Records 1 to 14 of 14

van Dieten Stamp Auctions Sale: 645

VOORFILATELIE

Sale No: 645
Lot No: 1428
Symbol: #

image Corsini. Complete zeer frisse brief van Middelburg 8-2-1591 naar Bartholomeus Corsini te Londen met op vz. geschreven ´paiez le porteur´ en op az. lakzegel met touwtje (Image)

Closed..Apr-15-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 645
Lot No: 1429
Symbol: #

image Corsini. Drie complete, zeer frisse brieven van Middelburg 1583, 1584 en 1585 naar Bartholomeus Corsini te Londen met op vz. geschreven ´pt´ (porto) of ´ppt´ (porto pagato = port vooruitbetaald) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1430
Symbol: #

image Corsini. Drie complete, zeer frisse brieven naar Bartholomeus Corsini te Londen w.o. uit Middelburg 1583 (2x) met op vz. geschreven ´pt´ (porto) en een rekeningoverzicht uit 1598 (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1431
Symbol: #

image Per expresse. Complete, zeer frisse brief van Sluys 16-8-1654 per expresse (geschreven ´p expres´) naar Aardenburg. Een van de oudst bekende expresse brieven (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1432
Symbol: #

image Complete brief van Neuzen (Terneuzen) 8-11-1723 naar Amsterdam met op az. afdruk van VIJF STUY: PORT (PEP.6020-39) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1433
Symbol: #

image Brief van Middelburg 21-6-1723 per beurtvaart via Rotterdam met bode Jan Vonck, die zijn droog ingeslagen bodestempel IV in cirkel gebruikte (K.216), naar Amsterdam met als aankomststempel het 5-stuiverstempel van het Zeeuwse kantoor (PEP.6020-39) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1434
Symbol: #

image Brief van Middelburg 7-9-1731 per beurtvaart via Rotterdam naar Amsterdam met als aankomststempel het 5-stuiverstempel van het Zeeuwse kantoor (PEP.6020-39) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1435
Symbol: #

image Militaria. Oostenrijkse Successieoorlog. Complete, frisse brief geschreven ´au quartier General hollandais à Terheijde le 20 Juin 1746´ door Mackenzie de Kildin (adres: ´chez le Prince de Waldeck etc etc´) aan een bankier te Antwerpen, dat door de Fransen bezet was, met op de vz. prachtige afdruk van het stempel AA in cirkel (= Armée Autrichien) (PEP2.M126), port 3 stuivers. Uiterst zeldzame brief met grote (post)historische waarde! Tentoonstellingsstuk (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1437
Symbol: #

image Brief van Rotterdam 3-6-1783 naar Middelburg met vertrekstempel ROT in cirkel (PEP.10510-08 in zwart), port 6 stuiver en in Middelburg ½ in cirkel zijnde ½ stuiver bestelloon voor de postmeester (PEP.9130-pms04) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1438
Symbol: #

image Texelse Post. Brief van Amsterdam 19-5-1790 naar Hendrik Dorre, stuurman van het schip ´De Goeje intentie´, dat ´... legt op de Rio Texsel´, met een prachtige afdruk van het stempel FRANCO met krul (PEP1.6020-35) (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1440
Symbol: #

image Militaria. Bau Gal/ARM. DU NORD in oranjerood (PEP2.M166) op zeer frisse brief van Utrecht 30-7-1797 naar Blois (F), met geschreven port 12, en aan az. prachtig lakstempel (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1445
Symbol: #

image Militaria. HOLLANDE/POSTES Foises in rood (PEP2.M235) op frisse briefomslag uit ´sGravenhage (of Arnhem) naar Parijs 22-3-1807. Zeldzaam stempel, waarvan maar enkele afdrukken bekend zijn (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1446
Symbol: #

image BERGENOPZOOM/FRANCO (K.30Av) + BERG.OP.ZOOM (K.27) in rood op zeer frisse brief van 18-6-1828 naar ´sHertogenbosch, alsmede BERG.OP.ZOOM (K.27) op zeer frisse brief van Oud-Vossemeer (op eiland Tholen) 14-4-1828 naar Breda (Image)

Sale No: 645
Lot No: 1447
Symbol: #

image Militaria. Complete brief geschreven in het Kamp bij Rijen op 19-7-1832 door een beminde zoon Venema aan zijn geliefde ouders (´... vreedzaam en rustig... een armoedig & ellendig leven leiden.´), en apart aan zijn broer Tonni, met op de vz. geschreven port 30 en een mooie afdruk van het rondstempel VELDPOST 1 (PEP2.M390) met datum 20 JULIJ, verzonden naar de familie te Sappemeer (Image)