Stamps - Boxes continued...

Jersey
1596 Box MNH Jersey in 3 stock books and presentation packs also some Dutch stamps.

Get Market Data for [Great Britain (Jersey) Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
Netherlands
1500 Doos met ogenschijnlijk complete Gestempelde (collectclub) Nederland circa 1995-2022 waarbij Crypto, blokken, automaatboekjes, kerst velletjes en priority zegels. Meest nog nieuw in de verpakking!

Low Estimate € 250

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1501 Nederland een doos met FDC's E 45 t/m 379 beschreven en E380 t/m 809 onbeschreven.

Low Estimate € 250

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1502 Doos Nederlandser FDC's tot Nr 779 in 4 Davo albums en ook los in bundels. (niet gecontroleerd op compleetheid)

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1503 Klein doosje stockkaartjes met veel leuk Nederland bijvoorbeeld 130/131 (0), 128 (xx), 104-105 (0) etc.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1504 Doos met 7 Davo albums Nederland 1852-1969 gebruikt en ongebruikt en vanaf 1970-2001 postfris plus combinaties uit velletjes/combinaties uit boekjes postfris. (iets frankeergeldig).

Low Estimate € 150

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1505 Doos VIANEN met nr. 2 (mooi gerand) met Vianen-A, 45 fr. Ex met kleinrondst. Vianen, eo brief Vianen Lexmond 1734, port 5 en 7 beide pr. Ex. Met puntstempel 114 (Vianen). Tevens 3 voorfilatelistische brieven en paar nr. 1 (boven zeer smal) alle betreffende Vianen.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1506 Doos Nederland 1852-2018 in 9 stockboeken, zonder de top nummers maar wel mooi gestempeld, vanaf 2001 meest echt gelopen ook wat plaatfoutjes en veel persoonlijke zegels.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1507 Doos Nederland wb. Voorraadboek postfris/gebruikt 1964-1974, postfrisse vellen Symbolen/Zeehelden, Winterhulp en div 70/80er jaren (vellen/veldelen). Tevens insteekboek Bundespost 1964-1979 en partijtje zegels O.G. op hawidkaarten.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1508 Nederland 1852-1998. Doos met 4 startcollecties */**/0 in 3 albums wb. 1852-1964, 1956-1998, 1864-1995 en 1852-1974. Deels al aardig gevuld.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1509 Nederland. Doos met 67 gelopen rondzendboekjes. Hoge restwaarde.

Low Estimate € 70

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1510 Collection 'Rembrandt en zijn leerlingen' cont. 19 silver medals (9,5 gram .800),+/- 20 blokken van 4 zegels (Frankeergeldig €0,39), 4 x 10 gulden biljet en een 10 dollar Wildlife munt (31,1 gram).

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1511 Doos Nederland va. 1852 wb. Veel oud in diverse aantallen, wat bundels, stokoude rondzendboekjes en massawaar in zakjes (meest oud).

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1512 Nederland en Overzee een verhuisdoos met 20 boeken vnl. eenvoudig materiaal w.o. gulden periode, Indonesië, **/*/0.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1513 Doos Nederland in 4 stockboeken wb. Stempelmateriaal voor 1900, blokken en velletjes */**/o wb. Legioen, Amphilex en Kindblokken. Tevens wat diverse landen.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1514 Doos FDC's Nederland in 6 mappen van Nr 39 en 621.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1515 Doos Nederlandse Stadsposten, Rolzegels en Perforaties (perfins) in 7 stockboeken/mappen, zakjes en doosje.

Low Estimate € 40

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1516 Doos met 12 zilveren postzegels, 5 verschillende waarbij Nijntje, Rien Poortvliet, Anton Pieck, De Zilverreiger en 75 jaar Vrede & veiligheid.

Low Estimate € 40

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1517 Doos Nederland 3 Davo albums 2 stockboeken 2 FDC mapjes, jaren 30 (on)gestempeld goed aanwezig, periode 1852 t/m 1999. **/*/0

Low Estimate € 30

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1518 Doos Nederland Postfris 1976-1998 in 5 mooie Lindner albums.

Low Estimate € 25

Closing..Jun - 28, 11:00 AM