Back to verzamelingen in albums

Records 1 to 50 of 56

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

verzamelingen in albums
EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 648
Lot No: 1588

image FRENCH COLONIES, Postoffices abroad, General Colonies and very good other colonies with many good and soughtafter singles and sets, often signed by experts. High cat. value (Image)

Sold...EUR 36,000.00

Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST
Sold For 36000

Sale No: 648
Lot No: 1589

image FRENCH COLONIES, */** in 1 album and 1 stockbook with several better nos., sets and general issues incl. Equatorial Africa Yv. 1/26, 167/80 and many "Libre"- overprints, for a good impression see www.vandieten.nl (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1592

image FRENCH COLONIES, Wallis Et Futuna 1920-2000, */** collection in thick stockbook with good numbers and sets, f.i. Yv. 1/17, 20/39, 43/65, 72/76, 92/124, Postage Due 24/36 etc. Also a nice section of imperforated stamps and proofs. See www.vandieten.nl for a good impression. (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1593

image FRENCH COLONIES, o/*, extensive collection in 1 stockbook with very good sets and singles from various colonies. Very high cat. value (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 648
Lot No: 1611

image BRITISH COMMONWEALTH, used and unused material in mixed quality in a stockbook (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1641

image SCANDINAVIA, Local Post in a stockbook, with postcards, some booklets etc. etc. (Image)

NEDERLAND
Sale No: 648
Lot No: 1424

image PRENTBRIEFKAARTEN GRONINGEN, verzameling van ruim 450 kaarten, voorafgaand aan de stad Groningen eerst meerdere zeer oude exemplaren, merendeels van prinses Wilhelmina, als oudste het koninklijk lustslot Het Loo met poststempel Amsterdam-Uitgeest 16-7-1892, verder vooroorlogse, meest zeer oude ongebruikte en verzonden ex. van de stad Groningen, inclusief enige documentatie/correspondentie, in 2 Leuchtturm Perfect-albums. Voor de verzamelaar van oude, mooie prentbriefkaarten of als aanvulling op een collectie postgeschiedenis van Groningen (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1425

image NAAM- of LANGSTEMPELS, alfabetisch opgezet in dik, zelfgemaakt album, ruim 1100 zegels met veelal zeer mooie afdrukken, wb. div. betere op verschillende waarden. Mooie collectie met hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 28,000.00

Sold For 28000

Sale No: 648
Lot No: 1426

image PUNT-, KLEINROND- en NAAMSTEMPELS, ca. 400 stuks in insteekboek, wb. zeer fraaie afstempelingen (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1427

image PUNT-, KLEINROND-, DUBBELRING- en GROOTRONDSTEMPELS, honderden stuks op zegels en poststukken in 2 insteekboeken en 1 album, Wisselvallige kwaliteit, maar ook diverse prachtstempels. (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1428

image POSTSTEMPELS Groningen stad en provincie, schitterende verzameling van punt-, halfrond-franco-, franco takje-, kleinrond-, grootrond- (tot in 1926 van 2e Exloërmond), naam-, Martin-, langebalk-, rol-, drukwerkrol- en wat andere stempels, op losse zegels van diverse emissie (vanaf 1852) en waarden (w.o. 10 gulden nr. 80), zegels op knipsels, knipsels zonder zegels, enkele stempelvariëteiten (kopstaand karakter), veel luxe afstempelingen van kleine en zeer kleine kantoren, trajectstempels, etc. in insteekboek. Prachtkavel! Ex Vos (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

Sale No: 648
Lot No: 1429

image KLEINRONDSTEMPELS, ruim 2400 stuks in iets wisselvallige kwaliteit, wb. vele fraaie en prachtex., alfabetisch opgezet in 2 insteekboeken (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1430

image KLEINRONDSTEMPELS, Post- en Hulppostkantoren, collectie in 2 insteekboeken, waarbij div. betere en div. mooie afdrukken. De kwaliteit is een beetje wisselvallig, maar de cataloguswaarde is enorm, volgens de inzender ruim € 37.000 (Image)

Sold...EUR 18,000.00

Sold For 18000

Sale No: 648
Lot No: 1431

image KLEINRONDSTEMPELS, collectie Bijkantoren, Trajecten en Stationstempels in insteekboek, waarbij div. betere en div. mooie afdrukken en een cataloguswaarde vlgs. inz. € 11.000,= (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1432

image STEMPELS, verzameling van franco-takje, takje, rond, franco, tweeletter, kleinrond, punt, penvernietigingen, korte- en langebalk en diversen op Jubileum 1923 en enkele andere emissies, met veel mooie afstempelingen, ook wat lastige kantoren, in 5 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 648
Lot No: 1435

image GROOTRONDSTEMPELS, Postkantoren, alfabetisch opgezet op losse zegels, w.o. ook op briefstukjes, van verschillende emissies en waarden, wb. De Ruijter, TBC enz., met vele prachtige en luxe afstempelingen in dik insteekboek (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 648
Lot No: 1436

image GROOTRONDSTEMPELS, Hulpkantoren, alfabetisch opgezet op type Vürtheim en Bontkraag, waarbij vele schitterende afdrukken, in insteekboek (Image)

