Records 1 to 29 of 29

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES

Sale No: 643
Lot No: 483

image PZ1, compleet boekje met 4 x 6 zegels 1 cent rood nr.51, kaftkleur rood, postfris, zeer fris, luxe ex., Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3250 (Image)

Sold...EUR 3,000.00

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST
Sold For 3000

Sale No: 643
Lot No: 484

image PZ3, compleet boekje met 4 x 6 zegels 1½ cent donkerblauw nr.53, kaftkleur blauw, iets smoezelig en licht verkleurd, ov. postfris prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 643
Lot No: 485

image PZ4, compleet boekje met 4 x 6 zegels 2 cent bruin nr.54, kaftkleur geel, nietjes roestig, overigens prachtex. Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 2350 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 486

image PZ6, compleet boekje met 4 x 6 zegels 3 cent olijfgroen nr.57, kaftkleur olijfgroen, nietje iets roestig, ov. prachtex. Zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)

Sold...EUR 2,600.00

Sold For 2600

Sale No: 643
Lot No: 487

image PZ7, compleet boekje met 4 x 6 zegels 5 cent rood nr.60, kaftkleur roze, nietje niet origineel, ov. prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 489

image PZ10, compleet boekje met 4 x 6 zegels 12½ cent blauw nr.63, prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 2200 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 492

image PZ18, compleet boekje met 4 x 6 zegels 10 cent rood nr.153, kaftkleur rood. Zeldzaam prachtboekje met cert. Vleeming (2018) € 2500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 493

image PZ19, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.155, kaftkleur blauw, zeldzaam prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 3000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 494

image PZ20, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.144, 145, 149 en 153, kaftkleur wit, zeldzaam postfris prachtboekje met cert. Vleeming (2018) € 3500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 495

image PZ21a, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.171, kaftkleur blauw, postfris prachtex. € 625 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 496

image PZ23b, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.175B en tekst "Post Vroegtijdig....", kaftkleur room, postfris luxe ex.! € 600 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 497

image PZ31, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 170, 171, 177 en 180, kaftkleur room, postfris prachtex. € 550 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 498

image PZ36, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 172, 174, 357 en 358, kaftkleur room, postfris prachtex. € 275 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 499

image PZ37, compleet boekje met 1 x 6 zegels nrs. 172, 379, 332 en 334, postfris prachtboekje € 300 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 500

image PZ39-L, compleet boekje met 203/07 in blokken van vier, kaftkleur grijs, links gehecht, postfris prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 501

image PZ39-R, compleet boekje met 203/07 in blokken van vier, kaftkleur grijs, rechts gehecht, postfris prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 502

image PZ42-R, compleet boekje met 2 x 10 zegels nr.206, kaftkleur grijs, rechts gehecht, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 3250 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 504

image PZ43a en 43b, twee complete boekjes elk met 4 x 6 zegels nr.332, kaftkleur room, met de verschillende kaftteksten, postfrisse prachtex. € 420 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 505

image PZ45, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.336, postfris luxe boekje! € 400 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 506

image PZ46, compleet boekje Zomer 1940 met blok van vier nr.353, kaftkleur wit, iets smoezelig, ov. prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 509

image PZ55, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.520, kaftkleur room, postfris prachtex. € 500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 511

image PB2Mx, fl.1,- boekje met beeldversnijding type C, prachtex. € 650 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 512

image PB6a, met telblok met beeldversnijding type C, kaft beschreven, ov. prachtex. € 500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 513

image PB9b, met baanversnijding type B, postfris prachtex. € 675 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 514

image PB9b, met beeldversnijding type C, postfris prachtex. € 575 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 516

image Inhoud uit PB8 met beeldversnijding, waardoor tussen de zegels ongeperforeerd, postfris prachtex. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 518

image Inhoud uit PB9 op fosforiserend papier met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, postfris prachtex. -.- (Image)

Sale No: 643
Lot No: 519

image Combinaties afkomstig uit PB20, 22 en 28 met varieteit: tussen de zegels ongeperforeerd, postfrisse prachtex. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 521

image Inhoud uit PB28a met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, postfris prachtex. (Image)