41 (Mi.) / 49 (Edi.) - ongebruikt zonder gom, 1 Real blauw 1855 op wit papier in blok van 12 stuks, zonder watermerk, cert. F. Graus AIEP (rechter 2 rijen zegels met vert. vouw, verder zoder gebreken), schaarse eenheid (Image)
Low Estimate € 70
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 579
48 (Mi.) / 56 (Edi.) - gebruikte 2 Reales lila 1860 in goed gerand blok van 9, 1 miniem dun plekje in rand, cert. F. Graus AIEP, pr.ex., schaarse eenheid (Image)
Low Estimate € 70
Sale No: 61
Lot No: 581
54 (Mi.) / 62 (Edi.) - ongebruikte 2 Reales groen 1862 in goed gerand blok van 4, gom deels iets vergeeld, dun plekje tussen bovenste 2 zegels, cert. F. Graus AIEP (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1052
Spanje 1960-1978. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Schaubek klembanden.
Low Estimate € 80
Sale No: 61
Lot No: 1053
Spanje 1960-1995 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt matig gevuld doch periode 1977 t/m 1995 vrijwel compleet postfris aanwezig. Tevens wat ouder materiaal.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1054
Partij Spanje hoofdzakelijk gebruikt in ordner wb. Klassiek en enkele FDC's
Low Estimate € 20
Sale No: 61
Lot No: 1370
Spaanse Burgeroorlog. Partij zegels, vignetten, blokken, velletjes postfris/(on)gebruikt in 5 insteekboeken gesorteerd alsmede collectie op albumbladen en FDC album poststukken. Zeer interessante koop!!
Low Estimate € 450
Sale No: 61
Lot No: 1371
Doos Spanje postfris/(on)gebruikt in 6 insteekboeken wb. veel klassiek en oud (deels in kleine aantallen), poststukken en kolonienen/gebieden** jaren 60 alsmede nog niet gesorteerde 'nieuwtjes in zakjes en enveloppen.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 1372
Spanje 1958-1992. Doos met 2 insteekboeken en map postfris Spanje incl. blokken en overwegend in prachtkwaliteit.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 61
Lot No: 1373
Doosje postfrisse nieuwtjes Spanje uit 1997-2006 op ruim 100 zwarte kaartjes. Hoge kostprijs!
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1688
Verzameling, partij Spanje */**/gebruikt 1850/1977 en iets Ghana in 11 banden en een omslag waarbij veel ouder materiaal. Leuke koop!