Sold...EUR 12,000.00

Sold For 12000

Sale No: 648
Lot No: 1437

image GROOTRONDSTEMPELS, Hulpkantoren, A t/m Z, alfabetisch opgezet, meest op type Vürtheim en Bontkraag, uitsluitend volledige stempelafdrukken, veelal op briefstukjes. Schitterend geheel! (Image)

Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

Sale No: 648
Lot No: 1438

image GROOTRONDSTEMPELS, Bijkantoren, Stations, Militaire Kampen op Hangen Haar, Vürtheim, Bontkraag en allerlei andere waarden, vrijwel uitsluitend schitterende afdrukken in insteekboekje (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1439

image GROOTRONDSTEMPELS, Trajecten, circa 200, meest prachtige afstempelingen, hoofdzakelijk op briefstukjes, in insteekboek (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1441

image Diverse afstempelingen in 3 insteekboeken wb. Grootrond-, Dubbelring-, Langebalk-, e.a. afstempelingen, waarbij diverse aardige ex. (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 648
Lot No: 1442

image GUMMISTEMPELS, uitgebreide collectie van verschillende kantoren en nummers, merendeels op zegels op knipsels, in zwart, paars, lila, blauw en karmijn, hoofdzakelijk op type Veth, maar ook op allerlei andere waarden, veelal in mooie kwaliteit, in Davo album (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1443

image LANGEBALKSTEMPELS, in 2 insteekboeken, honderden ex., veelal op Vürtheim, Bontkraag en type Veth (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1447

image DEVENTER, verzameling van ruim 300 poststukken vanaf 1814 met een grote variëteit aan stempels, administratieve stempels en stroken, (enkel-)frankeringen, roodfrankeringen, beport, militair portvrijdom, Tweede Wereldoorlog, Deutsche Dienstpost Niederlande, censuur, bestemmingen, incl. enkele omliggende kantoren, firma-enveloppen, dienst, spoorwegen (trajectstempels), aangetekend, etc. in 2 ringbanden (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1451

image BAARFRANKERING 1927-1979, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 150 poststukken (veel firma´s) met baarfrankeerstempels (roodfrankering) gebruikt op een 7-tal grote postkantoren, met verschillende verwisselbare frankeerwaarden in 3 soorten stempels: type I rechthoekig model, type II waarde tussen golflijnen en type III gestyleerde leeuwfiguur, met veel inmiddels (zeer) schaars geworden exemplaren, op prentbriefkaarten o.a. Buiten-Centrum Witterzomer, en variëteiten w.o. met postzegels bijgefrankeerd etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 1 Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1452

image Goed gedocumenteerde gespecialiseerde verzameling handrol- en continuerende machinestempels ´punten- en streepjesregen en rijen van ringen´ op ruim 155 poststukken 1936-50 en knipsels op kartonnetjes met informatie, w.o. tevens frankeringen, censuur, etc. in Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1454

image MACHINESTEMPELS ´s-GRAVENHAGE, uitgebreide, sterk gespecialiseerde verzameling van ruim 155 poststukken 1907-1922 en knipsels op kartonnetjes met informatie, o.a. 9 poststukken met V.224 (diverse data w.o. eerste dag 2.IV), enkele buitenlandse stukken met vergelijkbare stempels, frankeringen, diverse stukken waarop PAX-zegels, etc. in propvol Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1455

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 800 poststukken vanaf 1913 en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, typen met golflijnen, proefstempel Rijswijk, vlaggen met postale wenken, tentoonstellingen, Blue Band, o.a. met vroegst en laatst bekende data (niet voor alle stempels) zoals V.226 van 13-4-1919, variëteiten zoals arabisch i.p.v. romeins maandcijfer (V.225), zeldzaamheden, ook als aankomststempel, enkele buitenlandse stukken met vergelijkbare stempels, talrijke prachtige firma-enveloppen, ook interessant voor tarieven en diverse thema´s, (enkel)frankeringen, censuur, etc. etc. rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, alles overzichtelijk opgeborgen in 3 propvolle Leuchtturm Perfect-albums (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1456

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 980 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1926 tot 1941 bij de verschillende kantoren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (in hoofdzaak verhuiskaarten), censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 4 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Schitterend object en in deze omvang en volledigheid zelden aangeboden. Ex Vos 750 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 648
Lot No: 1457

