Records 1 to 50 of 1189

Heritage Auctions Europe Sale: 69

ALAND / Åland

Sale No: 69
Lot No: 1100

image Op een enkel zegel na geheel complete postfrisse verzameling Aland 1984-2005 in een luxe Davo-album met cassette. (Image)

Low Estimate € 80

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 1101

Verzameling Aland 1984-2003 in 2 Lindner T albums met cassette waarin alle zegels postfris aanwezig zijn maar ook diverse FDC's, maximumkaarten, automaatstroken en velletjes.

Low Estimate € 75

ALBANIA / Albanië

Sale No: 69
Lot No: 943

image Albanië 1939-1944. Collectie postfris op albumbladen ( nr. 312*) inclusief Port 35-39** en Landespost (Deutschen Bezetzung) 1-21** w.b. wat opdruk varianten. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1102

Meest ongebruikte verzameling/partij Albanië 1913-1980 in een insteekalbum. Cataloguswaarde volgens inzender € 3,523,-

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1103

Gestempelde (meest op brieven afgestempeld) verzameling Albanië in 2 albums tussen 1946-2008 waarbij veel ongetand - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 80

ANDORRA

Sale No: 69
Lot No: 1104

Postfrisse voorraad jaren '60-'90 Spaans en Frans Andorra.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

ARUBA

Sale No: 69
Lot No: 713

Complete postfrisse verzameling Aruba 1986-1997 in een luxe Davo album.

Low Estimate € 30

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 714

Postfrisse verzameling Aruba 1986-1995 in een Davo album met cassette.

Low Estimate € 30

AUSTRALIA / Suriname

Sale No: 69
Lot No: 715

image Mooie overcomplete gestempelde collectie Suriname 1873-1959 in een Lindner album waarin oa. nr. 32a verschoven opdruk en 32aD, beide met certificaat Vleeming. Tevens zijn alle portzegels en Luchtpostzegels aanwezig. Zie de foto voor een goede impressie. (Image)

Low Estimate € 700

Sale No: 69
Lot No: 716

image Prachtige merendeels ongebruikte ( maar ook beter postfris) collectie Suriname, in zeer overwegend mooie kwaliteit, op een enkel zegel na geheel compleet 1873-1979 wb. ook Luchtpost compleet aanwezig is en vrijwel alle Porten aanwezig zijn. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 450

Sold...EUR 950.00

Sale No: 69
Lot No: 717

image Kwalitatief mooie merendeels postfrisse (of zoals gebruikelijk zonder gom) verzameling Suriname 1873-1975 in een Davo album met cassette wb. nr. 32a met certificaat Muis en diverse Luchtpost wb. de DO. X. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 450

AUSTRIA / Oostenrijk

Sale No: 69
Lot No: 985

Oostenrijk 1935 / Michel nrs. 598-612 Luchtpost 5g t-m 10 Sh. enkel lage waardes miniem getint doch va. 25g alle postfris in pracht kwaliteit. 180,-

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1533

image Oostenrijk 1850-1918 in Lindner ringband. Sterk gespecialiseerde collectie zeer overwegend gebruikt wb. types, tandingen (w.o. privé tanding), Krantenzegels (wb. 6ND/9ND*), stempels, papiersoorten, K.u.K. Feldpost, Levant en Lombardije-Venetië. Tevens 13 post(waarde)stukken. Bezichtiging aanbevolen. (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 69
Lot No: 1534

Bosnië-Herzegowina 1906-1918 in klemband. Gespecialiseerde collectie gebruikt/ongebruikt (deels beiden aanwezig) wb. tandingen, ongetand, stempels, opdrukvarianten en wat proefdrukken.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1535

Verzameling Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo-albums met cassette, het oude gedeelte gestempeld en vanaf 1958 t/m 1999 compleet postfris aanwezig.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1536

Gestempelde verzameling Oostenrijk tussen 1922-2001 en vanaf 1933 vrijwel compleet aanwezig, inclusief alle series uit jaren '50 dus ook de Vogelserie uit 1950-1953 in 2 Zonnebloemalbums - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1537

Verzameling Oostenrijk tussen 1850-1991 in 6 Safe albums wb. veel gestempeld klassiek met doubletten, poststukken en goed jaren '50 postfris.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1538

Partij postfris Oostenrijk in 2 stockboeken wb. veel velletjes van 10, ook uit de € periode. Cataloguswaarde vlgs. inzender € 1.600,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1539

image Partij Oostenrijk*/**/gebruikt tot 2015 in 4 insteekalbums wb. ook veel ouder materiaal en portzegels. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1540

Voorraad Oostenrijk wb. veel gestempeld klassiek materiaal in een insteekalbum. Tevens een plastic hoes met postfris VN Wenen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1541

Merendeels postfrisse verzameling Oostenrijk op Leuchtturm albumbladen tussen 1945-1998 wb. ook enkele brieven.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1542

2 Mappen oud Oostenrijk op bladen wb. Lombardije-Venetië, Bosnië-Herzegowina, Roemenië etc. wb. div. stempels en tandingen.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1544

2 albums Oostenrijk wb. startverzameling postfris/(on)gebruikt 1945-1976 en postfrisse verzameling 1974-1989 (postfris compleet) wb. tevens deels gebruikte zegels aanwezig in Lindner-T album.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1545

Vrijwel complete postfrisse verzameling Oostenrijk waarbij ook enkele minisheets tussen 1966-2000 in 2 insteekalbums.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1546

Partij Oostenrijk in 3 insteekalbums vanaf 1850 tot de jaren '90. Veel zegels.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1547

Oostenrijk 1967-1996 postfris in blanco album.

