Back to verzamelingen in albums

Records 1 to 50 of 55

van Dieten Stamp Auctions Sale: 649

verzamelingen in albums
O.G.D.
Sale No: 649
Lot No: 2039

image N.O.G. SCHEEPSPOST, vrij uitgebreide en gevarieerde verzameling van ruim 200 poststukken (ook prentbriefkaarten met afbeelding van het betreffende schip) van o.a. de KPM (tot in de jaren ´60 met zelden aangeboden stempels met nieuwe namen als Labuan Hadji, Musi, Silindoeng, Straat Franklin), HAL (o.a. in blauw als een poststempel ´Directie/H.A.S.M.´ 23.VIII.1908), KWIM, KNSM, H.W-A.L. (s.s. Amsterdam), enkele buitenlandse scheepvaartmaatschappijen, postagenten aan boord, Walvisvaart (Willem Barendsz), Marine (Van der Steng), zeepost, Paquebot/Posted at Sea (Ocean Post), enveloppen van de SMN, Rott. Lloyd (o.a. ovaalstempel Stoomschip Lawoe, 1900), routestempels en/of aanduidingen, Indische Rederij Thong Ek (s.s. Khoen Hoea), veerdiensten, particulier bedrijf ´Stoomboot Heemstra´ en ´Van Leeuwen & Varekamp´, etc. met een grote verscheidenheid aan stempels, tevens scheepsstempels op losse zegels. Prachtkavel! (Image)

Closed..Mar-24-2023, 14:00:00 EST

Sale No: 649
Lot No: 2040

image NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, mooie collectie tussen nummers 1-110 op 113 poststukken waarop tevens rond- of kleinrondstempels, waarbij veel mooie en zelfs luxe afstempelingen, ook betere nummers w.o. 25, 44, 50, 59, 61 (Poerwodadi), 63, 64, 66 (2x Veldpostk.Atjeh), 67 (Oenarang), 71, 77, 99, 102 en 110, in album. Mooie start of uitbreiding van uw puntstempelcollectie! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2041

image NED.- INDIË NAAMSTEMPELS, mooie verzameling ´langstempels´ van hulppostkantoren en spoorweghaltes op losse zegels van allerlei emissies en waarden, w.o. schaarse stempels, veel mooie afdrukken ook in blauw, violet en enkele rood, op alfabetische volgorde in insteekboek. Mooi object om op te zetten en proberen uit te breiden! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2042

image VIERKANTSTEMPELS, uitgebreide collectie van de meeste kantoren op allerlei emissies en waarden, opgezet volgens Ten Geuzendam, met diverse typen en waarbij violette, blauwe en rode (Indragiri) afstempelingen, geen zeldzame kantoren maar wel zegels met vrijwel uitsluitend prachtige, volledige afstempelingen, in dik insteekboek. Mooi object om op te zetten en verder uit te breiden met nog ontbrekende kantoren en typen (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2043

image NED.- INDIË, haltestempels van Java en enkele Sumatra, enkele stempels met nummer, ook wat naamstempels van hulppostkantoren, ruim gesorteerd in insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2044

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, stempelverzameling bestaande uit ruim 300 poststukken en vele honderden losse zegels, soms nog op briefstukje, van allerlei stempeltypen gebruikt vanaf emissie 1870 tot 1950, inclusief Japanse bezetting en Indonesische revolutieperiode, met zeer veel prachtige afstempelingen w.o. ook schaars en zeldzaam, tevens op poststuk, per kantoor mooi opgezet op bladen met op elk blad een poststuk en/of een prentbriefkaart of foto (kopie) van het postkantoor of kaartje/plattegrond, in 7 ringbanden. Prachtig geheel en ideaal om voort te zetten en uit te breiden (Image)