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 830 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1927 bij de verschillende kantoren, daaronder ook de eerste drie vaste stok-vlag combinaties als grafische eenheid door ontwerper Willem Rozendaal, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (in hoofdzaak verhuiskaarten), censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 4 propvolle Leuchtturm Perfect-albums (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 648
Lot No: 1458

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van bijna 1400 poststukken met vlaggen in gebruik vanaf 1936 bij de verschillende kantoren en de diverse gebruiksjaren, en talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, allerlei typen, variëteiten, zeldzaamheden, ook als aankomststempel, talrijke prachtige firma-enveloppen, mooie (enkel)frankeringen, veel van gelegenheids- en weldadigheidszegels, postwaardestukken (brief- en verhuiskaarten), veel uit de oorlogsjaren w.o. Deutsche Dienstpost Niederlande, censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 6 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Prachtkoop! (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1459

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ca. 415 poststukken allemaal met vlag ‘Kon.Ned.Postvaart…’ vdWart groep F nr. 22, tevens talrijke knipsels op kartonnetjes met informatie, van alle kantoren, gebruiksjaren 1922-1926, ook zeldzame zoals Amsterdam Centraal Station vdWart IIIFb uit 1925, eveneens als aankomststempel, veel op postwaardestukken (vooral verhuiskaarten), talrijke prachtige firma-enveloppen die ook interessant zijn voor tarieven en diverse thema´s, (enkel)frankeringen, etc. en rijkelijk voorzien van documentatie en notities w.o. veel van Da Costa, alles overzichtelijk opgeborgen in 2 volle Leuchtturm Perfect-albums (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1462

image MACHINESTEMPELS/VLAGGEN, zeer uitgebreide, sterk gespecialiseerde prachtverzameling van ruim 210 poststukken met vlaggen in gebruik tijdens de Duitse bezetting door de verschillende kantoren en de diverse gebruiksjaren, tevens met knipsels op kartonnetjes met informatie, met kaarten van Liebesgabenpakete, naar Kamp westerbork, Arbeitseinsatz, firma-enveloppen, (enkel)frankeringen, Deutsche Dienstpost Niederlande, censuur, tarieven, etc. etc. en alles rijkelijk voorzien van documentatie en notities, het geheel overzichtelijk opgeborgen in 1 Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1465

image POSTHISTORIE GRONINGEN, uitgebreide verzameling van ruim 800 poststukken vanaf ca. 1907 w.o. mooie (enkel)frankeringen, bestemmingen, allerlei soorten stempels, roodfrankeringen op poststuk en knipsel, beport, aangetekend, waarde, expresse, van en naar geïnterneerden (British POW interned in Holland, WWI), diversen Duitse bezetting w.o. Deutsche Dienstpost Niederlande, Liebesgaben-Paket, censuur, treinbrieven (met treinzegels, trajectstempels), dienststukken, formulieren, zondagsetiketten, prachtige firma-enveloppen, poststukken van omliggende kantoren en stadsbijpostkantoren, varia etc. etc. in 4 Leuchtturm Perfect-albums en insteekboek. Ex Vos (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 648
Lot No: 1469

image POSTWAARDESTUKKEN, zowel gebruikte als ongebruikte verzameling van ca. 165 ex. w.o. uit buitenland teruggezonden A-kaarten, particulier bedrukte kaarten, 2 versnijdingen van arbeidslijsten, bijfrankeringen, stempels, etc. in ringband. Cat. vlgs inz. ruim € 1300 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1471

image POSTWAARDESTUKKEN, tentoonstellingscollectie van 53 ongebruikte ex. type Juliana Regina w.o. ´Kosteloos voor studiegebruik´, ´Reader´s Digest´ (P351b, 3 ex.), originele omslagbandjes, deskundig dus goed gedocumenteerd in het Frans opgezet, in ringband (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1473

image RIJKSPOSTSPAARBANK, goed gedocumenteerde, gespecialiseerde verzameling ca. 1887-1940 bestaande uit formulieren met zegels w.o. No.VI (Juli 1885) met 5 cent nr. 19 (13x ongestempeld), zelfde formulier (maart 1893) met 5 cent nr. 35 (5x ongestempeld), spaarbankboekje No. VIA (Febr. 1883), wat los in het midden, volledig gevuld met 100x 1 cent nr. 31, allemaal afgestempeld Heilo 7-6-1887 (kleinrond), veldelen en blokken zegels uit spaarbankboekjes, spaarbankzegels van Rijkspostspaarbank, spaarbankzegels van de gemeente Maastricht, enveloppen, documenten, etc. etc. in ringband. Interessant kavel met schaars tot zeldzaam materiaal! Ex Vos (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1475

