Back to verzamelingen in albums

Records 1 to 50 of 69

van Dieten Stamp Auctions Sale: 649

verzamelingen in albums
NEDERLAND
Sale No: 649
Lot No: 1969

image PUNTSTEMPELS, zeer indrukwekkende, perfect gedocumenteerde overzichtsverzameling op losse zegels van allerlei emissies, behalve postbewijs en telegram, en ca. 95 poststukken, met daarin talrijke voorbeelden op post- en postwaardestukken van juist gebruik, foutief gebruik zoals op briefkaarten, bijgefrankeerde briefkaarten, bijpostkantoren, spoorwegpostkantoren w.o. met haltestempels, poststukken met portzegels, ontoereikend, stempels van postkantoren op poststukken afkomstig van daaronder ressorterende hulppostkantoren, diverse puntstempelnummers w.o. van verschillende typen met uitgebreide ge documenteerde uitleg en voorbeelden op zegels en poststukken van 6 en 9, 21, 25 van Dirksland en 'sGraveland, 64, 66 en 99, 67 in de typen w.o. versleten, op kwitanties en bevelschrift, bericht van ontvang, lidmaatschapskaart en diploma, valse puntstempels met duidelijke illustraties en bewijsvoering, varia, etc. etc. voorbeeldig als tentoonstellingscollectie opgezet op stevige bladen in ringband. Eenmalige topaankoop! (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Closed..Mar-24-2023, 14:00:00 EST
Sold For 3800

Sale No: 649
Lot No: 1970

image PUNTSTEMPELS, verzameling op losse zegels van verschillende emissies wb. waarden t/m 2½ gulden, met vele prachtafstempelingen in blanco album. Aantrekkelijke koop met cat.wrd. stempels ruim € 9000,- en zegelwaarde ruim € 6000 (nauwkeurige specificatie bij gevoegd) (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 649
Lot No: 1971

image PUNT- en KLEINRONDSTEMPELS wb. o.a. puntst. 55 en 64, beide op 5 cent 1864, puntst. 140 op 2 en 2½ cent Cijfer, nr.142 op nr.19 en 234 op 1½ cent Port 1881. Tevens iets overige afstempelingen (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1972

image KLEINRONDSTEMPELS, Studieverzameling stempels die in stempelmachine zijn aangebracht (Rotterdam, meestal kopstaand) 1877 en van diverse andere kantoren, rijkelijk voorzien van notities, in Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1973

image KLEINRONDSTEMPELS, verzameling in 2 insteekboeken met diverse mooie afstempelingen, catwrd. vlgs. inz. €22.700 (specificatie bijgevoegd) (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1974

image KLEINRONDSTEMPELS, verzameling met duplicaten in insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1975

image KLEINRONDSTEMPELS, w.o. van Spoorwegtrajecten en bijkantoren op losse zegels van diverse emissies en waarden, tevens enkele grootrondstempels, op 2 insteekkaarten en insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1976

image STEMPELS op losse zegels w.o. franco-takje-, kleinrond-, grootrond-, punt-, kortebalk-, langebalk-, bestellers- en naamstempels, nietig/afgeschreven, administratief etc. op allerlei zegels van diverse emissies en waarden w.o. veel mooie afdrukken, ook van kleine kantoren, tevens wat fiscaal en stempels van oud België en Frankrijk, in 2 insteekboeken (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1977

image SPOORWEG-TRAJECTSTEMPELS, verzameling zogenoemde 'blokstempels' op losse zegels, zegels op knipsels en ruim 180 poststukken w.o. veel mooie en schaarse afstempelingen, in 2 albums (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1978

image KORTEBALKSTEMPELS met 24-uur karakters, op vele honderden losse zegels waarvan enkele op knipsel, met vnl. mooie afstempelingen ook van zeer zeldzame stempels als 'Roermond-Giro I' en 'Nijmegen * Giro', in dik insteekboek (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1979

image POSTHISTORIE, 3-Stuiverstempels met letters R (6x), H (7x), A (3x) en 6-stuiverstempel ATP op brief uit Texel (1735), prachtige afdrukken op veelal mooie brieven, diverse met informatie, in Leuchtturm ringband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1980

