Records 1 to 12 of 12

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

TELEGRAM

Sale No: 643
Lot No: 614

image TG1/12 (ex.7), 1 cent t/m Twee gulden cpl. met opdruk Specimen in ongebruikte strippen van drie, beh. een miniem scheurtje in een zegel, een prachtige, waarschijnlijk unieke eenheid! Cert. Muis (1978) € 5250 (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 615

image TG1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 605 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 616

image TG2, 3 cent lila en zwart, postfris prachtex. € 360 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 617

image TG3, 5 cent lila en zwart, postfris prachtex. € 410 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 618

image TG4, 12½ cent lila en zwart, postfris, goed gecentreerd prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1375 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 643
Lot No: 619

image TG5, 15 cent lila en zwart, postfris prachtex., te verwaarlozen klein kreukje in de gom € 1760 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 643
Lot No: 620

image TG6, 20 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2012) € 1760 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 622

image TG8, 30 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1760 (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 643
Lot No: 623

image TG9, 50 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2015) € 1980 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 625

image TG11, EEN GULDEN LILA EN ROOD, POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERT. MUIS (2000) EN VLEEMING (2015). ZEER ZELDZAAM! € 7150 (Image)

Opening EUR 4,000.00
Sold...EUR 8,500.00

Sold For 8500

Sale No: 643
Lot No: 626

image TG12, Twee Gulden lila en rood, ongebruikt, praktisch postfris ex. met nauwelijks waarneembaar plakkerspoortje, origineel vezeltje, cert. Moeijes (1989) € 1600 + (Image)

Sale No: 643
Lot No: 627

image TG1v, 1 CENT LILA EN ZWART, ONGEBRUIKT VERTICAAL PAAR MET VARIËTEIT: GEHEEL ONGETAND, BEH. EEN ROESTPUNTJE EEN PRACHTSTUK MET CERT. NVPH (1981), CAT.WRD. CURSIEF € 5000 (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400