook dubieus materiaal aanwezig doch een leuke koop. Voor impressie zie foto. (Image)

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1527 Verzameling Nederland en O.G. in 4 plakboeken zonder topnummers doch overig heel aardig gevuld wb. Armenwet 1-8*, veel portzegels, Untea set, Ned. Indië nr 1(*) etc.

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1528 Doos Nederland en Overzee 1852-2000. Port, roltanding, stempeltjes in zakjes en op kaartjes. Let op veel dubieuze top stukken! **/*/0.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1529 Doos met 7 Davo albums alle startcollecties deels met beter materiaal en meest in goede kwaliteit. Hoge cat. waarde!

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1530 Nederland en Overzee Automaatboekjes in albums, doosjes, en grote zak vol met los materiaal. Boekje 6 en 9 zijn er ook doch in gevarieerde kwaliteit en types.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1531 Nederland en Overzee in doos. Beetje rommelig geheel met veel items zoals Legioenblokken, stempeltjes, roltanding etc. Leuke vondsten mogelijk **/*/0 in gevarieerde kwaliteit.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1532 Doos doubletten Nederland en Nederlands Indië overwegend gebruikt (wb. Ned. Indie nr. 1, pr. ex.) veldelen Ned. Indië**, wat Japanse bezetting en enkele zeer oude rondzendboekjes.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1533 Doos Nederland en O.G. in album, doosjes, kistjes etc. wb. tevens wat diversen

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1534 Doos met Nederland en Overzee waarbij 1 boek en bakje drukwerk rond stempels, veel postfris ouder Suriname, puntstempels en een hoop ouder materiaal.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1535 Doos met 4 Davo albums en 2 stockboeken Nederland en Overzee waarbij veel postfris. Let op de gehele opbrengst van dit kavel komt ten goede van het Rode Kruis, dus houd uw biednummer zolang mogelijk omhoog. Dank u!

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1536 Doos Nederlands Indië met ongeveer 200 Briefkaarten.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1537 Doos 7 stockboeken, Rep Suriname (1976-2004), Curaçao inc Port/Luchtpost (1873-1945), Nederlandse Antillen inc 230-233 * (1949-1992). **/*/0.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1538 Doosje Nederland en Overzee met beter materiaal in zeer sterk gevarieerde kwaliteit. **/*/0.

Low Estimate € 35

Closing..Jun - 28, 11:00 AM