image POSTHISTORIE, ruim 120 voorfilatelistische brieven, brieven binnen, vanuit en naar Nederland met diverse stempels w.o. rayon-, departement-, grenskantoor-, rond- en naamstempels, geschreven kantoornamen, W.P., distributiekantoor Veenendaal, posthoorn Gouda, krijtstrepen, 'Met alle haast', 'Spoed per stoomboot', etc., etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1981

image POSTHISTORIE, ca. 85 voorfilatelistische brieven w.o. vanuit en naar Nederland, met diverse stempels w.o. 3-stuiver en 5-stuiver (1724), ovaal afgeschreven, distributie en geschreven kantoornamen, diligencedienst, zeebrief-stempels, veel uit Fryslân, in Leuchtturm ringband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1982

image POSTHISTORIE, va. 120 merendeels voorfilatelistische poststukken allemaal afgestempeld met naamstempels met schreven (K.61) in zwart, blauw, groenblauw en rood, veel mooie duidelijke afstempelingen, in ringband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1983

image POSTHISTORIE, ca. 90 poststukken allemaal afgestempeld met naamstempels zonder zonder schreven (K.64) in zwart, zwartrood en blauw, veel mooie duidelijke afstempelingen, in ringband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1984

image POSTHISTORIE, verzameling van ca. 75 veelal voorfilatelistische brieven allemaal met distributiekantoor- en bestelhuisstempels, w.o. geschreven kantoornamen in Lindner album. Schaars materiaal! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1986

image POSTHISTORIE, Spoor- en Tramwegen, verzameling trajectstempels type kleinrond en grootrond, alsmede Duitse treinstempels op trajecten tussen Duitsland-Nederland op losse zegels, zegels op briefstukjes en 30 poststukken, op bladen in 3 ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1987

image POSTHISTORIE, Rouwpost, ruim 115 Rouw-couverts vanaf 1864, wb. met port belast, ambtelijke stempels, vlagstempels, etc., etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1988

image EMISSIE 1852 POSTSTUKKEN, 50 brieven/briefomslagen gefrankeerd met 5 cent ( 23x w.o. paren, 1e kleur), 10 cent ( 24x w.o. met 3 ex.) en 15 cent (3x w.o. met 2 ex.) merendeels normaal tot breed gerande zegels, diverse platen, verschillende halfrond-francostempels w.o. vanaf 1860 bv. Onderdendam B type II, op enkele poststukken tevens bestellers/bestellingstempels en naamstempels op achterzijde, Na Posttijd, etc. in poststukkenalbum (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1989

image POSTHISTORIE Emissie 1872, ca. 100 post(waarde)stukken met diverse puntstempels, zowel poststuk als stempel merendeels in mooie kwaliteit, w.o. 50, 70, 71, 75, 91 (Rotterd:-Kruisk: en Rott:StatnBeurs), 110, 111 (aangetekend), 112 (Velp uit 1887 en Velp(gld) uit 1891), 114, 121, 125, 153, 156, 157, 162, 165, 167, 171, 172, 174, 177, 179, 182, 185, 186, 187, 196, 202, 207, 212, 213, 217, 228, 232, 236, 245, 247, etc. Mooi object om op te zetten, uit te breiden, kwaliteit te verbeteren of te detailleren (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1990

image POSTHISTORIE Emissie 1872, ca. 180 post(waarde)stukken en enige briefstukken (woest geopende enveloppen) in wat gevarieerde kwaliteit, met diverse frankeringen (enkele andere emissies), allemaal afgestempeld met puntstempels (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1991

image POSTHISTORIE Emissie 1872, ruim 60 poststukken afkomstig van hulppostkantoren, afgestempeld met naamstempel, via het postkantoor waaronder het hulppostkantoor ressorteert, waar de zegel(s) met puntstempel zijn afgestempeld met ernaast het dagtekeningstempel (bv. tweeletter of kleinrond). Interessant kavel met schaars materiaal en in dit aantal maar heel weinig aangeboden! (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400