Sold...EUR 4,600.00

Sold For 4600

Sale No: 649
Lot No: 2045

image NED.-INDIË POSTHISTORIE 1880-1960, stempelverzameling in 2 insteekboeken waarbij diverse mooie afdrukken (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2046

image NED.- INDIË STEMPELS, omvangrijke verzameling van allerlei typen poststempels als L, VK, GR, KB, KBU, LB, PV, NO doch hoofdzakelijk korte- en langebalk, w.o. Anjer (KB), Bandoeng met driehoekje (LB), Bekassi (KB), Djakarta-/Pasarboelan (LB), Lintido (LB), Manokwari (KB, LB), Moearabliti (LB), Paloer (KB), etc. etc. op alfabetische volgorde gepropt in 3 intensief gebruikte insteekboeken. Prachtobject om verder uit te zoeken, op te zetten en uit te breiden, maar ook voor internethandelaren zeer geschikt (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2047

image NED.- INDIË STEMPELS, uitgebreide verzameling van langebalk-, langebalk met nummer- en puntvlakvullingstempels (typen LB, LBnr, PV1 en 2) vanaf 1917, merendeels tot de Japanse bezetting, op enige duizenden losse zegels (ook wat knipsels en zegels op knipsels) van diverse emissies en waarden, variërend van redelijke tot mooie kwaliteit, verschillende typen van een kantoor (zoals lange brede en lange smalle datumbalk), w.o. meerdere schaarse kantoren, op alfabetische volgorde in 4 insteekboeken (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2048

image NED.- INDIË, puntvlakvullingstempels PV1 en PV2 in aantallen op alfabetische volgorde gesorteerd, op Koeningan na (luxe!) geen zeldzame stempels, wel interessant voor vroege en late data, in insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2049

image NED.- INDIË STEMPELS, zeer uitgebreide, fantastische verzameling van allerlei typen en subtypen, ook gebruikt in de Japanse bezetting en de Indonesische revolutieperiode, op losse zegels met talrijke prachtige afstempelingen en veel schaarse tot uiterst zeldzame stempels, w.o. Ajamaroe (LB), Anjer (KB), Arnhemia (KB in blauw), Atapoepoe (KBU), Baä (LB ´47), Bajah (LB ´45), Baliga (LB ´45, ´49), Bandoeng/Kebondjati (KBU), Bangsalsari (LB ´45), Batangbatang (LB ´46), Boeo (LB Jap. ´45), Bosnik (LB, keur Pönitz), Brossot (KBU), Djakarta-/Pasarboelan (LB ´46), Enrekang (KB violet), Gending (LB ´45), Goeloek-/Goeloek (LB ´46), Goenoengsoegih (GR), Grabak-Merbaboe (GR violet, LB), Grogol-/Kediri (LB ´46), Hajoep (KB, BH ´40), Inobonto (BH, ca. ´46), Kadoengora (LB), Kalioso (KB violet), Karimon (VK), Kaoe (Jap.), Koba (PV2 ´45), Koeta Tjane (L violet), Kotobaharoe (LB), Lahat (77 in blauw), Larat (LB), Lebongsoelit (LB, helft, ´17), Lintido (LB), Liroeng (GR, LB), Lodojo (LB ´44), Manokwari (KB), Matoer (KBU), Menado (Jap.), Merauke (KB, LB), Ngamplang (LB), Padang Oelak-Tanding (KB), Pamotan (LB ´46), Pameungpeuk (LB, ´46), Pandeglang (PV1, PV2), Pasarminggoe (LB), Petta (KB), Piroe (KB), Poerwantoro (LB ´45), Pontang (LB, datum niet afgest.), Rantaupandjang-/Tabir (LB), Rantau-/Tamiang (LB), Samboe (KB violet), Selatpandjang (KBU), Semarang (PV2, Jap. ´42), Seririt (LB ´46), Setjang (LB ´48), Siboehoean (KB), Slahoeng (LB ´45), Soemalata (BH violet), Soengeislan (LB), Tagogapoe (KBU), Talangakar (LB), Tandjong-/Batoe, Tegalombo (BH violet), Tembilahan (PV1), Tengaran (LB ´45), Tepa (LB ´41, ´49), Terempa (PV1), Tjipanas (KB), Tjoeroep (GR), Totok (LB), etc. etc. alfabetisch gerangschikt in 4 insteekboeken. Een dergelijke stempelverzameling in deze variëteit (typen) en omvang en met zo veel zeldzaamheden, in tientallen jaren bijeengebracht met kennis, verzamelliefde en oog voor kwaliteit, zal naar ons idee niet gauw meer worden aangeboden. Een absolute topper!! Ex Bessels (Image)

