Records 1 to 50 of 540

van Dieten Stamp Auctions Sale: 648

CURAÇAO
Sale No: 648
Lot No: 519
Symbol: (*)

image 1A/9A, 2½ t/m 50 cent, Lt. 14 kl. g., ongebruikte prachtex. € 425 (Image)

Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST

Sale No: 648
Lot No: 520
Symbol: (*)

image 1E, 2½ cent groen, Kt. 11½ x 12, vrijwel prachtex. (inkt-notitie op az.), Zeldzaam zegel! € 2000 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 521
Symbol: (*)

image 3E, 5 cent rood, Kt. 11½ x 12, gedecentreerd, onregelmatig getand, ov. ongebruikt prachtex. € 1500 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 525
Symbol: (*)

image 9E, 50 cent donkerlila, Kt. 11½ x 12, ongebruikt prachtex. € 1250 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 648
Lot No: 527
Symbol: (*)

image 12B, 2½ gulden olijfgeel en lila in compleet ongebruikt vel van 25 ex. € 1500 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 528

image 13/17, Cijfer 1 t/m 5 cent cpl. in postfrisse blokken van vier. € 900 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 529
Symbol: (*)

image 18 + 18f, 25 cent op 30 cent grijs in horizontaal paar met zegel met dubbele opdruk, ongebruikt, iets verstevigd prachtex. € 272 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 530

image 18f, 25 cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 225 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 531

image 24f + 24, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met dubbele opdruk in paar met normaal ex., iets verstevigd, gebruikt prachtpaar met bovenvelrand. € 190 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 532

image 24fa, 2½ cent op 10 cent ultramarijn met kopstaande opdruk, gebruikt prachtex op briefstukje. € 225 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 533
Symbol: (*)

image 25, 2½ cent op 30 cent grijs, hulpzegel 1895, in ongebruikt prachtblok van vier. € 800 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 534
Symbol: (*)

image 25f, 2½ cent op 30 cent grijs, met dubbele opdruk, ongebruikt prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 535

image 25f, 2½ cent op 30 cent grijs met dubbele opdruk, gebruikt prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 536

image 26/28, frankeerzegels overdrukt, postfrisse prachtex. Lastig serietje! € 275 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 537

image 29/34, Cijfer 1 t/m 7½ cent, postfrisse prachtex. € 600 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 538
Symbol: */**

image 35/41, Koningin Wilhelmina 10 t/m 50 cent, De 22½ ct en de 50 ct zijn ongebruikt, de overige waarden postfris, prachtex. €775 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 539

image 44/70, Cijfer en Koningin Wilhelmina, ½ cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 755 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 540

image 68D/70D, 50 ct, 1½ gld en 2½ gld Koningin Wilhelmina, Lt. 12½, postfrisse prachtex. met certificaat NKD (2018) € 580 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 541

image 70D, 2½ gulden karmijn, Lt. 12½, gebruikt prachtex. € 450 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 542
Symbol: (*)

image 73a en 73d, in horizontale paren, resp. met Eldorado-watermerk en dubbele opdruk Haw, ongebruikte prachtex. € 275 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 543

image 74 en 74a, 5 cent op 12½ ct. blauw, type I en type II, postfrisse prachtex. € 265 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 545

image 75/81, Jubileum 5 cent t/m 5 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 725 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 546

image 81A, 5 gulden roodbruin, Lt. 11 x 11½, beh. een miniem vlekje, een ongebruikt prachtex. met certificaat Vleeming (2022) € 750 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 548

image 104/120, 300 Jaar Gezag, 1 cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 700 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 549

image 126/37, Koningin Wilhelmina met Sluier, 5 cent t/m 2½ gulden, cpl. postfrisse pracht ex. € 300 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 550

image 138 t/m 199, cpl. postfrisse prachtex. € 811 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 551
Symbol: (*)

image PC58/PC62, ongetande kleurproeven Cijfer 1 t/m 5 cent Indische druk, in paren, prachtex. Hfl. 500 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 552

image PC71, ongetande stempelproef in zwart van de Koninklijke familie 1943 zonder landsnaam, waardecijfer en muntsoort op velletje dun papier met gom, postfris prachtex. Hfl. 350 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 553

image PC73b(2), 74, 75 en 76b en c, zes stempelproeven van de Koninklijke familie 1943 op velletjes, dun, gegomd papier, postfrisse prachtex, Hfl. 2100 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 554

image PC77a/d, ongetande kleurproeven in de gekozen kleuren van de Koninklijke familie 1943, 1½ t/m 10 cent op dun gegomd papier, geplakt op kartonnetje van "Bradbury Wilkinson & Co Ltd. en geschreven "25/3/43 OK" met paraaf, prachtex. Hfl. 1000 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 555

image 180/181, 5 en 10 gulden Konijnenburg, gebruikte prachtex. met mooie afst. "Curacao - Willemstad". € 590 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 556

image Luchtpost 1 t/m 68, cpl. postfrisse prachtex. € 981 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 557

image LP45/52, Rode Kruisserie met perforatiegat en rode opdruk Specimen, postfrisse prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 558

image LP45f, 30 + 50 cent violet en lichtgrijs met dubbele indruk 30+50 cent, één waarde-indruk sterk verschoven, ongebruikt prachtex. € 450 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 559

image LP82/88, Vliegtuig 1½ t/m 25 gulden, cpl. in luxe postfrisse blokken van vier. € 2100 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 560
Symbol: (*)

image Port. Stempelproef (€) van de omranding in blok van vier waarin de typen I, II, III en IV (IV door Curaçao niet uitgegeven) in de voor Curaçao gebruikte kleur (Image)

Sale No: 648
Lot No: 561
Symbol: (*)

image P1/6 en P8/10, alle type I, ongebruikte prachtex. € 1061 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 562
Symbol: (*)

image P1/6 en P8/10, alle type II, ongebruikte prachtex. € 2655 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 563
Symbol: (*)

image P1/P10, 2½ t/m 50 cent, de complete serie met opdruk Specimen, ongebr. prachtex. € 700 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 564
Symbol: (*)

image P1fa, P3fa en P10fa, alle met plaatfout "Punt-Port", ongebruikte prachtex. € 325 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 565
Symbol: (*)

image P1fb, P2fb, P3fb en P6fb, alle met plaatfout "open lijst", ongebruikte prachtex. € 625 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 566
Symbol: (*)

image P1fc, P3fc(specimen), P5fc en P10fc, alle met plaatfout "Barst", ongebruikte prachtex. € 525 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 567
Symbol: (*)

image P2, type II, 5 cent groen, ongebruikt prachtex. € 250 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 568
Symbol: (*)

image P2fd, P6fd, P7fd, P8fd en P9fd, alle met plaatfout "E.T", ongebruikte prachtex. € 850 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 569
Symbol: (*)

image P4, type I, 12½ cent groen, ongebruikt prachtex. € 550 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 570

image P4, type II, 12½ cent groen, gebruikt prachtex. € 350 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 571
Symbol: (*)

image P4, type III, 12½ cent groen, ongebruikt prachtex. met certificaat Moeijes (1991) € 500 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 572

image P6fb en P9fb, beide met plaatfout "open lijst", gebruikte prachtex. € 600 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 573
Symbol: (*)

image P7, type I, 25 cent groen, ongebruikt prachtex. € 750 (Image)

Sale No: 648
Lot No: 574

image P7, type II, 25 cent groen, gebruikt prachtex. € 200 (Image)