Sale No: 649
Lot No: 1992

image POSTHISTORIE, 64 poststukken 1880-1899, met postzegels gefrankeerd en (dienst)-briefkaarten, w.o. met naamstempels en kleinrond, veel met kopstaande maandletters, beschreven op bladen in ringband (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1993

image POSTHISTORIE GRONINGEN, gedocumenteerde verzameling van ruim 480 poststukken 1871-ca. 1916 inclusief briefkaarten w.o. GII met 5 cent, G1 met puntstempel 20, bijgefrankeerde briefkaarten, frankeringen met diverse waarden van o.a. emissies 1872, 1876-94, 1891, mooie (enkel)frankeringen, stempels (naam, kleinrond, grootrond, spoorwegkantoren) van omliggende kantoren, bestemmingen o.a. Elmina, Bombay, rouwcouvert, formulieren, aangetekend, kwitanties, voorafstempelingen op ½ cent, drukwerkrolstempel, uitgebreid Martin-stempels, prachtig geïllustreerde firma-couverts, etc. inclusief wat documentatie in 3 Leuchtturm Perfect-albums. Ex Vos (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1994

image POSTHISTORIE GRONINGEN, goed gedocumenteerde verzameling van ca. 200 poststukken 1793-1876 waaronder uitgebreid voorfilatelistische stempels in rood en/of zwart als naam- (groot en klein model), rond-, franco-, departementsstempels, rayonstempels, gefrankeerd met emissies 1852, 1864, 1867, ontoereikend, aangeteekend, omslagbandje, rouwcouvert, kwitanties, fiscaal (bevelschrift tot betaling), tevens Reglementen voor Post-Wagens (w.o. 1733), een Groninger munt uit 1771, telegramcouvert, afzenderstempels, enige zeer oude Groninger Couranten (1802, 1817 en 1826), etc. inclusief veel documentatie in 3 Leuchtturm Perfect-albums. Ex Vos (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1995

image POSTHISTORIE OOST-GRONINGEN, uitgebreide, goed gedocumenteerde verzameling van ruim 700 poststukken vanaf 1812 van kantoren als Stadskanaal, Veendam, Winschoten, en allerlei post-, bijpost- (zoals Stadskanaal Afdraai) en hulppostkantoren in de regio, met een grote variatie aan stempels (veel prachtige naam-, kleinrond- en grootrondstempels), distributiekantoren (naamstempels van Appingedam en Zuidbroek, geschreven Hoogezand), beurtschipper, poststukken met o.a. 1e en 2e emissie, mooie briefkaarten w.o. van Winschoten naar notaris Tholen te Veendam, per abuis via Tholen, naamstempels in zwart, rood en violet, dienststukken, roodfrankeringen, perszegel, treinbrief, veel trajectstempels(vnl. grootrond en ´blok´-stempels), beport, aangetekend, expresse, (enkel)frankeringen, fiscaalzegels, streekpostdienst, prentbriefkaarten, oude couranten en andere bijzonderheden, prachtig object met kennis en verzamelliefde bijeengebracht in 4 propvolle Leuchtturm Perfect-albums. Ex Vos (Image)

Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 649
Lot No: 1996

image FRANKEERMACHINESTEMPELS, sterk gespecialiseerde en uitgebreid gedocumenteerde collectie zogenoemde roodfrankeringen vanaf eerste dag van gebruik op 7-9-1925 tot in de jaren´30, bestaande uit ca. 140 poststukken (w.o. aangetekend) en wat knipsels, met proefstempels en diverse zeldzaamheden, in propvol Leuchtturm Perfect-album. Ex Vos (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1997

image GETIKT, interessante collectie van vroeg gebruik van tik-, type- of schrijfmachine op ca. 285 poststukken vanaf 1885, inclusief ter vergelijking ook meerdere buitenlandse stukken uit o.a. Ned.- Indië, België en USA, met documentatie en illustraties van diverse fabrikanten van schrijfmachines etc. Onder de poststukken veel mooie firmaenveloppen, frankeringen, stempels, aangetekend, waarde, bestemmingen, etc. Bijzondere en aantrekkelijke collectie van een niet alledaags verzamelgebied, in propvol Leuchtturm Perfect-album (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1998