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 649
Lot No: 2050

image NED.- INDIË STEMPELS EN VARIA, bestelhuizen, noodstempels en tijdelijke stempels, buitenlandse stempels (vnl. Singapore, Penang en uit Australië), stempels op buitenlandse zegels, postagenten, scheepsstempels w.o. KPM en JCJL, afzenderstempels schepen, administratieve stempels, veldpost 1940-42, veldpost en marine 1946-49, eveneens iets Japanse bezetting en Indonesië revolutie, perfins, NIVO-sluitzegels, fiscaal, etc. Tevens plaatfouten en velrandbijzonderheden, in insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2051

image NED.- INDIË FRANKEERMACHINESTEMPELS, prachtige en veelzijdige collectie zogenoemde roodfrankeringen van meer 240 poststukken incl. enkele voorzijden en knipsels, w.o. proef(afdrukken), aangetekend/geadviseerd, censuur, vrijgegeven voor verzending, op fotoprentbriefkaart (1x), uit Japanse bezetting (nr. 76), zeer geschikt materiaal passend bij allerlei thematische verzamelingen, opgezet vanaf nr. 1 op nummervolgorde, in 3 luxe Importa-ringbanden (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

Sale No: 649
Lot No: 2052

image NED.- INDIË, uitgebreide verzameling van ca. 725 poststukken vanaf de voorfila-periode tot 1950 uitgezonderd Japanse bezetting en Indonesië, met een grote variatie aan (enkel-)frankeringen w.o. veel met weldadigheidszegels, Java en Buiten Bezit. met kopstaand en hoogstaand, foutdruk nr. 38f, aangetekend (ook met diverse typen R-strookjes), waardebrieven, interessante posttarieven, bestemmingen, vele typen poststempels, propaganda- en gelegenheidsstempels, censuurstempels en stroken, labels ´Vrijgegeven voor verzending...´, luchtpost, interessante selectie portzegels op poststukken w.o. geweigerd en nietig, noodportstempels, dienstzegels, portvrijdom, etc. etc. in 10 Importa luxe albums (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

Sale No: 649
Lot No: 2053

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 225 poststukken 1928-1952 w.o. veel luchtpost, gebruik luchtpostzegels, eerste of bijzondere vluchten, tevens interneringspost 1940-1941 en Rode Kruis (enveloppen, wat formulieren), alsmede telegrammen en veldpost 1946-1949 met militaire luchtpostbladen, veldpoststempels, etc. etc. in 4 Importa-ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2055

image NED.- INDIË POSTWAARDESTUKKEN, vrij uitgebreide verzameling van ruim 300 ongebruikte en gebruikte briefkaarten G1/23 w.o. met Specimen, kleurnuances, dubbele echt gebruikte kaarten nog in samenhang, bijfrankeringen, stempels (veel naamstempels), aangetekend, bestemmingen zoals Natal en Helgoland, veel particuliere/firma-bedrukkingen, verschoven opdruk, als kwitantie w.o. met fiscaalzegel, afzenderstempels, Moquette, etc. in 3 luxe Importa ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2056

image NED.- INDIË POSTWAARDESTUKKEN, vrij uitgebreide verzameling van ruim 400 ongebruikte en gebruikte enveloppen en postbladen w.o. met Specimen, kleurnuances (zoals vermeld in Geuzendam), bijfrankeringen, stempels, aangetekend, bestemmingen, censuur, enkele met particuliere bedrukkingen, Moquette-bedrukkingen w.o. fantasie-opdrukken 15 cent(s), 6 verschillende landbouwcongres-enveloppen, etc. in 6 luxe Importa ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2057

image NED.- INDIË POSTWAARDESTUKKEN, vrij uitgebreide verzameling van ca. 275 ongebruikte en gebruikte briefkaarten G24/80 e.v. met schaarse kaarten als G60 en G66 (speciale vluchten), G71*, G73*, G78a met vroegst bekende datum 3-9-1948, tevens kleurnuances, dun en dik papier en overige papierverschillen van eenzelfde uitgifte, opdrukvariëteiten, dubbele echt gebruikte kaarten, bijfrankeringen, stempels, censuur, kaarten met Cdt:-Intern:-Kamp/Koetatjane ( 3x) en Ngawi (2x), particuliere/firma-bedrukkingen, etc. en tevens verhuiskaarten G1/11 met o.a. G6b*, in 4 luxe Importa ringbanden (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 649
Lot No: 2058