image TELEFOONDIENST, goed gedocumenteerde, gespecialiseerde en uitgebreide verzameling van ruim 525 poststukken vanaf 1883 w.o. enveloppen en briefkaarten met gedrukte, gestempelde of geschreven afzenders met vermelding van telefoonnummer, telegramformulieren en telegramenveloppen per telefoon verstuurd, kwitanties en speciale telefoonquitanties, telefoon-oproep-berichten, bevelschrift tot betaling (1917), prentbriefkaarten veelal van telefonerende kinderen en dames, alles met diverse notities en documentatie in twee propvolle Leuchturm Perfect-albums. Ex Vos (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1479

image EMISSIE 1852 POSTSTUKKEN, 50 brieven/briefomslagen gefrankeerd met 5 cent (22x waarvan 2 met paar), 10 cent (27x) en 15 cent (1x) merendeels met normaal tot zeer breed gerande zegels w.o. rand- en hoekstukken, diverse platen, verschillende halfrond-francostempels, op enkele poststukken tevens bestellers/bestellingstempels en naamstempels op achterzijde, Na Posttijd, afzenderstempels, etc. in poststukkenalbum (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1480

image EMISSIE 1852, halfrond-francostempels van verschillende kantoren en diverse typen op 5 cent (38x), 10 cent (31x) en 15 cent (2x), geen zeldzame stempels, wel merendeels mooi van kwaliteit w.o. met volledige afdrukken, enkele exemplaren tevens met pennenstreep (o.a. doorhaling van ´Franco´) of naamstempels (w.o. Harmelen, Holwerd, Sloten), vrijwel allemaal mooi tot zeer breed gerande zegels w.o. randstukken (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 648
Lot No: 1481

1852-1930 gebruikt wb. enkele betere nummers zoals 29, 49 en 80 en diversen klassiek in sterk wisselende kwaliteit

Sale No: 648
Lot No: 1482

image 1852-1940, voorraad, meest gebruikt, en in gevarieerde kwaliteit in dik insteekboek, waarin achterin nog een insteekblad met 36 telegramzegels. Hoge cataloguswaarde. (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1483

image 1852-1943 o/*/** in Leuchtturm album in iets gevarieerde kwaliteit, maar met vele betere nummers en series, o.a. 25, 26, 30/33, 49, 56/76, 79, 84/86, 104/05, 130/31, 149/62, 177/98, Roltanding compleet (ex.32), P1/2, P28, P67a/68b, D1/8, IN1/2 etc. etc. (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000

Sale No: 648
Lot No: 1484

image 1852-1945, geheel gebruikte verz. wb. 1/48, 80, 101, 104/05, 130/31, iets typen/tandingen en als toegift LP12/13 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 1485

image 1852-1945, geheel gebruikte verzameling in Davo album met beter materiaal zoals 1/12, 48, 80(cert.), 104/05, 130/31, LP12/13, Roltanding compleet (ex. 32), Port etc. en alles in meest nette kwaliteit (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 648
Lot No: 1486

image 1852-1955 (*)/*/** , geheel ongebruikte verzameling in Davo album in sterk wisselende kwaliteit, waarbij zonder gom, nagegomd, mooi ongebruikt en goed postfris, met vele betere nummers o.a. 4, 6, 11, 18, 29, 45/48, 80, 101, 104/05, 130/31, LP12/13 etc. (Image)

Sold...EUR 26,000.00

Sold For 26000

Sale No: 648
Lot No: 1487

image 1852-1989 o/*/** in 2 Davo albums, waarbij betere nummers, stempelmateriaal, plaatfouten, poststukken, enkele variëteiten en enig "ludiek maakwerk". (Image)

Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000

Sale No: 648
Lot No: 1489

image 1852-2012, gebruikte verzameling in doorgaans nette kwaliteit met vele betere nummers en series, wb. 1/29, 48, 80, 101, 131, LP12/13, Port etc. etc. (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 648
Lot No: 1490

image 1869-1980, grote voorraad */** in 1 dun en 3 dikke insteekboeken, waarbij div. goede nummers en series in aantallen tot soms 10x per uitgifte. Enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 15,000.00

Sold For 15000
Sale No: 648
Lot No: 1491

image 1876-1944, */**, mooie, meest ongebruikte collectie in Davo album met diverse goed nrs. en series zoals 56/76, 90/101, 104/05, 130/31, 149/65, 177/98, goed roltanding en port, dienst 1/8, telegram 1/5 enz. Iets gevarieerde kwaliteit, maar met vele mooie ex en zeer hoge cataloguswaarde (Image)

Sold...EUR 17,000.00

Sold For 17000