Records 1 to 50 of 50

Heritage Auctions Europe Sale: 69

SWITZERLAND / Zwitserland

Sale No: 69
Lot No: 941

image Blok 5 - gebruikt blok Pro Patria 1940 op aangetekend couvert Dagmersellen (Luzern) 1.VIII.40 verzondern naar Amsterdam, met censuur OKW, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 50

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 996

Partij Zwitserland frankeergeldig wb. boekjes en minisheets.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 997

Zwitserland postfris op albumbladen 2003-2007 wb. ook diverse postzegelboekjes en minisheets.

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 998

image Michel 7II gebruikt met befund J.C. Marchand 2003 (Zu. 17 II, T.3 C1 LO) echt, farbfrisch voll bis breitrandig erhalten. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 999

Geneve nr. 1 in paartje op brief, zonder garantie.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1000

Partijtje frankeergeldige zegels en blokjes.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1001

6 postfrisse postzegelboekjes. Frankeerwaarde Zw. fr. 35,10

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 69
Lot No: 1666

image Zeer mooie op hoofdnummers op een enkel zegel na complete gestempelde collectie Zwitserland 1854-2016 in 2 Schaubek-albums inclusief alle blokjes. Prachtkoop in mooie kwaliteit met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 1667

Kwalitatief mooie en zeer gespecialiseerde uitgebreide gestempelde collectie Zwitserland tussen 1850-2008 met heel veel beter materiaal in 7 Davo-albums waarin op Type, Tanding en Kleur verzameld is maar er zijn ook Poststukken, Postwaardestukken, Luchtpostbrieven en Ansichtkaarten aanwezig. Tevens is er veel beter back of the book aanwezig. Prachtkoop!

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 1668

Merendeels postfrisse verzameling Zwitserland in 3 Davo-albums met cassette tussen 1945-2008 en vanaf 1948 op hoofnummers compleet waarbij ook diverse minisheets, keerdrukken en Luchtpost aanwezig zijn.

Low Estimate € 450

Sale No: 69
Lot No: 1669

Zeer uitgebreide en zeer goed gevulde verzameling Zwitserland 1850-1972*/** en gestempeld wb. heel veel betere series, blokjes, combinaties en back of the book, helaas hier en daar stevig ingeplakt doch niettemin een zeer mooie koop met een hoge cataloguswaarde.

Low Estimate € 350

Sale No: 69
Lot No: 1670

Verzameling Zwitserland*/**/gestempeld tussen 1850-2002 in 2 Davo-albums, na 1965 vrijwel geheel compleet t/m 2002, wb. blokjes, minisheets, iets poststukken en back of the book.

Low Estimate € 300

Sale No: 69
Lot No: 1671

Zwitserland 1862-1999 in 2 albums. Collectie postfris(on)gebruikt met gebruikt/ongebruikt tot 1960 en nadien veel postfris.

Low Estimate € 300

Sale No: 69
Lot No: 1672

image Mooie verzameling Zwitserland en VN Geneve*/**/gebruikt in 3 Davo-albums tussen 1850-1999. Vanaf 1937 t/m 1999 op een enkel zegel na geheel postfris aanwezig in prima kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1673

image Verzameling Zwitserland in 2 Davo-albums met cassette vanaf 1867 en vanaf 1970 compleet postfris t/m 2014. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1674

image Partij Zwitserland*/**/gestempeld in een dik insteekalbum t/m 1998 wb. klassiek gestempeld en een flink deel frankeergeldig. Tevens iets VN. Geneve. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1675

Zwitserland 1945-1983 in Davo-album. Collectie zeer overwegend postfris incl. blokken, Dienst en V.N.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1676

Zwitserland 1960-1989 collectie postfris (met wat doubletten) in insteekboek. Vrijwel compleet.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1677

Voorraadboek Zwitserland postfris/(on)gebruikt ca. 1860-2000 met veel doubletten, doch ook div. beter genoteerd en heel aardig frankeergeldig.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1678

Zwitserland 1851-1944 in Davo-album. Collectie gebruikt met wat klassieke herdrukken en va. 1854 goed gevuld wb. tevens aardig luchtpost en port.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No: 1679

Meest postfrisse verzameling Zwitserland, (deels dubbel) tussen 1973-1988.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1680