image NED.- INDIË, Postspaarbank en Schoolsparen, uitgebreide verzameling met spaarbankboekjes van diverse jaren, inclusief Japanse bezetting, postzegels ter stimulering van het sparen, schoolspaarzegels, veel extra informatie en het boek ´40 Jaar Postspaarbank in Nederlandsch-Indië 1938´, bijeengebracht in Importa-ringband (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 649
Lot No: 2059

image NED.- INDIË, ruim 100 verzonden, merendeels oude zwart/wit en gekleurde prentbriefkaarten voor 1920, allerlei afbeeldingen van land, volk, gebouwen, wajang, etc. en tevens aardige frankeringen, bestemmingen en betere stempels w.o. diverse typen Ligne N, zeepost, enkele naam- en haltestempels, vierkant- en kortestempels, etc. Aantrekkelijk kavel! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2060

image NED.- INDIË FISCAAL, 7 wisselbrieven 1876-79 w.o. met binnen- en buitenlandse plakzegels, kwitanties met fiscaalzegels, gezegeld papier, documenten w.o. met loonzegels, handelszegels, postale ontvangstbewijzen, oogstvergunningen, rijstcoupon, voedselbonnen, gestempeld document uit Sultanaat Soerakarta (ca. 1850), foto´s en prentbriefkaarten van postkantoren, etc. Leuk en gevarieerd kavel voor de liefhebber in 2 luxe Importa-ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2061

image NED.- INDIË 1864-1949, zeer uitgebreide o/(*)/*/** op tandingen, typen, variëteiten, plaatfouten en (op)druktoevalligheden gespecialiseerde vrijwel complete verzameling inclusief Luchtpost, Port, Dienst, Brandkast, Theezegels (voor de uitvoer), te veel om op te sommen, waarin tevens veel getande en ongetande proeven, Specimen, paren w.o. met tussenstrook, strippen, blokken, veldelen, papiervariëteiten, stempels (!), enige particuliere fantasie-opdrukken, tevens wat cinderella´s/sluitzegels o.a. Jaarbeurs Bandoeng (diverse jaren), NIVO, Expositie 1914, Rubbercongres, en ook 49 Japanse zegels met perfin NIHB (Ned.-Ind. Handels Bank) in allerlei standen, etc. etc. Een werkelijk prachtig object waaraan maar weinig ontbreekt, overzichtelijk per emissie/waarden opgezet in 7 dikke insteekboeken. Een absolute must-see voor verzamelaar en handelaar (Image)

Sold...EUR 4,200.00

Sold For 4200

Sale No: 649
Lot No: 2062

image NED.-INDIË 1864-1962, gebruikte verzameling in Davo album met diverse betere nummers en series zoals 1/2, 149/59, 160/66, 289, Port 1/4, Brandkast 1/7 ongebruikt, Ned. Nw. Guinea Untea-serie op brief (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2063

image NED.-INDIË 1864/1962, (*)/*/** verzameling in Davo album met veel betere nummers en series o.a. nr.1, 3/16, 28/30, 31/37, 40/61, 63/80, 97f, 98, 149/59, 160/66, 260/65, 274/89, Port 1/22, Brandkast 1/7, Dienst 1/27. Hoge cataloguswaarde (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 649
Lot No: 2064

image NED.-INDIË - INDONESIË 1864-1966, meest gebruikte verzameling met enkele betere nummers zoals 80, 98, 151, 153, tevens 12 brieven w.o. aardige ex. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2065

image NED.- INDIË 1934-1948, o/*/** verzameling w.o. nrs. 280**, 287/289*, wat proeven, port, stempels, en tevens ca. 50 post(waarde)stukken incl. doubletten en enige propagandastempels, in Leuchtturm klemband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2066

