Worldwide Stamps and Covers SURINAM / Republiek Suriname
Sale No: 69
Lot No: 731
Complete postfrisse verzameling Suriname Republiek 1975-1999 in een Luxe Importa album met cassette.
Low Estimate € 75
Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 732
Postfrisse verzameling Suriname , compleet vanaf 1988 t/m 2001 ( en iets daarvoor) in 2 Davo albums.
Low Estimate € 55
Opening EUR 55.00
Sale No: 69
Lot No: 733
Postfrisse verzameling Suriname Republiek op Leuchtturm bladen, vrijwel compleet van 1975 t/m 1999 en iets van 2000.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 734
Republiek Suriname 1975-1995 postfris en ogenschijnlijk compleet in Davo album incl. Vlaggen en onafhankelijk velletjes. Tevens iets jaren 60 ongebruikt.