32ab+32a - gebruikte 10 cent op 25 cent ultramarijn Hulpuitgifte 1898, kamtanding 12½:12, type II en I in horizontaal paar, variëteit 'Verschoven opdruk T CEN', datum 18/2/1899 is verzoekafstempeling, attest Vleeming 2017 (fris paar zonder gebreken), catw. € 1400 (Image)
Mooie op hoofdnummers complete ( exclusief 10a-32a) verzameling Suriname 1873-1975 in een Davo album met cassette in zeer overwegend prima kwaliteit! Tevens diverse Luchtpost en Port en een complete ongebruikte verzameling Nederlands Nieuw Guinea aanwezig. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 250
Sold...EUR 550.00
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 721
2 ringbanden diversen wb. veel poststukken div. landen wo. Nederland nr. 98 op zeppelinbrief, Liechtenstein 1960 op FDC, 2 Kerken series met bijzonder stempel op 2 bladen, Staunton Schaaktoernooi Groningen op blad met 449-453, wat bijzondere vluchten, fiscaalzegel op briefstukjes en wat ansichtkaarten buitenland.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 722
Ongebruikte/postfrisse verzameling Suriname in nette kwaliteit in een insteekalbum tussen 1873-1975 wb. 87-103, 104-110, 167-178, 220-243 en tevens ook iets Port en Luchtpost.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 723
Op de top na zeer goed gevulde gestempelde (na 1945 zowel gebruikt als ongebruikt) verzameling Suriname in een Davo album in prima kwaliteit tussen 1873-1975 - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 724
Suriname 1873-1975. Startverzameling gebruikt/ongebruikt in Davo album al heel aardig gevuld. (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 725
Verzameling Suriname*/**/gestempeld in een Davo album tussen 1873-1975 en Suriname Republiek op 1 zegel na compleet postfris van 1975 t/m 1996.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 726
Verzameling Suriname tussen 1873-1986 waarin veel postfris materiaal incl. wat LP en Port.
Low Estimate € 70
Sale No: 69
Lot No: 727
Complete postfrisse verzameling Suriname en Suriname Republiek 1960-1990 in 2 Lindner albums.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 728
Verzameling Suriname*/**/gestempeld 1873-1975 in een Luxe Davo album met cassette.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 729
Deels dubbel verzamelde (on)gebruikt/postfrisse verzameling Suriname in een Schaubek album tussen 1873-1975.
Low Estimate € 30
Sale No: 69
Lot No: 730
Voorraad Suriname*/**/gestempeld tussen 1873-1972 in een insteekalbum.