image NED.- INDIË, Drukkerij G. Kolff & Co., postzegels inclusief drukproeven gedrukt door deze drukkerij zoals het handboek van Giel J. Bessels (Dai Nippon, 2011) laat zien, w.o. losse exemplaren, eenheden en vellen als overzicht (incompleet), inclusief enige poststukken, documenten, zegels en proeven van Curaçao, Malaya, North Borneo en Burma, in insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2068

image NED.- INDIË NICA Timor en Soemba, voor- en naoorlogse stempels van Koepang, Waingapoe en Waikaboebak op losse zegels, verder de NICA-opdrukken op diverse zegels in diverse typen en kleuren, tevens wat documentatie en groot veldeel van de Japanse zegel van 1 en met op de velrand geschreven ´Restant v.d. niet overdrukte NICA-TIMOR-zegels. De CONICA-Resident v. Timor en Onderhorigh. (vide aangehechte verkl.)´ met handtekening Schuller. Zie: Giel J. Bessels in zijn boek over deze opdrukken (2e editie, 2004) (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2069

image NED.- INDIË CINDERELLA´S, zeer uitgebreide verzameling van allerlei soorten sluitzegels zoals voor organisaties, liefdadigheid en steun, jaarbeurzen, het KNIL, particuliere bedrijven en toko´s, reclame´s, etc. en tevens enige zijden vlaggen/vaantjes, in dik insteekboek. In deze omvang en grote variatie door ons nog nooit eerder gezien. Voor de liefhebber! (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 649
Lot No: 2070

image NED.- INDIË & INDONESIË, aardige verzameling fiscaalzegels, ook uit de Japanse bezetting en Revolutie periode w.o. tabak banderollen, tevens op documenten, gezegelde papieren, iets Indonesië, Riau (diverse keur A.V.P.I.), Weense Drukken RMS, Permesta, oude gebruikte zegels Kiautschou en Deutsch Neu-Guinea (some signed), Papua, etc. in 2 Leuchtturm klembanden (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 649
Lot No: 2071

image JAPANESE OCCUPATION, accumulation of used and unused ordinary stamps including pairs and blocs of definitive issues, a wide range of overprints, for Java, Sumatra, Borneo and the Greater East, some Malaya, North Borneo, Burma and Shan States in stock book (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2072

Sale No: 649
Lot No: 2073

image JAPANESE OCCUPATION, collection of approx 80 unused and sent Japanese fieldpost cards of which a lot are illustrated, some rare items, sent from Dutch New Guinea, documents such as lottery/money draw tickets, pawnshop forms, mail order, identity form, etc. in album. Interesting material! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2074

image JAPANESE OCCUPATION, collection of approx 290 postcards/covers/money orders/POW-cards/Identity card/receipts etc. from Java, Sumatra, Greater East and Malaya, the postcards includes paper varieties, a reprint of the 3½ sen Kreisler (in fact a forgery, with information), private printings, postmarks, commemorative cachets, censors, and so on, housed in 4 Importa luxe albums. Nice and interesting lot! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 649
Lot No: 2075

image JAPANESE OCCUPATION, thick stock book filled with thousands of used and unused ordinary stamps of mainly general T-printings for Sumatra, definitive issues, including pairs and blocs, color proofs of definitive series for Java and Sumatra, including 50 cent printed on both sides, almost every stamp in more or less large quantities, also some Malaya including proofs, and revenue stamps (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 649
Lot No: 2076

image JAPANESE OCCUPATION SUMATRA, stock book filled with stamps on pieces from money orders with a nice variety of postmarks, and over 90 money orders and some other postal documents, some in mixed quality, mainly franked with definitive issue stamps but interesting for cancellations (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2077

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, very extensive and valuable collection of used but mainly unused stamps, arranged per specific postage stamp (e.g. all the 10 cent Van Konijnenburg put together), showing a very wide range of Japanese occupation overprints and/or Republican overprints in several colors including some pairs, gutter-pairs, part of sheets and sheets, many perforated and imperforated proofs, with a lot of varieties such as inverted or shifted overprints, mirror image overprints, misprints, misperforations, several unlisted according to the owner, postmarks (the large Rengat on several stamps is a forgery), c.t.o. or genuinely used, including propaganda and commemorating, as well some forgeries for reference purposes, some Malaya, NICA, and an important array of revenue stamps, both from the occupation and Revolution period, all together a wonderful collection housed in 6 thick stock books (Image)