image VENSTERENVELOPPEN, bijzonder omvangrijke en gespecialiseerde collectie bestaande uit ruim 550 vensterenveloppen, vanaf de vroegst bekende uit Amsterdam 29-7-1907, w.o. ter vergelijking ook diverse buitenlandse vensterenveloppen o.a. van Ned.- Indië, waarin de ontwikkeling van ontwerpen (zoals de vorm, zonder en met rand, etc.) en fabricagemethoden in de tijd te volgen is. Onder de enveloppen ook veel zeer aantrekkelijke firma-bedrukkingen, frankeringen (ondanks de zeldzame combinatie vensterenvelop-Bontkraag toch veel Bontkraag-stukken, firma-couverts met zomer- of kinderzegels, etc.), stempels, aangetekend, per expresse, beport, strookjes ‘Bevorder de juiste en volledige vermelding…’, zegels met perfins, censuur, zwerfpost, dienst, etc. Zeer aantrekkelijke, met kennis en zorg opgebouwde en in deze omvang niet eerder aangeboden spannende collectie van een ongebruikelijk thema, bijeengebracht in 3 Leuchtturm Perfect-albums. Ex Vos (Image)

Sale No: 649
Lot No: 1999

image VENSTERRECLAME, collectie van ca. 600 enveloppen met vensterreclame vanaf 1930, ook enkele buitenlandse, enige doubletten, etc. in 4 overvolle Leuchtturm Perfect-albums. Aardig object! (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2000

image POSTWAARDESTUKKEN, tentoonstellingscollectie van 69 ongebruikte ex. type Van Krimpen en Juliana En Profil, deskundig dus goed gedocumenteerd in het Frans opgezet, in ringband. Cat. vlgs inz. ruim € 600 (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2001

image POSTWAARDESTUKKEN, vrij uitgebreide verzameling ongebruikte en/of verzonden enveloppen, (lucht)postbladen en briefkaarten w.o. geïllustreerde en fotobriefkaarten, interessante opdrukbriefkaarten 1920-1926, enkele papiervariëteiten, plaatfouten, stempels w.o. naam- en bestelhuis, diversen o.a. enige spoorwegbriefkaarten, arbeidslijsten, P351, bestemmingen, etc., etc., in 6 Safe ringbanden (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2002

image 1852-1944, uitgebreide gebruikte verzameling in Leuchtturm album met vele tanding-, papier- en kleurvariëteiten wb. diverse aardige nummers, Roltanding, Port, Dienst, Telegram, etc., etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2003

image 1852-1945, meest gebruikte verzameling in Davo album in gevarieerde kwaliteit, bevat o.a. 48, 80, 101, 130/31, Luchtpost 12/13, tevens wat Roltanding, Port, Telegram, etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2004

image 1852-1945, mooie collectie (*)/*/** in Lindner album met goede nummers zoals 1/3, 4/6 (*), 7/12 (*), 19/28, 34/36, 48, 49, 90/101, 104/05, 130/31 **, 136/65, 171Af **, 177/98 ** cert., 236/37 ** cert., Luchtpost, Dienst w.o. 1/8, Port, Roltanding compleet (ex. 32). Mooie koop met hoge cat.wrd. (Image)

Sold...EUR 4,600.00

Sold For 4600

Sale No: 649
Lot No: 2005

image 1852-1953, meest gebruikte verzameling in insteekboek met o.a. 48, 101, 130/31, aardig Roltanding, Port en Telegram (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2006

image 1852-1957, o/*/** verz. in Importa album, in gevarieerde kwaliteit, maar met diverse betere nummers zoals 48, 101, 104/05, 130/31, 346/49, 534/37, LP.12/13, etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2007

image 1852-1960, o/*/** verz. in Davo album met beter materiaal w.o. nr.101 (fraai) Veth met- en zonder watermerk, 346/49 ** cert., 534/37 ** cert., LP.12/13 ** cert., Port 27/28 ** cert., en Roltanding 33/56 ** cert. (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 649
Lot No: 2008

image 1852-1960, o/*/** verz. in Davo album met o.a. 346/49 ** cert., 534/37 ** cert., LP.12/13 ** cert. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2009

image 1852-1960, o/*/** verzameling in 2 Davo albums met goede nummers en series o.a. 45/48, 61b/c, 77/80, 90/101, 104/05, 130/31, Veth met- en zonder watermerk, 346/49, 534/37, Luchtpost 12/13, Postbewijs 1/7, Dienst 1/8, Roltanding en Port w.o. 67a/68b (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