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 1549

Restantverzameling Oostenrijk 1863-1980 in een Kabe-album.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 10.00

Sold For 10

Sale No: 69
Lot No: 2203

Doos ouder postwaardestukken Oostenrijk wb. tevens ringband briefkaarten Bosnië.

Low Estimate € 100

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 2204

Postfrisse jaarpakketten 2002, 2003, 2004, 2005, 2008, 2010, 2011 en iets diversen in mappen.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2206

Meest gestempelde voorraad Oostenrijk vanaf klassiek in 5 insteekboeken waarbij Porto en K.U.K Feldpost.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 2776

Oostenrijk 1858-1918. Verhuisdoos stempel materiaal in 6 insteekboeken w.b. tevens ca. 2000 briefkaarten (stempels) en wat literatuur desbetreffend. Tevens 4 albums ansichtkaarten (gelopen/ongelopen) ca 1890-1945 en map vrachtbrieven/nota's en fiscaalformulieren.

Low Estimate € 500

Sale No: 69
Lot No: 2777

Verhuisdoos Oostenrijk wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1945-1984 in album met veel beter genoteerd en 9 insteekboeken/banden doubletten/ETB's etc.

Low Estimate € 100

BELGIUM / België

Sale No: 69
Lot No: 946

Diverse België in gemengde kwaliteit wb. klassiek gestempeld wb. in paartjes en beter ongebruikt/postfris uit de jaren '20-'50 wb. enkele complete velletjes uit de staalhelmserie, blok 1, 4 en 24 etc. Tevens iets andere landen.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No: 947

Gestempeld partijtje Spoorwegzegels en Port op Schaubekbladen tussen1879-1968.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 69
Lot No: 1115

image België 1849-1999 in 3 Excellent albums. Zeer mooie collectie gebruikt en vrijwel compleet aanwezig wb. tevens Blokken, Spoorwegen, Telegram, bezette gebieden, reclamepubs etc. Prachtkoop! (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 69
Lot No: 1116

image België 1849-1999 in 4 Davo-albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en na 1913 zeer overwegen ongebruikt/postfris met veel beter genoteerde series/blokken in overwegend goede kwaliteit en periode 1958-1999 compleet en postfris aanwezig. Tevens valse Orval serie 1933. (Image)

Low Estimate € 850

Opening EUR 850.00

Sale No: 69
Lot No: 1117

image Zeer goed gevulde collectie België*/**/gestempeld in 5 Davo-albums met cassette tussen 1849-2010 met heel veel betere zegels, blokjes en Back of the Book. Mooie koop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie! (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 1118

Leuke collectie België Back of the Book, meest on(gebruikt) vanaf 1870 wb. Blokjes, Dienst, Spoorweg, Krantenzegels, Duitse Bezetting etc. wb. veel beter.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1119

Mooie postfrisse verzameling Pre'os; serie 1 t/m 65 (1938-1984) in een insteekalbum. Cataloguswaarde OCB 2014 € 2.436,-

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1120

image Verzameling België tussen 1865-1949 in een Davo-album met beter materiaal oa. 89-99*, 287*, 235-243*, 305-313*, 314*, 315-321*, 366-372 en diverse blokjes. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1121

Mooie goed gevulde verzameling België gestempeld 1849-1999 in 2 Davo-albums wb. veel betere series, Krantenzegels, Luchtpostzegels Spoorwegzegels en Blok 1 postfris!! ( kreukjes in de velrand) niettemin een prachtkoop met een hoge cataloguswaarde.

Low Estimate € 200

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 69
Lot No: 1122

België 1849-1979 in klemband. Collectie postfris/(on)gebruikt en goed gevuld met name na 1945 doch in wisselende kwaliteit.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1123

Gestempelde verzameling pubs/samenhangende, tete beche etc. tussen 1927-1972 met oa. pubs 1/120 en 143-170, KT 1-2 en Puc 4.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1124

Mooie meest ongebruikte verzameling Back of the Book in een Davo-album met cassette tussen 1871-1945 waarin oa. Luchtpost, Timbre Taxe, Service, Spoorweg en Telegram. Cataloguswaarde vlgs. inzender OCB 2016 € 2.735,-

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1125

Meest ongebruikte verzameling/partij België vanaf klassiek tot ca. eind 1950 in een insteekalbum waarbij betere zegels!

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00
Sold...EUR 175.00

Sold For 175

Sale No: 69
Lot No: 1126

image Partij België t/m 2000 in 2 insteekboeken wb. een flink deel postfris na 1980. Tevens wat back of the book. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1127

België 1849-1996 in 2 insteekboeken. Voorraad gebruikt/ongebruikt/postfris met o.a. OBP 135-149* (wb.147* 2x), veel langlopende zegels Heraldieke Leeuw** en Koning Boudewijn*/** met blokken van 4 en rolstrippen, div. postzegelboekjes alsmede wat voorafstempelingen en iets Belgisch Congo.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1128

image België (on)gebruikt in een Davo-album en een Schaubek-album tussen 1849-1963 wb. beter oa. klassiek en de nrs. 366-372* (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1129

image Partij postfrisse vellen, veldelen veelal voor 1945 in een Safe album. (Image)

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1130

image Verzameling België*/**/gebruikt 1849-1970 in een Davo-album. (Image)

Low Estimate € 50