Sold...EUR 7,500.00

Sold For 7500

Sale No: 649
Lot No: 2078

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, collection of used and unused stamps showing a nice variety of single or combined Japanese occupation and Republican overprints (but also with many forgeries, useful for reference purposes) which gives the buyer many pleasant hours of determination, definitive issues, misprints, duplicates, some proofs, postmarks, commemorative cachets, covers and cards, banknotes used during the Japanese occupation, all housed in 4 Leuchtturm albums (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2079

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, dealers stock in two stock books (not fully filled) with used and unused stamps, some in quantities, parts of sheets, several overprints, definitive issues, Vienna Printings RMS with forged postmarks, otherwise including a few better stamps (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2080

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, Java. Collection of ca. 90 covers/cards including postal stationery cards, few unused, POW cards, frankings (single, mixed issue, multiple, etc.), overprints, postmarks (includes not listed railway halt KRANGGAN), propaganda cachets, censors, also some from the other islands and Philippines in ring binder (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2081

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, REVENUES, collection of all kinds of documents bearing a nice variety of revenue stamps, imprinted papers, divorce deed, marriage certificate, tobacco banderols in parts of sheets and on cigarette packs in different values, some from Indonesia after 1949, etc. in Importa binder. Interesting lot for the specialist! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2082

image JAPANESE OCCUPATION & INDONESIA REVOLUTION PERIOD, small collection of used and unused stamps including some better types of Japanese overprints like the violet and lilac Bandjermasin anchors on postage dues, a few Posso´Fishhooks´ on postage dues, some Bali anchors etc. (some stamps have smaller faults like a thin spot or crease), in the front and back pages of a thick stock book (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2083

image INDONESIA REVOLUTION PERIOD, collection of approx 175 unused and sent postal stationery postcards, including paper varieties such as colors and thickness (some cards are rare and seldom offered!), some with additional stamps, postmarks, commemorative cachets, several types of censors, including approx 40 covers (of which quite a few are philatelic) and miscellaneous, housed in 3 Importa luxe albums (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2084

image INDONESIA REVOLUTION PERIOD, collection of used and unused stamps including color proofs, misprints, sheets, parts of sheets, mirror image, overprints (including forgeries, both the overprint and the cancellation, useful for reference material), duplicates, few postmarks and commemorative cachets in Leuchtturm album (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2085

image INDONESIA REVOLUTION PERIOD, thousands of unused, cancelled and genuinely used stamps, many in quantities, some in sheets or parts of sheets, perforated and imperforated, all kinds of overprints including few errors, definitive issues, also some Japanese occupation and Vienna printings, in 3 stock books. Attractive lot for the (internet) dealer (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2086

image INDONESIA REVOLUTION PERIOD, thousands of unused, cancelled and genuinely used stamps in quantities, some in parts of sheets, perforated and imperforated, all kinds of overprints including misprints, mirror image, shifted overprints, misperforations, definitive and general issues for Java and Sumatra and so on, in thick stock book. Very fine lot for the (internet) dealer (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2087

image INDONESIA REVOLUTION PERIOD 1945-1949, Java. Interesting group of more than 60 covers/cards, postal stationery postcards, money orders, Pos Tentara, showing nice (single and combination) frankings, postage by franking machine, postmarks including scarce cds such as Bajah, Kedoeng-/Banteng, Poedjon, Soember-/Poetjoeng, Tjilatjap/S5, registered, several types of censors, propaganda cachets, etc. in album (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2088

image O.G.D. & Indonesië 1864-1975 o/*/** verzameling (zonder Curaçao, inclusief UNTEA) met nog diverse betere nummers in Holland-album (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2091

image NED. NIEUW-GUINEA, o/*/** verzameling met vrij uitgebreid UNTEA waaronder diverse opdrukvariëteiten zoals verschoven en wat valse opdrukken als referentie, in dik insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2092

image CURAÇAO 1873-1969, */** verzameling in Davo album met o.a. 178/81, ** (cert.), Luchtpost 82/88 ** (cert.), Port met beter materiaal, etc., tevens Aruba 1986-1996 (Image)