TG1/12 (ex.7), 1 cent t/m Twee gulden cpl. met opdruk Specimen in ongebruikte strippen van drie, beh. een miniem scheurtje in een zegel, een prachtige, waarschijnlijk unieke eenheid! Cert. Muis (1978) € 5250 (Image)
Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No: 615
TG1, 1 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 605 (Image)
TG4, 12½ cent lila en zwart, postfris, goed gecentreerd prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1375 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 643
Lot No: 619
TG5, 15 cent lila en zwart, postfris prachtex., te verwaarlozen klein kreukje in de gom € 1760 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 643
Lot No: 620
TG6, 20 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2012) € 1760 (Image)
Sale No: 643
Lot No: 622
TG8, 30 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2014) € 1760 (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 643
Lot No: 623
TG9, 50 cent lila en zwart, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2015) € 1980 (Image)
Sale No: 643
Lot No: 625
TG11, EEN GULDEN LILA EN ROOD, POSTFRIS PRACHTSTUK MET CERT. MUIS (2000) EN VLEEMING (2015). ZEER ZELDZAAM! € 7150 (Image)
Opening EUR 4,000.00
Sold...EUR 8,500.00
Sold For 8500
Sale No: 643
Lot No: 626
TG12, Twee Gulden lila en rood, ongebruikt, praktisch postfris ex. met nauwelijks waarneembaar plakkerspoortje, origineel vezeltje, cert. Moeijes (1989) € 1600 + (Image)
Sale No: 643
Lot No: 627
TG1v, 1 CENT LILA EN ZWART, ONGEBRUIKT VERTICAAL PAAR MET VARIËTEIT: GEHEEL ONGETAND, BEH. EEN ROESTPUNTJE EEN PRACHTSTUK MET CERT. NVPH (1981), CAT.WRD. CURSIEF € 5000 (Image)