Rusland 1857-1940. Collectie poststukken (79 stuks) met div. bestemmingen, Aangetekend, Luchtpost (wb. Zeppelin) etc. etc. Tevens wat briefstukjes en Armeepost*/**. Zeer mooie koop! (Image)
Low Estimate € 1250
Opening EUR 1,250.00
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1565
Mooie uitgebreide verzameling Sovjet Unie/Rusland en gebieden*/**/gestempeld tussen 1857-2019! in 6 insteekalbums, 4 ringbanden en in mappen in een verhuisdoos wb. veel betere zegels en blokjes. Tevens back of the book en velletjes. Prachtkoop! Zie de foto voor een impressie!
Low Estimate € 750
Sale No: 69
Lot No: 1566
Rusland 1857-1959 in 2 Schaubek-albums. Collectie gebruikt/ongebruikt (periode 1921-1944 zowel gebruikt als ongebruikt aanwezig) met wat beter klassiek ( oa. nr. 1) en jaren 20/30 goed gevuld met betere blokken ( 1x, 2aII gebr.&**, 3gebr.&**) en veel comp (Image)
Low Estimate € 350
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 69
Lot No: 1567
Rusland 1875-1977 in 3 speciale insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. plaatfouten, paren, enkel eenheden etc. en va. 1941 alles in gebruikte blokken van 4. Met oa. Michel 459U*(1000) 268II*(700,-) Blok 1 met rood stempel en blok 11**(750,-) (Image)
Low Estimate € 350
Sale No: 69
Lot No: 1568
Rusland 1918-1923 in insteekboek. Collectie Burgeroorlog ongebruikt/postfris met div. (lokale) gebieden, Russische post in het Buitenland, Levant etc. Tevens Batum (British occupation) en Touva 1934-1935 (beide zonder garantie.) Interessante koop!
Low Estimate € 150
Sale No: 69
Lot No: 1569
Rusland 1865-1920 in insteekboek. Collectie postfris/ongebruikt (en iets gestempeld) Russische gebieden, lokaalpost, Armeepost, Levant, Touva etc.etc.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1570
Mooie meest gestempelde voorraad Rusland tot 2003 in 4 dikke insteekboeken waarin veel klassiek materiaal in aantallen. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1571
Goed gevulde meest gestempelde verzameling Sovjet Unie tussen 1945-1991 in 4 Schaubek-albums.
Low Estimate € 80
Sale No: 69
Lot No: 1572
Rusland 1945-1959. Startcollectie ongebruikt/postfris in 2 insteekboeken.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1573
Grote voorraad Rusland*/**/gestempeld in 6 dikke insteekboeken tussen 1946-1999.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1574
Meest gestempeld Rusland in 2 insteekboeken wb. ouder materiaal.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 69
Lot No: 1575
Bomvol 32 bladig insteekalbum met gestempeld Rusland uit de jaren '60-'80. (Image)
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 69
Lot No: 2208
Rusland 1858-1945. Doos Rusland gebr/ongebr. op 250 à 300 insteekkaartjes met div. aantallen vnl. klassiek en oud (ongesorteerd op type en tanding) wb. ook iets na 1945. Zeer interessante koop!
Low Estimate € 200
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2209
Mooie meest gestempelde voorraad Sowjet Unie met betere zegels op insteekkaartjes tussen 1913-1960 in 2 plastic kratjes. Tevens een groot aantal ongesorteerde zegels in een platte doos en enige brieven.
Low Estimate € 200
Sale No: 69
Lot No: 2210
Postfrisse voorraad zegels en blokjes Rusland, meest uit de jaren'60-'80 in 4 stockboeken.
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 2211
Groot aantal postfrisse en gestempelde blokjes en minisheets Rusland uit de jaren '60-'80, folders met gestempelde series en een stockboek met Oekraine tussen 1918-1945.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 2212
Doos Russische gebieden ca. 1920 in album en op albumbladen wb. Ukraïne, Transkaukasië, div. Armee gebieden, Levant, Azie etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 2213
Archiefdoos Rusland op bladen, in mappen, op kaartjes etc.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 2214
Grote voorraad postfrisse en gestempelde met honderden blokjes van Polen en Rusland tussen 1961-2000.