Spanje 1850-1975 in 3 Davo-albums (randen deels aangevreten door termieten). Collectie (on)gebruikt/postfris met veel beter klassiek div. goed genoteerd en betere luchtpost en va. 1957 vrijwel alles postfris. Zeer hoge cat. waarde!
Low Estimate € 300
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1589
Vrijwel complete postfrisse verzameling Spanje 1961-1995 in 4 Safe albums met cassette.
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1590
3 insteekboeken doubletten/nieuwtjes gebruikt en/of postfris uit 1993-2002. (Image)
Low Estimate € 70
Sale No: 69
Lot No: 1591
Verzameling Spanje tussen 1970-2019 met thema Sport wb. proeven en zwartdrukken - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1593
Spanje 1930-2013. 2 voorraadboeken gebruikt en iets postfris.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1594
Meest gestempelde zeer goed gevulde partij Spanje in 2 dikke insteekboeken vanaf klassiek tot in de euro periode.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1597
Postfrisse verzameling Spanje en Spaans Andorra 1978-1989 in een Davo-album.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 1598
Gestempelde verzameling Spanje met klassiek materiaal in een insteekalbum en een Davo-album.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 69
Lot No: 2219
Voorraad Spanje en Spaanse Koloniën*/**/gebruikt in 8 insteekalbums tussen 1852-1998.
Low Estimate € 100
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2220
Doos Spaanse emissie gegevens (zonder zegels) en FDC album met ruim 35 filatelistische covers ca. 1952.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00
Sold For 5
Sale No: 69
Lot No: 2779
Verhuisdoos postfris Spanje 1958-1993 in 8 speciale albums en insteekboekje. Tevens Edifil 1994.