Stamps - Boxes continued...

1539 Nederland start verzameling in 3 Davo albums 1899 - 1996 , en 2 albums Overzee w.o. boekjes, Nederlands Indië en Suriname **/*/0.

Low Estimate € 30

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1540 Doos poststukken/covers/FDC wb. Engros Indonesia, 60er jaren Nederland wat 30er jaren Luchtpost, Jamboree 1937 fotokaart, etc.

Low Estimate € 25

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1541 Handelaren restant in doos, Jaarsets, los (gulden periode) waarbij frankeergeldig +/- €40,-.

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1542 Doos 1 Davo Nederland (*/0), 1 Davo Overzee (*/0), 1 Ka-Be album Wereld en 3 stockboeken met diverse zegels.

Get Market Data for [Netherlands Collection] Visual Pricing Guide Sample Census

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1543 Doos Nederland en Overzee in albums en los waarbij veel gulden periode engros postfris, ook PPT mapjes.

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1544 Doos Nederland en Overzee jaarsets en stockboeken met overwegend gulden periode.

Low Estimate € 20

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1545 Overzeese Gebiedsdelen in 2 Davo albums w.o. Suriname en Nederlandse Antillen tot 2001, **/*/0. Tevens FDC's Nederland in Davo album en twee kleine albums

Low Estimate € 10

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1546 Nederland en Overzee **/*/0, 15 restant boeken met eenvoudig materiaal veel gulden periode.

Low Estimate € 5

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1547 imageNederland en Overzee **/*/0 w.o. PTT jaarsets, EDB's, 5 stockboeken w.o. gulden periode, Curaçao Luchtpost **, etc. (Image) (Image2)

Low Estimate € 5

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
Netherlands and (former)overseas territories - Postal
1548 Doos met 6 mappen covers, poststukken, EO filatelie (1859), speciale vluchten, censuur Curaçao, Olympiade op brief, betere enkelfrankeringen, betere series op brief voor 1940 en iets buitenland.

Low Estimate € 200

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1549 Nederlands Nieuw Guinea Landkaart enveloppen circa 170 stuks waarbij rubberstempels. In een doosje.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1550 Doosje met ruim 150 poststukken oud en modern wb. O.G. van Nederland en Indonesië met gelegenheidsstempels postale stroken luchtpost etc.

Low Estimate € 100

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1551 Nederland en Overzee postwaarde-poststukken, oude ansichtkaarten, Speciale vluchten, wat FDC s en briefen. Minimaal 500 stuks.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1552 Nederland en Overzee, oude ansichtkaarten, speciale evenementen, speciale vluchten, postwaarde-poststukken en ook wat FDC's (voornamelijk jaren 50). Plus/minus 500 stuks.

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1553 imageKlein archiefje met Interneringskamp Sluis/Groede periode 1945/1946, alle Gedetineerde Koppejan met stempel "Huis van bewaring" en censuur. Lotje Veldpost uit Nederlands Indië +/- 1947 ongefrankeerd, meest stempel "veldpost Palembang" en 50+ postwaardestukken Boer War 1899-1902 met "opened under martial law" and censuur. Voor impressie zie foto. (Image) (Image2) (Image3)

Low Estimate € 75

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1554 Nederland een verzameling FDC's periode 1960 - 2014, begin periode met adres, inclusief 129a, 136a, etc. in 6 albums en map, en start verzameling Ned. In Davo luxe album 1969 - 1991.

Low Estimate € 50

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1555 Doos FDC's voornamelijk Nederland en Overzee, Waarbij E3 (dagteken stempel 4-10-50 Vlissingen), jaren 50 meermaals (soms) aanwezig en iets gevarieerde landen.

Low Estimate € 40

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1556 Doos Kinder bedankkaarten waarbij 1950S-1956C-1958B-1959B tot ongeveer 2002 in meervoud aanwezig.

Low Estimate € 30

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1557 Schoenendoos met enkele honderden Postwaardestukken Nederland en Nederlands Indië overwegend ongebruikt.

Low Estimate € 25

Closing..Jun - 28, 11:00 AM
1558 Doos met vele honderden ongebruikte briefkaarten alsmede wat diverse (moderne) postwaardestukken.

Low Estimate € 25

Closing..Jun - 28, 11:00 AM