Sale No: 649
Lot No: 2010

image 1852-1960, uitgebreide gebruikte verzameling in Davo album met diverse goede nummers en series waarbij uitgebreid 1e emissie, 4/29, 48, 49, 104/05, 130/31, Luchtpost 12/13, goed Roltanding, Port met o.a. 67b/68b, Telegram op de 25 cent na compleet, Postbewijs 1/7, etc., etc. Mooie collectie doorgaans in zeer nette kwaliteit (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2011

image 1852-1965 geheel gebruikte verzameling in Davo album met o.a. 1/12, 48, 101 (cert.), 104/05, 130/31, Luchtpost 12/13, Postbewijs 1/7, Dienst 1/8, Port en Roltanding compl. (ex. 32), Telegram 1/12 (ex. 7) (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2012

image 1852-1967, verzameling in Leuchtturm album, tot ca. 1900 in iets gemengde kwaliteit o/(*)/* waarbij 1/2 (*), 7/8 *, 12 (*), etc., daarna */** in meest nette kwaliteit met o.a. 61b/c, 77/80, 90/101, 104/05, 130/31 en vanaf 1923 veelal **, Veth met- en zonder watermerk w.b 163/65B ** met cert., 346/49, 534/537, Luchtpost 12/13, Dienst 1/8, Postbewijs 1/7, Internering 1/2, Brandkast 1/7, Roltanding en Port w.o. 67a/68b. Hoge cat.wrd. (Image)

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 649
Lot No: 2013

image 1852-1970, verz. in 2 Davo albums, gebr. tot ca.1940 met o.a. 47/48, 80, 104/05, 130/31, etc., vanaf ca.1940 */** met o.a. 534/37 *, tevens roltanding 33/56 (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2014

image 1852-1975, (*)/*/** verzameling in 2 Schaubek klembanden met vele goede nummers en series zoals o.a. 1/3, 7/9, 12, 13/18, 19/29, 34/48, 56/76, 61b/c, 90/101, 104/05, 130/31, 149/65, 346/49, 534/37, Luchtpost 12/13, Port, Dienst 1/8, Roltanding nagenoeg compleet, Telegram (ex. 7 en 10), etc., etc. Prachtige verzameling met enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 649
Lot No: 2015

image 1852-1975, in het begin iets gebruikt, later meest ongebruikt resp. postfris in Importa album met o.a. 101, 104/05, 130/31, 346/49, 534/37, Dienst 1/8, etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2016

image 1852-1976, geheel gebruikte verzameling in Schaubek album met o.a. 48, 105, 130/31, LP.12/13, etc., in veelal nette kwaliteit (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2017

image 1852-1980, gebruikte verzameling in 1 album, aanvankelijk iets wisselende kwaliteit, doch diverse betere nummers en series aanwezig o.a. 1/3, 29, 61b/c, 80, 104/05, 130/31, etc., etc. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2018

image 1852-1982, o/*/** in 3 luxe albums waarbij aardige nrs. zoals 1/29, 48, leuk roltanding etc. De kwalitiet laat hier en daar wel wat te wensen over, doch interessante koop met zeer hoge cat.wrd. (Image)

Sale No: 649
Lot No: 2019

image 1852-1988, goed gevulde verzameling o/*/** in Leuchtturm album, met veel beter materiaal o.a. 48, 61b/c, 80, 101, 104/05, 130/31, Luchtpost 12/13, Port en Dienst, Postbewijs 1/7, Telegram compleet incl. nr.7. Hoge cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400