Zwitserland 1850-2001 in 2 Davo-albums. Collectie overwegend gebruikt en goed gevuld (doch zonder topnummers) wb. tevens div. Port en Dienst.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1681

Verzameling Zwitserland in een Davo-album met cassette, vrijwel compleet */** vanaf 1960 t/m 1989.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1682

Partij Zwitserland*/**/gestempeld tussen 1849-2009 in 4 insteekboeken wb. ook back of the book.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1683

Collectie Zwitserland*/**/gestempeld in een Safe album met doubletten tussen 1852-1960 waarin veel klassiek materiaal.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1684

Meest ongebruikte/postfrisse verzameling Zwitserland tussen 1882-1992 in een ringband en op bladen in plastic hoezen.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1685

Postfrisse verzameling Zwitserland in een Kabe-album met cassette tussen 1960-1983.

Low Estimate € 70

Sale No: 69
Lot No: 1686

Postfrisse verzameling Zwitserland in een Kabe-album tussen 1960-1982.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 1687

image Voorraad Zwitserland*/**/gebruikt tussen 1850-1978 in een dik insteekalbum. (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 1688

Postfrisse voorraad Zwitserland uit de jaren '60-'80 in een winkelboek.

Low Estimate € 60

Sold...EUR 121.00

Sold For 121

Sale No: 69
Lot No: 1689

Overcomplete postfrisse verzameling 1960-1971 in een Borek-album.

Low Estimate € 50

Sold...EUR 111.00

Sold For 111

Sale No: 69
Lot No: 1690

Stockboek Zwitserland waarin frankeergeldig materiaal.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1691

Postfrisse verzameling Zwitserland, tussen 1961-1986, in 2 Davo-albums met cassette. De opbrengst komt ten goed aan het Rode Kruis.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1692

Verzameling Zwitserland 1960-1989 in een zeer dik album wb. back of the book en VN Geneve deels meerdere keren aanwezig, meest gestempeld maar ook enig postfris aanwezig.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1693

Restantpartij gestempeld Zwitserland in een dik insteekalbum vanaf ca. 1890.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1694

Gestempelde verzameling Zwitserland 1867-1969 waarin een aardig gedeelte van voor 1940. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis!

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1695

Voornamelijk onbeschreven verzameling FDC's tussen 1947-1977.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1696

Diverse Zwitserland jaren '60-'80 in een insteekboek wb. postfris.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 69
Lot No: 1697

Diverse landen in een Importa Bristol insteekboek wb. frankeergeldig Zwitserland.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1698

Dik insteekalbum met diverse Nederland, Hong Kong en frankeergeldig Zwitserland.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 69
Lot No: 1699

Insteekalbum met oa. postfris Zwitserland en andere landen.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 69
Lot No: 2248

image Doosje met partij postfrisse postzegelboekjes Zwitserland, meest 2x. (Image)

Low Estimate € 200

Sold...EUR 290.00

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sold For 290

Sale No: 69
Lot No: 2249

Zwitserland. Jaarcollecties 1982, 1986 t/m 1992 (elk 2x) en 1993 t/m2003.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 2250

Doosje met ruim 100 post(waarde)stukken wb. veel bijzondere vluchten Zwitserland 1925/26 met betere frankering (uit LP 3-12) met div. trajecten tevens wat ongebruikte postwaardestukken Zwitserland wo. geillustreerde Bundesfeierkarten alsmede wat diverse poststukken en Zwitserse kaasbonnen (Carte de Fromage) juli 1919.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 2251

Postfrisse jaarpakketten Zwitserland 1982 t/m 1998.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2252

Diverse Zwitserland*/**/gestempeld in 5 albums en een stockboek met doubletten tussen 1854-1977.

Low Estimate € 100

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 69
Lot No: 2253

Doosje postfrisse postzegelboekjes uit 1982-1193 met doubletten. S. Fr. 293,- frankeergeldig.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2254

Postfrisse jaarpakketten Zwitserland 1985 t/m 2001 en 2003.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2255

Doos met ruim 600 FDC's en poststukken van vnl. Zwitserland, Liechtenstein en iets Oostenrijk.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 2256

Doos met onbeschreven FDC's Zwitserland uit de jaren '80-'2000.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00